Ville Sarkki
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1527
113 peliä
8-pallo
1530
77 peliä
9-pallo
~1520
24 peliä
10-pallo
~1450
5 peliä
Ura
Pelit
113
Voitto-%
45 %
51–62
Erä-%
48 %
225–246
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHVVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Satama 1 1. divisioona |
4 | 25 % | 41 % | 1527 |
| 2025 Satama 1 2. divisioona |
13 | 54 % | 52 % | 1528 |
| 2024 Satama 1 2. divisioona |
12 | 42 % | 45 % | 1527 |
| 2023 Satama 1 3. divisioona |
14 | 57 % | 53 % | 1528 |
| 2022 Satama 1 3. divisioona |
10 | 40 % | 44 % | 1528 |
| 2020–21 Satama 1 III-Divisioona |
13 | 62 % | 58 % | 1539 |
| 2017–18 Satama II-Divisioona |
8 | 25 % | 33 % | 1545 |
| 2016–17 Satama III-Divisioona A-lohko |
6 | 83 % | 68 % | 1549 |
| 2015–16 Satama 1 Mestaruussarja |
13 | 31 % | 42 % | 1552 |
| 2014–15 Satama I-Divisioona |
13 | 46 % | 53 % | ~1550 |
| 2013–14 Satama Mestaruussarja |
7 | 14 % | 17 % | ~1550 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 14 % | 17 % | – |
| 8-pallo | 77 | 48 % | 50 % | 1530 |
| 9-pallo | 24 | 50 % | 50 % | ~1520 |
| 10-pallo | 5 | 20 % | 35 % | ~1450 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Joni Salovaara Korona 1 |
1544 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 15.10.26 | Jarno Heinonen Talli |
1574 | 9 | 2–4 | 46 % |
| 08.10.26 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1680 | 9 | 4–2 | 26 % |
| 16.09.26 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1577 | 9 | 1–4 | 43 % |
| 11.04.26 | Joni Peippo Poimari |
1377 | 9 | 3–4 | 76 % |
| 11.04.26 | Boris Parkkunen Poimari |
1656 | 9 | 4–1 | 29 % |
| 02.04.26 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1503 | 9 | 4–2 | 56 % |
| 26.02.26 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1665 | 9 | 2–4 | 28 % |
| 03.02.26 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 8 | 3–2 | 39 % |
| 29.01.26 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 22.01.26 | Antti Välilä OMG! |
1666 | 9 | 0–4 | 35 % |
| 14.01.26 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1402 | 8 | 2–3 | 72 % |
| 08.01.26 | Miikkael "Miksu" Söderlund Pirates |
1687 | 9 | 3–4 | 28 % |
| 03.12.25 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1679 | 8 | 3–2 | 34 % |
| 20.11.25 | Jani Lehtonen OMG! |
1606 | 9 | 4–2 | 33 % |
| 12.11.25 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1402 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 08.10.25 | Joni Peippo Poimari |
1377 | 9 | 4–3 | 72 % |
| 19.03.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1669 | 8 | 2–3 | 27 % |
| 12.03.25 | Jenna Lehto Raision Keilis |
1330 | 9 | 3–1 | 73 % |
| 13.02.25 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 05.02.25 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1885 | 8 | 0–3 | 10 % |
| 23.01.25 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1473 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 08.01.25 | Sami Vanne Raision Keilis |
1532 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 11.12.24 | Jani Rautio OMG! |
1560 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 04.12.24 | Toni Miettinen Moision Olkkari 1 |
1553 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 20.11.24 | Ville Sirkelä Cotton 1 |
~1540 | 9 | 3–1 | 42 % |
| 23.10.24 | Mikko Saukkio OMG! |
1398 | 9 | 3–0 | 66 % |
| 09.10.24 | Harry Vihervirta Fox |
1601 | 8 | 0–3 | 40 % |
| 25.09.24 | Tommi Peltonen Talli |
1416 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 20.04.24 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 20.04.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1630 | 9 | 2–3 | 42 % |
| 21.03.24 | Eero Junnila Moision Olkkari |
1421 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 06.03.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1664 | 8 | 1–3 | 35 % |
| 13.02.24 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1372 | 9 | 1–3 | 79 % |
| 07.02.24 | Jouni Ruotsi Semafori |
1410 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 01.02.24 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1525 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 10.01.24 | Juho Jalo Pirates |
1573 | 9 | 3–2 | 41 % |
| 06.12.23 | Niko Karhu Empty Pockets |
1482 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 29.11.23 | Pertti Vigren Semafori |
1457 | 9 | 3–1 | 62 % |
| 08.11.23 | Ari Kuusto PocketPapat |
~1320 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 31.10.23 | Roni Ruohonen Pirates |
1662 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 17.10.23 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1624 | 9 | 1–3 | 47 % |
| 05.10.23 | Jonne Rinne Höveli 1 |
1425 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 12.04.23 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1561 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 23.03.23 | Tommi Eräpuro Eku |
1320 | 9 | 1–3 | 78 % |
| 02.03.23 | Jani Savolainen Korona 2 |
1343 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 26.01.23 | Jere Salminen Semafori |
1534 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 08.12.22 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1528 | 8 | 2–3 | 60 % |
| 24.11.22 | Tomi Niemi Galaxie Shooters |
1500 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 10.11.22 | Jani Savolainen Korona 2 |
1342 | 9 | 3–0 | 84 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29