Jussi Haapasaari
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1916
242 peliä
8-pallo
~1831
11 peliä
9-pallo
1855
80 peliä
10-pallo
1695
129 peliä
Ura
Pelit
242
Voitto-%
69 %
167–75
Erä-%
61 %
652–421
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVHVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie 1 Mestaruussarja |
5 | 100 % | 72 % | 1916 |
| 2025 Galaxie 1 Mestaruussarja |
21 | 67 % | 55 % | 1914 |
| 2024 Galaxie 1 Mestaruussarja |
25 | 76 % | 67 % | 1916 |
| 2023 Galaxie 1 Mestaruussarja |
20 | 80 % | 65 % | 1917 |
| 2022 Galaxie 1 Mestaruussarja |
18 | 67 % | 59 % | 1911 |
| 2020–21 Galaxie Mestaruussarja |
17 | 65 % | 57 % | 1892 |
| 2019–20 Galaxie Mestaruussarja |
17 | 65 % | 57 % | 1885 |
| 2018–19 Galaxie 1 Mestaruussarja |
15 | 80 % | 65 % | 1879 |
| 2017–18 Galaxie 1 Mestaruussarja |
17 | 47 % | 55 % | 1873 |
| 2016–17 Galaxie I Mestaruussarja |
25 | 84 % | 69 % | 1872 |
| 2015–16 Galaxie 1 Mestaruussarja |
22 | 50 % | 54 % | 1864 |
| 2014–15 Galaxie 1 Mestaruussarja |
18 | 61 % | 54 % | 1857 |
| 2013–14 Galaxie 1 Mestaruussarja |
22 | 73 % | 62 % | ~1851 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 22 | 73 % | 62 % | |
| 8-pallo | 11 | 64 % | 64 % | ~1831 |
| 9-pallo | 80 | 75 % | 62 % | 1855 |
| 10-pallo | 129 | 65 % | 59 % | 1695 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Juho Kelhu Moision Olkkari 1 |
1707 | 9 | 4–1 | 80 % |
| 22.10.26 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1725 | 10 | 3–1 | 74 % |
| 15.10.26 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2024 | 9 | 4–2 | 30 % |
| 29.09.26 | Mikko Tuomi Proffa |
1833 | 9 | 4–1 | 60 % |
| 17.09.26 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1649 | 10 | 3–2 | 83 % |
| 11.04.26 | Martin Langford Pocket 1 |
1847 | 9 | 3–4 | 60 % |
| 11.04.26 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1880 | 9 | 4–3 | 52 % |
| 02.04.26 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1792 | 9 | 4–2 | 66 % |
| 25.03.26 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1720 | 9 | 4–0 | 75 % |
| 19.03.26 | Jussi Salovaara Pirate V |
1697 | 9 | 4–1 | 80 % |
| 11.03.26 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1696 | 8 | 2–3 | 78 % |
| 03.03.26 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1696 | 9 | 4–1 | 81 % |
| 26.02.26 | Niko Virta Iloinen Härkä |
1662 | 9 | 4–2 | 84 % |
| 12.02.26 | Miika Merta Korona 1 |
1673 | 9 | 2–4 | 84 % |
| 05.02.26 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1754 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 29.01.26 | Roope Vähätalo Bar Koivu |
1605 | 9 | 4–2 | 89 % |
| 07.01.26 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1889 | 9 | 0–4 | 54 % |
| 18.12.25 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1720 | 9 | 4–3 | 81 % |
| 04.12.25 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1695 | 9 | 4–3 | 86 % |
| 27.11.25 | Juha Bergius Bar Koivu |
1596 | 9 | 4–2 | 90 % |
| 06.11.25 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1889 | 9 | 2–4 | 56 % |
| 30.10.25 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1720 | 9 | 2–4 | 85 % |
| 16.10.25 | Torsti Haapio Pirate V |
1791 | 9 | 4–3 | 70 % |
| 07.10.25 | Rami Nurmi Bar Koivu |
1681 | 9 | 4–2 | 81 % |
| 02.10.25 | Martin Langford Pocket 1 |
1847 | 8 | 0–3 | 66 % |
| 17.09.25 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1809 | 9 | 4–3 | 76 % |
| 12.04.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2029 | 9 | 2–4 | 34 % |
| 12.04.25 | Ville Lintula Pocket 1 |
1705 | 9 | 4–1 | 82 % |
| 12.04.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2029 | 9 | 2–4 | 34 % |
| 01.04.25 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1850 | 9 | 2–4 | 69 % |
| 25.03.25 | Mikko Tuomi Proffa |
1831 | 9 | 4–0 | 64 % |
| 20.03.25 | Ville Rapala Pirate V |
1516 | 9 | 4–1 | 95 % |
| 13.03.25 | Teemu Levonen Pirate V |
1716 | 9 | 4–2 | 81 % |
| 04.03.25 | Teemu Levonen Pirate V |
1716 | 9 | 4–0 | 79 % |
| 12.02.25 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1805 | 9 | 4–0 | 76 % |
| 06.02.25 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1881 | 9 | 4–2 | 54 % |
| 28.01.25 | Roni Silvennoinen Proffa |
1662 | 9 | 4–2 | 84 % |
| 23.01.25 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1760 | 9 | 1–4 | 75 % |
| 16.01.25 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1503 | 9 | 4–0 | 96 % |
| 09.01.25 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1813 | 9 | 4–3 | 71 % |
| 19.12.24 | Pasi Mettälä Flex |
1731 | 9 | 1–4 | 71 % |
| 12.12.24 | Jens Eriksson Par Rocks |
1716 | 9 | 4–0 | 80 % |
| 04.12.24 | Mikael Haapaniemi Pocket 1 |
~1934 | 9 | 4–2 | 53 % |
| 28.11.24 | Jami Müller Proffa |
1706 | 9 | 4–2 | 81 % |
| 21.11.24 | Santeri Alanko Pirate V |
1560 | 9 | 4–0 | 93 % |
| 14.11.24 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1502 | 9 | 4–0 | 95 % |
| 05.11.24 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä |
1539 | 9 | 4–0 | 93 % |
| 23.10.24 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1802 | 9 | 4–3 | 87 % |
| 08.10.24 | Jami Müller Proffa |
1706 | 9 | 0–4 | 81 % |
| 24.09.24 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1503 | 9 | 4–0 | 95 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29