Petri Lehto
Taurus Iloinen Härkä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1571
104 peliä
8-pallo
1599
100 peliä
9-pallo
~1488
4 peliä
Ura
Pelit
104
Voitto-%
62 %
64–40
Erä-%
56 %
225–177
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHVHVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Taurus Iloinen Härkä 2. divisioona |
12 | 42 % | 45 % | 1571 |
| 2024 Taurus Iloinen Härkä 2. divisioona |
18 | 61 % | 54 % | 1574 |
| 2023 Iloinen Härkä 1. divisioona |
2 | 0 % | 33 % | 1578 |
| 2022 Iloinen Härkä 2. divisioona |
12 | 75 % | 63 % | 1581 |
| 2020–21 Iloinen Härkä III-Divisioona |
12 | 67 % | 58 % | 1584 |
| 2019–20 Härkä3 III-Divisioona |
11 | 55 % | 48 % | 1581 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
8 | 75 % | 59 % | 1581 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
10 | 70 % | 68 % | 1581 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona A-lohko |
7 | 57 % | 55 % | ~1578 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona A-lohko |
3 | 0 % | 33 % | ~1576 |
| 2014–15 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
9 | 89 % | 77 % | ~1576 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 100 | 62 % | 57 % | 1599 |
| 9-pallo | 4 | 50 % | 45 % | ~1488 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.26 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1514 | 8 | 0–3 | 63 % |
| 25.03.26 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1699 | 8 | 1–3 | 34 % |
| 04.03.26 | Jan Sarell Pirates |
1499 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 11.02.26 | Eetu Oksanen Poimari |
1576 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 28.01.26 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 8 | 0–3 | 40 % |
| 21.01.26 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pirates |
1655 | 8 | 3–1 | 40 % |
| 14.01.26 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso 3 |
1714 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 07.01.26 | Markus Löf Jaska |
1346 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 09.12.25 | Eetu Oksanen Poimari |
1576 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 25.11.25 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1357 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 11.11.25 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso 3 |
1722 | 8 | 3–2 | 26 % |
| 05.11.25 | Mika Lehtimäki Jaska |
1353 | 9 | 2–4 | 86 % |
| 26.02.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1753 | 9 | 1–3 | 36 % |
| 11.02.25 | Sari Luusua Cotton 1 |
1101 | 8 | 3–0 | 95 % |
| 06.02.25 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1684 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 28.01.25 | Ari "Arska" Tiistola Raision Keilis |
1369 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 21.01.25 | Marko Kolehmainen Fox |
1610 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 15.01.25 | Jani Lehtonen OMG! |
1611 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 07.01.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1690 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 17.12.24 | Ari Lågas Satama 1 |
1449 | 9 | 3–2 | 74 % |
| 12.12.24 | Sami Harjula Cotton 1 |
1511 | 8 | 0–3 | 67 % |
| 03.12.24 | Juuso Kuopila Talli |
1343 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 27.11.24 | Sami Vanne Raision Keilis |
1532 | 9 | 3–2 | 66 % |
| 20.11.24 | Arto Sipilä Fox |
1543 | 8 | 0–3 | 60 % |
| 12.11.24 | Jani Lehtonen OMG! |
1612 | 8 | 1–3 | 48 % |
| 30.10.24 | Ernest Legayada Satama 1 |
1750 | 8 | 3–1 | 40 % |
| 22.10.24 | Sami Harjula Cotton 1 |
1510 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 08.10.24 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1402 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 01.10.24 | Tony Jaekel Fox |
1587 | 8 | 3–0 | 43 % |
| 26.09.24 | Joakim Von Frese OMG! |
1473 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 07.12.23 | Mika Nguyen Pocket X |
1500 | 8 | 2–3 | 66 % |
| 19.10.23 | Mika Nguyen Pocket X |
1500 | 8 | 1–3 | 70 % |
| 22.04.23 | Tero Loimovuori Bar Koivu 2 |
1679 | 8 | 2–3 | 37 % |
| 09.03.23 | Elisa Tolppanen Viskibassot |
1332 | 8 | 3–2 | 86 % |
| 02.03.23 | Markus Kanervo Talli |
1584 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 16.02.23 | Hanna Iivonen Bar Koivu 2 |
1403 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 08.02.23 | Sami Vanne Raision Keilis |
1523 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 02.02.23 | Teijo Kivelä Fox |
1286 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 13.12.22 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1664 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 07.12.22 | Jarno Suhonen Bar Koivu 2 |
1678 | 8 | 3–0 | 37 % |
| 16.11.22 | Santtu Penttilä Flex |
1747 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 10.11.22 | Olli Kyynäräinen Höveli 1 |
1284 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 03.11.22 | Olli Närvälä Viskibassot |
~1179 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 18.10.22 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 2 |
1630 | 8 | 3–2 | 40 % |
| ~10.02.21 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1576 | 8 | 3–1 | 46 % |
| ~03.02.21 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1560 | 8 | 3–2 | 64 % |
| ~27.01.21 | Juha Tasanko Naapuri 2 |
1240 | 8 | 3–0 | 91 % |
| ~20.01.21 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1589 | 8 | 3–2 | 53 % |
| ~13.01.21 | Markus Poikonen Korona 2 |
1566 | 8 | 3–1 | 47 % |
| ~25.11.20 | Markus Fyhr Cotton 1 |
1687 | 8 | 1–3 | 34 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29