Tien "Honkki" Hoang Lam
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1717
179 peliä
8-pallo
1796
67 peliä
9-pallo
1666
44 peliä
10-pallo
1579
63 peliä
Ura
Pelit
179
Voitto-%
59 %
106–73
Erä-%
56 %
436–348
Vire (10 viimeisintä)
HVVHHHHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Basso 3 Mestaruussarja |
6 | 33 % | 38 % | 1717 |
| 2025 Basso 3 2. divisioona |
15 | 60 % | 58 % | 1718 |
| 2024 Bar Koivu 1. divisioona |
7 | 57 % | 55 % | 1726 |
| 2022 Basson pelimiehet 1. divisioona |
28 | 68 % | 59 % | 1743 |
| 2020–21 Basso 1 I-Divisioona |
18 | 72 % | 63 % | 1759 |
| 2018–19 Basso1 Mestaruussarja |
21 | 52 % | 53 % | 1766 |
| 2017–18 Basso II Mestaruussarja |
14 | 57 % | 53 % | 1768 |
| 2016–17 Basso II Mestaruussarja |
19 | 63 % | 56 % | 1767 |
| 2015–16 Pelimies Mestaruussarja |
25 | 56 % | 56 % | 1767 |
| 2014–15 Pelimies Mestaruussarja |
21 | 57 % | 53 % | 1766 |
| 2013–14 Pelimies Mestaruussarja |
5 | 40 % | 48 % | ~1760 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 5 | 40 % | 48 % | – |
| 8-pallo | 67 | 63 % | 58 % | 1796 |
| 9-pallo | 44 | 61 % | 57 % | 1666 |
| 10-pallo | 63 | 56 % | 53 % | 1579 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1728 | 9 | 1–4 | 51 % |
| 28.10.26 | Linus Weppling Par Rocks |
1503 | 10 | 3–2 | 81 % |
| 14.10.26 | Rami Nurmi Bar Koivu 1 |
1677 | 9 | 4–1 | 56 % |
| 01.10.26 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2024 | 9 | 1–4 | 10 % |
| 22.09.26 | Mikko Tuomi Proffa |
1833 | 9 | 2–4 | 32 % |
| 17.09.26 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1814 | 8 | 0–3 | 41 % |
| 11.04.26 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 2–4 | 78 % |
| 11.04.26 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 0–4 | 78 % |
| 01.04.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1643 | 9 | 2–4 | 70 % |
| 26.03.26 | Timo Sipilä Poimari |
1533 | 9 | 4–3 | 82 % |
| 03.02.26 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1554 | 9 | 4–2 | 80 % |
| 29.01.26 | Jesse Saajala OMG! |
1617 | 9 | 4–1 | 74 % |
| 14.01.26 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 2–4 | 78 % |
| 17.12.25 | Joni Louhela Satama 1 |
1654 | 9 | 4–0 | 61 % |
| 03.12.25 | Jan Sarell Pirates |
1498 | 9 | 4–1 | 88 % |
| 19.11.25 | Mika Lehtimäki Jaska |
1353 | 9 | 4–0 | 95 % |
| 11.11.25 | Petri Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1571 | 8 | 2–3 | 74 % |
| 04.11.25 | Mikko Jokinen Poimari |
1641 | 9 | 4–1 | 70 % |
| 22.10.25 | Sami Vanne Raision Keilis |
1536 | 9 | 4–2 | 80 % |
| 09.10.25 | Joakim Von Frese OMG! |
1467 | 9 | 4–1 | 86 % |
| 23.09.25 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1678 | 9 | 2–4 | 70 % |
| 03.04.25 | Mikko Nieminen Galaxie 13 |
1617 | 9 | 3–4 | 72 % |
| 22.01.25 | Mikko Nieminen Galaxie 13 |
1616 | 9 | 2–4 | 77 % |
| 11.12.24 | Lauri Vaininen Aura III |
1591 | 9 | 4–1 | 79 % |
| 05.12.24 | Jan Salminen Pocket X |
1563 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 27.11.24 | Boris Parkkunen Poimari |
1659 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 14.11.24 | Hannu Idström Korona 1 |
1490 | 8 | 3–2 | 83 % |
| 24.09.24 | Antton Laine Korona 1 |
1579 | 9 | 3–4 | 84 % |
| 22.04.23 | Jani Korhonen Satama 2 |
1720 | 9 | 2–4 | 62 % |
| 22.04.23 | Niklas Hörkkö Satama 2 |
1708 | 9 | 1–4 | 66 % |
| 22.04.23 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1638 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 22.04.23 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1770 | 9 | 3–4 | 47 % |
| 12.04.23 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1575 | 9 | 3–4 | 82 % |
| 04.04.23 | Timo Leiniö Pocket X |
1694 | 9 | 4–2 | 70 % |
| 29.03.23 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 1–3 | 64 % |
| 22.03.23 | Teemu Levonen Pirate V |
1719 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 15.03.23 | Lauri Vaininen Aura III |
1586 | 9 | 3–4 | 92 % |
| 07.03.23 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1469 | 9 | 4–0 | 92 % |
| 02.03.23 | Timo Leiniö Pocket X |
1694 | 9 | 4–0 | 66 % |
| 14.02.23 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1546 | 9 | 4–3 | 89 % |
| 09.02.23 | Jesse Saajala Pub Mänty |
1604 | 9 | 4–3 | 87 % |
| 01.02.23 | Niklas Hörkkö Satama 2 |
1708 | 9 | 4–1 | 65 % |
| 25.01.23 | Teemu Levonen Pirate V |
1719 | 9 | 4–3 | 61 % |
| 17.01.23 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1742 | 9 | 4–3 | 60 % |
| 12.01.23 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1469 | 9 | 4–1 | 90 % |
| 13.12.22 | Timo Leiniö Pocket X |
1693 | 9 | 4–2 | 66 % |
| 08.12.22 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1637 | 9 | 4–2 | 77 % |
| 29.11.22 | Jesse Saajala Pub Mänty |
1603 | 9 | 4–0 | 84 % |
| 24.11.22 | Toni Miettinen Satama 2 |
1571 | 8 | 1–3 | 72 % |
| 15.11.22 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1760 | 9 | 4–3 | 58 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29