Jonas Masalin
Poimari
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
2052
44 peliä
8-pallo
2029
34 peliä
9-pallo
~1500
2 peliä
Ura
Pelit
44
Voitto-%
93 %
41–3
Erä-%
85 %
129–22
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVVVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2022 Poimari 3. divisioona |
11 | 91 % | 82 % | 2052 |
| 2017–18 Skipo 1 II-Divisioona |
8 | 100 % | 89 % | 2052 |
| 2016–17 Skipo1 III-Divisioona A-lohko |
17 | 100 % | 93 % | 2050 |
| 2013–14 Biljardikahvila Mestaruussarja |
8 | 75 % | 73 % | ~2030 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 8 | 75 % | 73 % | – |
| 8-pallo | 34 | 100 % | 90 % | 2029 |
| 9-pallo | 2 | 50 % | 62 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.23 | Matti Simolin Galaxie 3 |
1502 | 8 | 3–2 | 98 % |
| 22.04.23 | Petteri Räty Korona 2 |
1702 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 22.04.23 | Petteri Räty Korona 2 |
1702 | 8 | 3–1 | 90 % |
| 22.04.23 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1456 | 8 | 3–0 | 98 % |
| 13.04.23 | Joakim Von Frese OMG! |
1473 | 8 | 3–0 | 98 % |
| 04.04.23 | Antti Välilä OMG! |
1636 | 8 | 3–0 | 97 % |
| 29.03.23 | Jani Rautio OMG! |
1551 | 8 | 3–0 | 98 % |
| 21.03.23 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1551 | 8 | 3–0 | 92 % |
| 15.03.23 | Antton Laine Korona 2 |
1568 | 9 | 2–3 | 97 % |
| 07.03.23 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1403 | 9 | 3–0 | 99 % |
| 01.03.23 | Joakim Von Frese OMG! |
1473 | 8 | 3–1 | 97 % |
| ~04.04.18 | Petteri Hagström Satama |
1775 | 8 | 3–0 | 82 % |
| ~17.01.18 | Niko Järvinen FOX 2 |
1265 | 8 | 3–0 | 99 % |
| ~29.11.17 | Miika Koivikko Pub Mänty |
1614 | 8 | 3–0 | 94 % |
| ~22.11.17 | Jaakko Ruohisto AURA III |
1744 | 8 | 3–1 | 89 % |
| ~08.11.17 | Erkko Lehtonen Empty pockets |
1419 | 8 | 3–0 | 97 % |
| ~25.10.17 | Teijo Heikkinen Eku bilis |
1601 | 8 | 3–2 | 97 % |
| ~18.10.17 | Ville Sarkki Satama |
1546 | 8 | 3–0 | 93 % |
| ~11.10.17 | Kari Koskinen Basso 3 |
1509 | 8 | 3–0 | 94 % |
| ~12.04.17 | Janina Rosten Pool Sisters Revival |
1632 | 8 | 3–0 | 92 % |
| ~05.04.17 | Karoliina Taipale Pool Sisters Revival |
1359 | 8 | 3–1 | 99 % |
| ~29.03.17 | Janina Rosten Pool Sisters Revival |
1632 | 8 | 3–0 | 91 % |
| ~22.03.17 | Jari Saari Iloinen Härkä 3 |
1424 | 8 | 3–1 | 98 % |
| ~15.03.17 | Tomi Niemi G 6 |
1521 | 8 | 3–0 | 94 % |
| ~08.03.17 | Jaakko Ruohisto AURA III |
1740 | 8 | 3–1 | 94 % |
| ~01.03.17 | Teemu Ämmälä Cottonistit |
1314 | 8 | 3–0 | 99 % |
| ~22.02.17 | Jussi Kortelainen Pirate A |
~1140 | 8 | 3–0 | 100 % |
| ~15.02.17 | Sami Laitervo Iloinen Härkä 4 |
1560 | 8 | 3–0 | 88 % |
| ~01.02.17 | Karri Laisti Satama |
1444 | 8 | 3–0 | 97 % |
| ~25.01.17 | Aleksi Vyyryläinen Ihan vaan pubi 1 |
1424 | 8 | 3–0 | 95 % |
| ~18.01.17 | Janina Rosten Pool Sisters Revival |
1632 | 8 | 3–1 | 87 % |
| ~30.11.16 | Johannes Heinävaara AURA III |
1630 | 8 | 3–0 | 79 % |
| ~16.11.16 | Hannu Santaluoto Pirate A |
1458 | 8 | 3–0 | 97 % |
| ~26.10.16 | Karri Laisti Satama |
1444 | 8 | 3–0 | 96 % |
| ~19.10.16 | Rami Elmeranta Ihan vaan pubi 1 |
1542 | 8 | 3–0 | 92 % |
| ~05.10.16 | Jere Saaristo Skipo 2 |
1335 | 8 | 3–0 | 94 % |
| ~19.03.14 | Tien "Honkki" Hoang Lam Pelimies |
1765 | – | 3–0 | 63 % |
| ~05.03.14 | Lassi Heiskanen Koivu |
1840 | – | 2–3 | 56 % |
| ~19.02.14 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1851 | – | 2–3 | 54 % |
| ~12.02.14 | Otto Haaki Proffa 1 |
1502 | – | 3–0 | 69 % |
| ~05.02.14 | Samuli Hynninen Aura |
1699 | – | 3–1 | 72 % |
| ~29.01.14 | Mika Lehtimäki Show Time |
1383 | – | 3–0 | 61 % |
| ~22.01.14 | Tomi Hämälainen Satama |
1634 | – | 3–0 | 59 % |
| ~15.01.14 | Risto Vainio Pocket Bar 2 |
1494 | – | 3–1 | 68 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29