Paavo Vaari
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1665
237 peliä
8-pallo
1732
153 peliä
9-pallo
1577
41 peliä
10-pallo
1487
25 peliä
Ura
Pelit
237
Voitto-%
62 %
146–91
Erä-%
58 %
551–392
Vire (10 viimeisintä)
HHVVHVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Raision Keilis 3. divisioona |
7 | 57 % | 60 % | 1665 |
| 2025 Raision Keilis 2. divisioona |
20 | 55 % | 54 % | 1666 |
| 2024 Raision Keilis 2. divisioona |
20 | 60 % | 56 % | 1669 |
| 2023 Raision Keilis 2 2. divisioona |
19 | 53 % | 57 % | 1672 |
| 2022 Raision Keilis 2. divisioona |
22 | 45 % | 52 % | 1677 |
| 2020–21 Raision Keilis II-Divisioona |
16 | 69 % | 64 % | 1698 |
| 2019–20 Raision Keilis I-Divisioona |
15 | 60 % | 60 % | 1704 |
| 2018–19 Team Apaja I-Divisioona |
19 | 74 % | 59 % | 1705 |
| 2017–18 Team Apaja I-Divisioona |
20 | 55 % | 52 % | 1706 |
| 2016–17 Team Cassu Mestaruussarja |
21 | 38 % | 48 % | 1713 |
| 2015–16 Team Cassu I-Divisioona |
20 | 75 % | 63 % | 1723 |
| 2014–15 Team Cassu I-Divisioona |
20 | 85 % | 72 % | 1734 |
| 2013–14 Team Cassu I-Divisioona |
18 | 78 % | 68 % | ~1734 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 18 | 78 % | 68 % | |
| 8-pallo | 153 | 64 % | 61 % | 1732 |
| 9-pallo | 41 | 51 % | 53 % | 1577 |
| 10-pallo | 25 | 52 % | 49 % | 1487 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1539 | 8 | 1–3 | 69 % |
| 21.10.26 | Pertti Vigren Semafori |
1461 | 9 | 1–3 | 79 % |
| 14.10.26 | Samu Lahti Bar Koivu 2 |
1193 | 9 | 3–1 | 96 % |
| 08.10.26 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1325 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 30.09.26 | Mikko Nissilä O'bass |
1619 | 8 | 1–3 | 61 % |
| 24.09.26 | Tuomo "Tumpu" Lehto Jams |
~1400 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 16.09.26 | Juha Hautakorpi Pub Jaska |
1347 | 8 | 3–0 | 88 % |
| 26.02.26 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1553 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 11.02.26 | Miro Leino Basso 3 |
1540 | 9 | 4–3 | 72 % |
| 04.02.26 | Timo Huhta Jaska |
1523 | 9 | 4–0 | 71 % |
| 28.01.26 | Petri Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1571 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 21.01.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1642 | 9 | 4–2 | 55 % |
| 14.01.26 | Nuutti Uusitalo Satama 1 |
1398 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 07.01.26 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 1–3 | 71 % |
| 18.12.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1554 | 9 | 3–4 | 69 % |
| 09.12.25 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso 3 |
1714 | 8 | 2–3 | 42 % |
| 03.12.25 | Mika Lehtimäki Jaska |
1353 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 25.11.25 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1679 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 20.11.25 | Boris Parkkunen Poimari |
1658 | 9 | 0–4 | 48 % |
| 12.11.25 | Joni Louhela Satama 1 |
1655 | 9 | 1–4 | 47 % |
| 06.11.25 | Antti Välilä OMG! |
1665 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 29.10.25 | Jukka Virtanen Pirates |
1297 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 15.10.25 | Henri Tähtinen Jaska |
1685 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 07.10.25 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 4–3 | 66 % |
| 01.10.25 | Mikko Jokinen Poimari |
1641 | 8 | 1–3 | 59 % |
| 25.09.25 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1698 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 16.09.25 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 02.04.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1693 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 27.03.25 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1664 | 9 | 1–3 | 56 % |
| 19.03.25 | Ville Sarkki Satama 1 |
1527 | 8 | 3–2 | 73 % |
| 12.03.25 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1633 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 05.03.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1753 | 9 | 2–3 | 48 % |
| 27.02.25 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1473 | 9 | 2–3 | 80 % |
| 12.02.25 | Jarno Heinonen Talli |
1576 | 9 | 1–3 | 65 % |
| 06.02.25 | Harry Vihervirta Fox |
1601 | 9 | 3–1 | 62 % |
| 28.01.25 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 3–0 | 66 % |
| 22.01.25 | Joni Juurinen OMG! |
~1448 | 9 | 3–0 | 76 % |
| 16.01.25 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1819 | 9 | 3–2 | 27 % |
| 08.01.25 | Ninni Heikkilä Satama 1 |
1436 | 9 | 3–1 | 80 % |
| 18.12.24 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1571 | 8 | 3–0 | 65 % |
| 12.12.24 | Jarno Heinonen Talli |
1576 | 9 | 3–1 | 58 % |
| 21.11.24 | Antti Välilä OMG! |
1656 | 9 | 3–2 | 62 % |
| 06.11.24 | Ernest Legayada Satama 1 |
1751 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 31.10.24 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1472 | 9 | 3–2 | 80 % |
| 08.10.24 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 3–1 | 53 % |
| 02.10.24 | Antti Välilä OMG! |
1655 | 9 | 0–3 | 64 % |
| 18.09.24 | Ari Lågas Satama 1 |
1449 | 9 | 1–3 | 83 % |
| 20.04.24 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1676 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 20.04.24 | Markus Kanervo Talli |
1583 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 20.04.24 | Jonne Stenlund Talli |
1441 | 8 | 3–0 | 78 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29