Matti Simolin
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1506
69 peliä
8-pallo
1536
61 peliä
9-pallo
~1470
8 peliä
Ura
Pelit
69
Voitto-%
45 %
31–38
Erä-%
46 %
124–146
Vire (10 viimeisintä)
HHHVVVVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
4 | 25 % | 33 % | 1506 |
| 2024 Galaxie 13 1. divisioona |
14 | 50 % | 49 % | 1508 |
| 2023 Galaxie 3 2. divisioona |
7 | 43 % | 45 % | 1504 |
| 2022 Galaxie 3 3. divisioona |
5 | 0 % | 21 % | 1502 |
| 2019–20 Satama1 II-Divisioona |
4 | 25 % | 36 % | 1500 |
| 2018–19 Satama 1 I-Divisioona |
8 | 25 % | 34 % | 1502 |
| 2017–18 Satama II-Divisioona |
10 | 50 % | 51 % | 1505 |
| 2016–17 Satama III-Divisioona A-lohko |
11 | 82 % | 62 % | ~1510 |
| 2015–16 Satama 2 III-Divisioona A-lohko |
6 | 50 % | 54 % | ~1500 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 61 | 46 % | 47 % | 1536 |
| 9-pallo | 8 | 38 % | 41 % | ~1470 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Jami Müller Proffa |
1705 | 9 | 0–4 | 23 % |
| 14.10.26 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1664 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 01.10.26 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 24.09.26 | Ville Riihimäki Galaxie 1 |
1506 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 12.04.25 | Tom Rantanen Korona 1 |
1641 | 8 | 3–2 | 24 % |
| 08.04.25 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 8 | 3–0 | 31 % |
| 03.04.25 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1804 | 8 | 3–2 | 12 % |
| 26.03.25 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 8 | 3–1 | 28 % |
| 12.03.25 | Pasi Suominen Poimari |
1417 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 30.01.25 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1669 | 8 | 1–3 | 19 % |
| 09.01.25 | Rami Tulonen Aura III |
1583 | 8 | 0–3 | 33 % |
| 19.12.24 | Jere Salminen Pocket X |
1512 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 27.11.24 | Hannu Idström Korona 1 |
1490 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 19.11.24 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1613 | 8 | 3–1 | 25 % |
| 06.11.24 | Henrik Hartikka Aura III |
1585 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 31.10.24 | Kurt Galuba Pocket X |
~1550 | 9 | 4–2 | 38 % |
| 24.10.24 | Boris Parkkunen Poimari |
1659 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 03.10.24 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1689 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 08.02.24 | Ville Sirkelä Cotton 1 |
~1540 | 9 | 1–3 | 35 % |
| 23.01.24 | Markus Kanervo Talli |
1585 | 8 | 0–3 | 35 % |
| 17.01.24 | Paavo Vaari Raision Keilis 2 |
1673 | 9 | 3–0 | 20 % |
| 16.11.23 | Tomi Salminen Talli |
1694 | 8 | 1–3 | 28 % |
| 02.11.23 | Jesse Saajala Korona 2 |
1610 | 9 | 2–3 | 39 % |
| 12.10.23 | Sami Harjula Cotton 1 |
1508 | 9 | 3–2 | 48 % |
| 04.10.23 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1568 | 8 | 3–2 | 41 % |
| 22.04.23 | Juha Jääskeläinen Poimari |
1593 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 22.04.23 | Jonas Masalin Poimari |
2052 | 8 | 2–3 | 2 % |
| 16.03.23 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1626 | 9 | 1–3 | 34 % |
| 08.02.23 | Antton Laine Korona 2 |
1567 | 9 | 0–3 | 48 % |
| 02.02.23 | Juha Jääskeläinen Poimari |
1593 | 8 | 0–3 | 37 % |
| ~29.01.20 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1570 | 8 | 1–3 | 40 % |
| ~20.11.19 | Jouko Heikkinen Eku bilis |
1603 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~30.10.19 | Mikko Andersson Cotton |
1443 | 8 | 1–3 | 57 % |
| ~16.10.19 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1386 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~27.03.19 | Jani Toivanen Iloinen Härkä 1 |
1631 | 8 | 2–3 | 29 % |
| ~13.02.19 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1699 | 8 | 0–3 | 30 % |
| ~30.01.19 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1677 | 8 | 1–3 | 30 % |
| ~23.01.19 | Janne Valtonen Team Apaja |
1712 | 8 | 3–1 | 23 % |
| ~21.11.18 | Erkka Kettunen Iloinen Härkä 1 |
1661 | 8 | 1–3 | 34 % |
| ~07.11.18 | Jussi Salovaara Pub Jaska 2 |
1700 | 8 | 0–3 | 25 % |
| ~17.10.18 | Janne Tolonen Bar Koivu 2 |
1590 | 8 | 3–2 | 32 % |
| ~03.10.18 | Timo Leiniö Pocket X |
1658 | 8 | 1–3 | 47 % |
| ~04.04.18 | Niko Hörkkö Skipo 1 |
1464 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~21.03.18 | Niko Karhu Empty pockets |
1480 | 8 | 1–3 | 62 % |
| ~14.03.18 | Aleksi Vyyryläinen Ihan vaan pubi |
1422 | 8 | 3–1 | 65 % |
| ~28.02.18 | Henrik Holmroos Pub Mänty |
1591 | 8 | 1–3 | 48 % |
| ~07.02.18 | Tony Jaekel FOX 2 |
1623 | 8 | 1–3 | 34 % |
| ~24.01.18 | Tuomas Timisjärvi AURA III |
1708 | 8 | 2–3 | 48 % |
| ~17.01.18 | Teemu Levonen Pirate 1 |
1693 | 8 | 2–3 | 48 % |
| ~08.11.17 | Janne Mickelsson Pub Mänty |
1581 | 8 | 3–1 | 51 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29