Johannes Heinävaara
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1630
146 peliä
8-pallo
1663
112 peliä
9-pallo
~1544
12 peliä
10-pallo
~1466
1 peliä
Ura
Pelit
146
Voitto-%
56 %
82–64
Erä-%
53 %
330–290
Vire (10 viimeisintä)
VHVVVVHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Aura III 2. divisioona |
6 | 83 % | 64 % | 1630 |
| 2025 Aura III 1. divisioona |
11 | 64 % | 58 % | 1629 |
| 2024 Aura III 1. divisioona |
7 | 29 % | 40 % | 1626 |
| 2023 Aura III 1. divisioona |
7 | 43 % | 49 % | 1623 |
| 2022 Aura III 1. divisioona |
16 | 50 % | 50 % | 1621 |
| 2020–21 Aura III I-Divisioona |
14 | 36 % | 43 % | 1616 |
| 2019–20 Aura III I-Divisioona |
8 | 38 % | 43 % | 1616 |
| 2018–19 Aura III II-Divisioona |
11 | 55 % | 53 % | 1620 |
| 2017–18 AURA III II-Divisioona |
18 | 56 % | 54 % | 1624 |
| 2016–17 AURA III III-Divisioona A-lohko |
7 | 86 % | 60 % | 1629 |
| 2015–16 Aura B I-Divisioona |
20 | 65 % | 58 % | 1635 |
| 2013–14 Jalokolo I-Divisioona |
21 | 67 % | 59 % | ~1633 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 21 | 67 % | 59 % | |
| 8-pallo | 112 | 56 % | 53 % | 1663 |
| 9-pallo | 12 | 33 % | 45 % | ~1544 |
| 10-pallo | 1 | 100 % | 75 % | ~1466 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Kristian Roth Proffa 2 |
~1393 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 28.10.26 | Toni Hannula Tuopin Bilis |
1692 | 9 | 2–4 | 41 % |
| 14.10.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 30.09.26 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1571 | 9 | 4–3 | 56 % |
| 24.09.26 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1376 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 16.09.26 | Teemu Passoja Proffa 2 |
1306 | 8 | 3–0 | 86 % |
| 17.12.25 | Jarkko Kylander Moision Olkkari 1 |
1672 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 11.12.25 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1608 | 8 | 2–3 | 61 % |
| 19.11.25 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1495 | 8 | 2–3 | 71 % |
| 13.11.25 | Jere Vähänikkilä Flex |
1493 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 05.11.25 | Jere Salminen Pocket X |
1504 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 22.10.25 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1814 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 15.10.25 | Niklas Hörkkö Fox 1 |
1716 | 8 | 3–2 | 37 % |
| 08.10.25 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1687 | 8 | 3–1 | 41 % |
| 01.10.25 | Kim Laakso Habby Bull |
~1304 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 24.09.25 | Roope Palmu Flex |
1470 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 18.09.25 | Timo Leiniö Pocket X |
1723 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 05.03.25 | Tom Rantanen Korona 1 |
1642 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 26.02.25 | Esa Oksa Korona 1 |
1666 | 9 | 2–4 | 36 % |
| 13.02.25 | Pertti Muurainen Bar Koivu |
1859 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 22.01.25 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1705 | 8 | 2–3 | 41 % |
| 15.01.25 | Boris Parkkunen Poimari |
1658 | 8 | 3–2 | 42 % |
| 11.12.24 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1690 | 8 | 2–3 | 45 % |
| 06.11.24 | Jari Kakko Galaxie 13 |
1610 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 20.04.24 | Joni Aaltonen BullShit! |
1657 | 9 | 3–4 | 46 % |
| 20.03.24 | Henri "Möyne" Vesterinen Iloinen Härkä |
1434 | 9 | 4–3 | 77 % |
| 16.11.23 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1710 | 9 | 3–4 | 34 % |
| 02.11.23 | Roope Palmu Flex |
1481 | 8 | 0–3 | 67 % |
| 25.10.23 | Mika Nguyen Pocket X |
1500 | 9 | 4–1 | 65 % |
| 19.10.23 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1687 | 8 | 3–1 | 28 % |
| 11.10.23 | Henri Toivonen BullShit! |
1673 | 9 | 2–4 | 47 % |
| 12.04.23 | Niko Virta Satama 2 |
1661 | 9 | 3–4 | 47 % |
| 05.04.23 | Niko Virta Satama 2 |
1661 | 9 | 0–4 | 53 % |
| 23.03.23 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1770 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 01.03.23 | Jussi Salovaara Pirate V |
1689 | 9 | 3–4 | 44 % |
| 15.02.23 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1666 | 8 | 2–3 | 45 % |
| 09.02.23 | Mika Lauri Cotton 1 |
1368 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 01.02.23 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1574 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 25.01.23 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1568 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 17.01.23 | Tien "Hani" Hoan Lam Basson pelimiehet |
1721 | 8 | 3–2 | 32 % |
| 11.01.23 | Toni Miettinen Satama 2 |
1570 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 14.12.22 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1557 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 09.11.22 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basson pelimiehet |
1747 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 26.10.22 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1640 | 8 | 0–3 | 49 % |
| 19.10.22 | Miika Koivikko Pub Mänty |
1615 | 9 | 4–2 | 47 % |
| 13.10.22 | Julia Finnholm Cotton 1 |
~1375 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 05.10.22 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1680 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~17.02.21 | Miika Merta Grillihärkä |
1626 | 8 | 0–3 | 63 % |
| ~10.02.21 | Jani Korhonen Moision Rokkari |
1712 | 8 | 1–3 | 49 % |
| ~03.02.21 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso 1 |
1723 | 8 | 1–3 | 34 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29