Heikki Vihervirta
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1428
116 peliä
8-pallo
1448
107 peliä
9-pallo
~1436
9 peliä
Ura
Pelit
116
Voitto-%
43 %
50–66
Erä-%
46 %
207–245
Vire (10 viimeisintä)
VVHHHHVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Eku 5. divisioona |
2 | 100 % | 100 % | 1428 |
| 2025 Eku 4. divisioona |
7 | 29 % | 35 % | 1427 |
| 2024 Eku 4. divisioona |
13 | 38 % | 48 % | 1428 |
| 2023 Eku 4. divisioona |
13 | 46 % | 50 % | 1427 |
| 2022 Eku 3. divisioona |
8 | 25 % | 32 % | 1426 |
| 2020–21 Eku II-Divisioona |
13 | 46 % | 44 % | 1425 |
| 2019–20 Eku bilis II-Divisioona |
8 | 50 % | 44 % | 1425 |
| 2018–19 Eku III-Divisioona |
17 | 47 % | 47 % | 1425 |
| 2017–18 Eku bilis II-Divisioona |
8 | 38 % | 42 % | 1423 |
| 2016–17 Eku bilis I-Divisioona |
6 | 17 % | 27 % | 1424 |
| 2015–16 Ekun bilis II-Divisioona |
4 | 25 % | 27 % | ~1428 |
| 2014–15 Ekubilis II-Divisioona |
17 | 59 % | 59 % | ~1433 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 107 | 44 % | 46 % | 1448 |
| 9-pallo | 9 | 33 % | 42 % | ~1436 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~25.11.20 | Janne Tolonen Bar Koivu 2 |
1581 | 8 | 1–3 | 24 % |
| ~11.11.20 | Markku Heikkinen Raision Keilis |
~1307 | 8 | 3–1 | 54 % |
| ~04.11.20 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1738 | 8 | 0–3 | 9 % |
| ~21.10.20 | Veli-Pekka Heinonen Pub Mänty |
1648 | 8 | 0–3 | 30 % |
| ~14.10.20 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1620 | 8 | 3–1 | 46 % |
| ~07.10.20 | Petri Vahtera Bar Koivu 2 |
1395 | 8 | 3–0 | 57 % |
| ~26.02.20 | Henrik Holmroos Naapuri 2 |
1609 | 8 | 0–3 | 37 % |
| ~05.02.20 | Mika Lauri Cotton |
1373 | 8 | 1–3 | 64 % |
| ~22.01.20 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1387 | 8 | 0–3 | 68 % |
| ~15.01.20 | Mikko Nissilä Mr fox |
1605 | 8 | 3–2 | 26 % |
| ~27.11.19 | Janne Tolonen Bar Koivu 2 |
1583 | 8 | 3–1 | 24 % |
| ~20.11.19 | Ari Lågas Satama1 |
1432 | 8 | 3–1 | 46 % |
| ~13.11.19 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1619 | 8 | 3–2 | 27 % |
| ~02.10.19 | Mika Lavi Mr fox |
1688 | 8 | 1–3 | 14 % |
| ~03.04.19 | Teukka Lehto Galaxie 3 |
1388 | 8 | 3–2 | 48 % |
| ~27.03.19 | Teukka Lehto Galaxie 3 |
1389 | 8 | 3–0 | 45 % |
| ~20.03.19 | Merike "Meppis" Sorsa Galaxie 3 |
1259 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~13.03.19 | Erkki Purola Korona 2 |
1480 | 8 | 3–1 | 35 % |
| ~06.03.19 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1539 | 8 | 3–2 | 21 % |
| ~13.02.19 | Mika Lehtimäki Jaska 3 |
1357 | 8 | 1–3 | 42 % |
| ~06.02.19 | Aleksi Vyyryläinen Ihan Vaan Pubi |
1425 | 8 | 1–3 | 47 % |
| ~30.01.19 | Petri Lehto Iloinen Härkä 3 |
1581 | 8 | 2–3 | 26 % |
| ~23.01.19 | Markus Hankilanoja Aura IV |
~1494 | 8 | 0–3 | 42 % |
| ~16.01.19 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1585 | 8 | 0–3 | 45 % |
| ~28.11.18 | Ronny Korsmo Galaxie 3 |
~1449 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~21.11.18 | Antton Laine Korona 2 |
1519 | 8 | 3–0 | 51 % |
| ~14.11.18 | Niko Heiskala Basso 3 |
1651 | 8 | 0–3 | 19 % |
| ~24.10.18 | Jeremi "dj" Roivas Ihan Vaan Pubi |
1437 | 8 | 0–3 | 63 % |
| ~17.10.18 | Jarmo Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1320 | 8 | 3–2 | 56 % |
| ~10.10.18 | Niklas Elomaa Aura IV |
1526 | 8 | 3–1 | 51 % |
| ~03.10.18 | Miska Lindwall Taimon Krouvi |
~1477 | 8 | 1–3 | 55 % |
| ~14.03.18 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1646 | 8 | 0–3 | 31 % |
| ~29.11.17 | Jere Vähänikkilä Ihan vaan pubi |
1493 | 8 | 0–3 | 41 % |
| ~08.11.17 | Jaakko Koivula Basso 3 |
1378 | 8 | 1–3 | 62 % |
| ~01.11.17 | Kimmo Paldanius FOX 2 |
1381 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~25.10.17 | Heikki Virta Skipo 1 |
1370 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~18.10.17 | Jaakko Ruohisto AURA III |
1744 | 8 | 1–3 | 24 % |
| ~11.10.17 | Ville-santeri Salminen Pirate 1 |
~1249 | 8 | 3–1 | 67 % |
| ~04.10.17 | Teemu Tuparinne Empty pockets |
1421 | 8 | 2–3 | 53 % |
| ~08.02.17 | Roni Silvennoinen Proffa |
1683 | 8 | 1–3 | 19 % |
| ~07.12.16 | Toni Kallio Pub Mänty 2 |
1585 | 8 | 0–3 | 36 % |
| ~30.11.16 | Juha Hirvonen Moision Olkkari |
1545 | 8 | 2–3 | 42 % |
| ~16.11.16 | Tomi Aho Basso 3 |
1505 | 8 | 0–3 | 52 % |
| ~09.11.16 | Sami Maisalo FOX 2 |
1529 | 8 | 0–3 | 42 % |
| ~02.11.16 | Mikko Jaakola Proffa |
1423 | 8 | 3–1 | 55 % |
| ~17.02.16 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1469 | 8 | 3–2 | 58 % |
| ~09.12.15 | Sami Laitinen Basso10 |
1643 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~25.11.15 | Jami Müller Proffa 2 |
1687 | 8 | 1–3 | 26 % |
| ~18.11.15 | Jarno Suhonen Bar Koivu 1 |
1682 | 8 | 0–3 | 38 % |
| ~18.03.15 | Kristian Vikström Ihan vaan pubi 1 |
1454 | 8 | 3–1 | 44 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29