Petri Vahtera
Bar Koivu 2
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1398
53 peliä
8-pallo
1406
51 peliä
10-pallo
~1400
2 peliä
Ura
Pelit
53
Voitto-%
38 %
20–33
Erä-%
41 %
80–114
Vire (10 viimeisintä)
VHHVHVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2022 Bar Koivu 2 2. divisioona |
3 | 33 % | 43 % | 1398 |
| 2020–21 Bar Koivu 2 II-Divisioona |
9 | 44 % | 44 % | 1397 |
| 2019–20 Bar Koivu 2 II-Divisioona |
5 | 40 % | 40 % | 1393 |
| 2018–19 Bar Koivu 2 I-Divisioona |
6 | 0 % | 22 % | 1391 |
| 2017–18 Bar Koivu2 I-Divisioona |
11 | 27 % | 35 % | 1391 |
| 2016–17 Bar Koivu 2 II-Divisioona |
10 | 50 % | 50 % | ~1390 |
| 2015–16 Bar Koivu 2 III-Divisioona A-lohko |
9 | 56 % | 52 % | ~1390 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 51 | 39 % | 42 % | 1406 |
| 10-pallo | 2 | 0 % | 33 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.23 | Manu Randell Raision Keilis |
1605 | 8 | 3–2 | 24 % |
| 08.11.22 | Ville Aholainen Flex |
1673 | 8 | 1–3 | 19 % |
| 05.10.22 | Jonne Järvi Viskibassot |
1349 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~03.03.21 | Erkki Purola Korona 1 |
1485 | 8 | 3–2 | 34 % |
| ~17.02.21 | Santeri Hyppönen Empty Pockets |
1510 | 8 | 1–3 | 35 % |
| ~10.02.21 | Jaani Snellman Eku |
1478 | 8 | 3–0 | 39 % |
| ~20.01.21 | Janne Mickelsson Pub Mänty |
1594 | 8 | 3–1 | 22 % |
| ~13.01.21 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1626 | 8 | 3–0 | 18 % |
| ~09.12.20 | Tom Rantanen Korona 1 |
1698 | 8 | 0–3 | 8 % |
| ~25.11.20 | Jaani Snellman Eku |
1478 | 8 | 0–3 | 39 % |
| ~21.10.20 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1739 | 8 | 1–3 | 5 % |
| ~07.10.20 | Heikki Vihervirta Eku |
1426 | 8 | 0–3 | 43 % |
| ~04.03.20 | Timo Kuukasjärvi MysteryPocket |
1562 | 8 | 0–3 | 29 % |
| ~05.02.20 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1570 | 8 | 1–3 | 25 % |
| ~20.11.19 | Ilmari Siltala Naapuri 2 |
1530 | 8 | 3–1 | 26 % |
| ~06.11.19 | Henrik Arnell Cotton |
1465 | 8 | 1–3 | 41 % |
| ~09.10.19 | Kari Koskinen Basso 3 |
1506 | 8 | 3–2 | 30 % |
| ~06.03.19 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1537 | 8 | 0–3 | 28 % |
| ~23.01.19 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1786 | 8 | 0–3 | 8 % |
| ~21.11.18 | Jens Eriksson Par Rocks |
1726 | 10 | 1–3 | 10 % |
| ~14.11.18 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari |
1657 | 8 | 1–3 | 15 % |
| ~31.10.18 | Paavo Vaari Team Apaja |
1706 | 10 | 2–3 | 11 % |
| ~03.10.18 | Esa Järvinen HV1 |
1500 | 8 | 1–3 | 28 % |
| ~11.04.18 | Paavo Vaari Team Apaja |
1706 | 8 | 1–3 | 12 % |
| ~21.03.18 | Hannu Idström korona1 |
1504 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~14.03.18 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1410 | 8 | 3–0 | 45 % |
| ~31.01.18 | Marko Poikolainen Pub Jaska 2 |
1537 | 8 | 1–3 | 28 % |
| ~17.01.18 | Jere Salminen Pocket X |
1586 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~22.11.17 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 1 |
1550 | 8 | 1–3 | 38 % |
| ~15.11.17 | Pasi Haaslahti Iloinen Härkä 1 |
1552 | 8 | 3–0 | 28 % |
| ~08.11.17 | Mikko Nieminen GBilis |
1574 | 8 | 0–3 | 29 % |
| ~01.11.17 | Aleksi Kojo Cotton |
1564 | 8 | 3–2 | 23 % |
| ~18.10.17 | Marko Poikolainen Pub Jaska 2 |
1537 | 8 | 2–3 | 28 % |
| ~04.10.17 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1680 | 8 | 0–3 | 16 % |
| ~05.04.17 | Teemu Tuparinne Old Smuggler |
1422 | 8 | 3–2 | 45 % |
| ~22.03.17 | Juha Maanpää Ihan vaan pubi 2 |
1413 | 8 | 3–2 | 43 % |
| ~15.03.17 | Teppo Malmikankare Galaxie 3 |
1417 | 8 | 2–3 | 38 % |
| ~01.03.17 | Toni Nurmi Empty pockets |
1351 | 8 | 3–0 | 56 % |
| ~08.02.17 | Ville Lintula Pub Jaska 2 |
1715 | 8 | 1–3 | 22 % |
| ~11.01.17 | Rauli Wihe Höveli2 |
1447 | 8 | 0–3 | 41 % |
| ~16.11.16 | Marko Kolehmainen Korona 1 |
1619 | 8 | 1–3 | 44 % |
| ~26.10.16 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1680 | 8 | 3–2 | 23 % |
| ~19.10.16 | Jaana Kalasniemi Tapper`s InnTres |
~1000 | 8 | 3–0 | 71 % |
| ~12.10.16 | Riku Sanaksenaho Pocket Papat |
1164 | 8 | 2–3 | 56 % |
| ~06.04.16 | Anttimatti Jaako Tapper`s InnTres |
1425 | 8 | 2–1 | 40 % |
| ~23.03.16 | Nina Vuorinen Pool Sisters revival |
~1510 | 8 | 0–2 | 51 % |
| ~09.03.16 | Timo Roivainen Masan Baari |
1214 | 8 | 2–0 | 65 % |
| ~02.03.16 | Timo Pietilä Pub Mänty |
~1300 | 8 | 2–0 | 55 % |
| ~10.02.16 | Teemu Tuparinne Old Smuggler |
1423 | 8 | 1–2 | 40 % |
| ~09.12.15 | Hanna Marttinen Pool Sisters revival |
1201 | 8 | 2–1 | 64 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29