Lassi Heiskanen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1805
194 peliä
8-pallo
1853
107 peliä
9-pallo
1674
27 peliä
10-pallo
1679
41 peliä
Ura
Pelit
194
Voitto-%
68 %
132–62
Erä-%
62 %
474–294
Vire (10 viimeisintä)
VVHVVHHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
4 | 75 % | 52 % | 1805 |
| 2025 Bar Koivu Mestaruussarja |
16 | 56 % | 58 % | 1805 |
| 2024 Bar Koivu 1. divisioona |
14 | 57 % | 56 % | 1804 |
| 2023 Bar Koivu 1. divisioona |
13 | 46 % | 53 % | 1812 |
| 2022 Bar Koivu 2 2. divisioona |
19 | 79 % | 69 % | 1824 |
| 2020–21 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
12 | 67 % | 57 % | 1849 |
| 2019–20 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
17 | 88 % | 75 % | 1859 |
| 2018–19 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
20 | 55 % | 58 % | 1863 |
| 2017–18 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
19 | 74 % | 62 % | 1866 |
| 2016–17 Bar Koivu 1 I-Divisioona |
16 | 94 % | 75 % | 1865 |
| 2015–16 Bar Koivu 1 II-Divisioona |
9 | 100 % | 90 % | 1857 |
| 2014–15 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
16 | 44 % | 44 % | 1846 |
| 2013–14 Koivu Mestaruussarja |
19 | 63 % | 61 % | ~1840 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 19 | 63 % | 61 % | |
| 8-pallo | 107 | 74 % | 66 % | 1853 |
| 9-pallo | 27 | 67 % | 57 % | 1674 |
| 10-pallo | 41 | 56 % | 54 % | 1679 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1666 | 9 | 4–2 | 72 % |
| 27.10.26 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1879 | 9 | 4–3 | 36 % |
| 07.10.26 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1809 | 9 | 1–4 | 53 % |
| 01.10.26 | Aki Mundolin Iloinen Härkä |
1845 | 8 | 3–2 | 42 % |
| 24.02.26 | Jukka Limo Proffa |
1731 | 9 | 4–0 | 66 % |
| 29.01.26 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1812 | 8 | 0–3 | 51 % |
| 22.01.26 | Kai Keihola Iloinen Härkä |
1932 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 15.01.26 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1736 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 08.01.26 | Esa Oksa Korona 1 |
1660 | 9 | 4–0 | 68 % |
| 16.12.25 | Niko Mäki Proffa |
1614 | 9 | 4–2 | 77 % |
| 11.12.25 | Ville Rapala Pirate V |
1516 | 8 | 2–3 | 85 % |
| 27.11.25 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1727 | 8 | 2–3 | 67 % |
| 20.11.25 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 2–3 | 70 % |
| 13.11.25 | Tony Silvan Pocket 1 |
1744 | 8 | 1–3 | 61 % |
| 05.11.25 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1662 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 29.10.25 | Tero Konstari Proffa |
1583 | 8 | 3–2 | 80 % |
| 22.10.25 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1756 | 9 | 4–1 | 53 % |
| 02.10.25 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1845 | 8 | 1–3 | 48 % |
| 24.09.25 | Tony Silvan Pocket 1 |
1744 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 18.09.25 | Ilkka Helajärvi Korona 1 |
1457 | 8 | 3–0 | 88 % |
| 08.04.25 | Henri "Pötkö" Väisänen Galaxie 13 |
1780 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 03.04.25 | Matti Simolin Galaxie 13 |
1508 | 8 | 2–3 | 88 % |
| 26.03.25 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1599 | 9 | 4–1 | 83 % |
| 26.02.25 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1459 | 8 | 2–3 | 90 % |
| 06.02.25 | Jan Salminen Pocket X |
1564 | 9 | 3–4 | 95 % |
| 30.01.25 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 14.01.25 | Jan Rantanen Korona 1 |
1355 | 9 | 0–4 | 97 % |
| 18.12.24 | Tomi Sormunen Korona 2 |
~1334 | 8 | 3–1 | 90 % |
| 11.12.24 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1749 | 9 | 0–4 | 66 % |
| 19.11.24 | Mikko Nieminen Galaxie 13 |
1616 | 9 | 4–0 | 88 % |
| 14.11.24 | Joona Ståhlstöm Korona 1 |
1454 | 9 | 4–2 | 94 % |
| 31.10.24 | Hanna Iivonen Korona 2 |
1398 | 8 | 3–0 | 95 % |
| 23.10.24 | Onni Vaininen Aura III |
1595 | 9 | 4–2 | 79 % |
| 03.10.24 | Aku Nordblom Galaxie 13 |
1986 | 8 | 3–0 | 32 % |
| 11.04.24 | Henri "Möyne" Vesterinen Iloinen Härkä |
1434 | 9 | 0–4 | 96 % |
| 04.04.24 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1710 | 8 | 2–3 | 72 % |
| 13.03.24 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1748 | 9 | 4–1 | 71 % |
| 05.03.24 | Jesse Strömberg Iloinen Härkä |
1592 | 9 | 4–2 | 87 % |
| 08.02.24 | Ville Rinkinen Pocket X |
1718 | 8 | 2–3 | 70 % |
| 24.01.24 | Niko Virta BullShit! |
1662 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 16.01.24 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1747 | 8 | 1–3 | 73 % |
| 11.01.24 | Henri "Möyne" Vesterinen Iloinen Härkä |
1434 | 8 | 3–0 | 93 % |
| 30.11.23 | Karoliina Taipale Pocket X |
1356 | 8 | 3–0 | 96 % |
| 16.11.23 | Joni Aaltonen BullShit! |
1656 | 9 | 1–4 | 87 % |
| 19.10.23 | Aki Mundolin Flex |
1849 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 10.10.23 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1575 | 8 | 3–0 | 88 % |
| 05.10.23 | Janne Wiss Korona 1 |
1710 | 9 | 2–4 | 65 % |
| 22.04.23 | Markus Kanervo Talli |
1584 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 22.04.23 | Jarno Heinonen Talli |
1584 | 9 | 3–1 | 85 % |
| 22.04.23 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä |
1653 | 8 | 3–0 | 78 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29