Roni Silvennoinen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1660
95 peliä
8-pallo
1677
48 peliä
9-pallo
~1583
13 peliä
10-pallo
1538
28 peliä
Ura
Pelit
95
Voitto-%
46 %
44–51
Erä-%
47 %
183–205
Vire (10 viimeisintä)
HVVHHHHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Proffa Mestaruussarja |
3 | 67 % | 55 % | 1660 |
| 2025 Proffa Mestaruussarja |
6 | 17 % | 34 % | 1660 |
| 2024 Proffa Mestaruussarja |
13 | 54 % | 53 % | 1661 |
| 2023 Proffa Mestaruussarja |
3 | 33 % | 31 % | 1659 |
| 2022 Proffa Mestaruussarja |
4 | 25 % | 27 % | 1659 |
| 2020–21 Proffa Mestaruussarja |
3 | 33 % | 30 % | 1664 |
| 2019–20 Proffa Mestaruussarja |
3 | 33 % | 36 % | 1669 |
| 2018–19 Proffa Mestaruussarja |
2 | 100 % | 86 % | 1675 |
| 2017–18 Proffa Mestaruussarja |
6 | 33 % | 40 % | 1679 |
| 2016–17 Proffa I-Divisioona |
8 | 75 % | 63 % | 1683 |
| 2015–16 Proffa 1 Mestaruussarja |
21 | 38 % | 45 % | 1686 |
| 2014–15 Proffa 1 Mestaruussarja |
17 | 53 % | 53 % | ~1689 |
| 2013–14 Proffa 1 Mestaruussarja |
6 | 50 % | 50 % | ~1689 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 6 | 50 % | 50 % | |
| 8-pallo | 48 | 46 % | 47 % | 1677 |
| 9-pallo | 13 | 31 % | 38 % | ~1583 |
| 10-pallo | 28 | 54 % | 52 % | 1538 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.26 | Marko Linke Galaxie 1 |
1715 | 10 | 0–3 | 45 % |
| 22.09.26 | Juho Jalo Basso 3 |
1571 | 10 | 3–2 | 65 % |
| 17.09.26 | Tony Hellström Par Rocks |
1474 | 10 | 3–0 | 73 % |
| 13.01.26 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1776 | 9 | 1–4 | 33 % |
| 08.01.26 | Martin Langford Pocket 1 |
1847 | 9 | 1–4 | 24 % |
| 09.12.25 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1889 | 9 | 2–4 | 18 % |
| 11.11.25 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1852 | 8 | 2–3 | 27 % |
| 29.10.25 | Roope Vähätalo Bar Koivu |
1605 | 9 | 4–2 | 59 % |
| 16.10.25 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1793 | 9 | 1–4 | 30 % |
| 08.04.25 | Ville Riihimäki Galaxie 1 |
1508 | 8 | 1–3 | 72 % |
| 27.02.25 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1600 | 9 | 4–0 | 69 % |
| 06.02.25 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1813 | 9 | 2–4 | 31 % |
| 28.01.25 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1917 | 9 | 2–4 | 16 % |
| 08.01.25 | Dennis Hellström Par Rocks |
1540 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 17.12.24 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1753 | 9 | 4–3 | 28 % |
| 10.12.24 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1881 | 9 | 4–0 | 12 % |
| 28.11.24 | Tapio Kuusela Galaxie 1 |
1612 | 8 | 3–1 | 51 % |
| 05.11.24 | Tony Hellström Par Rocks |
1478 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 31.10.24 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1812 | 8 | 3–1 | 25 % |
| 17.10.24 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1812 | 8 | 0–3 | 21 % |
| 03.10.24 | Santtu Penttilä Flex |
1740 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 18.09.24 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1883 | 9 | 0–4 | 21 % |
| 07.02.24 | Teemu Levonen Pirate V |
1718 | 9 | 0–4 | 41 % |
| 24.01.24 | Tony Hellström Par Rocks |
1478 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 09.11.23 | Sami Ollila Härkä 2 |
1759 | 8 | 1–3 | 48 % |
| 21.03.23 | Martin Langford Galaxie 1 |
1829 | 9 | 0–4 | 30 % |
| 02.03.23 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1881 | 8 | 3–1 | 20 % |
| 15.11.22 | Petri "Tami" Tamminen Härkä 2 |
1877 | 8 | 1–3 | 22 % |
| 09.11.22 | Dennis Hellström Par Rocks |
1537 | 8 | 0–3 | 75 % |
| ~27.01.21 | Rickard Malm Par Rocks |
1511 | 10 | 0–3 | 76 % |
| ~02.12.20 | Tommi Laine Galaxie |
1829 | 10 | 0–3 | 33 % |
| ~25.11.20 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1560 | 8 | 3–1 | 75 % |
| ~15.01.20 | Ville Lintula Pocket 1 |
1726 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~27.11.19 | Henri Tähtinen Jaska 1 |
1691 | 8 | 0–3 | 43 % |
| ~13.11.19 | Jari "JT" Tamminen Galaxie |
1794 | 8 | 3–1 | 35 % |
| ~06.03.19 | Mika Malmlund Gbilis |
1546 | 10 | 3–1 | 73 % |
| ~07.11.18 | Mikko Nousiainen korona 1 |
1760 | 8 | 3–0 | 35 % |
| ~21.03.18 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1656 | 8 | 2–3 | 51 % |
| ~14.02.18 | Johannes Kauhanen Pocket 1/2 |
2041 | 8 | 0–3 | 8 % |
| ~31.01.18 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1833 | 8 | 3–2 | 32 % |
| ~08.11.17 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1811 | 8 | 0–3 | 50 % |
| ~01.11.17 | Jesse Mattila Pocket 1/2 |
1701 | 10 | 2–3 | 63 % |
| ~11.10.17 | Hannu Moilanen Bilis ja Meininki |
1663 | 10 | 3–1 | 56 % |
| ~05.04.17 | Jari Kakko GBilis United |
1651 | 8 | 3–0 | 51 % |
| ~08.03.17 | Mikko Nieminen GBilis United |
1571 | 8 | 3–1 | 69 % |
| ~08.02.17 | Heikki Vihervirta Eku bilis |
1424 | 8 | 3–1 | 81 % |
| ~25.01.17 | Mikko Nissilä FOX 2 |
1598 | 8 | 3–2 | 69 % |
| ~07.12.16 | Antti Toivonen Bar Koivu 1 |
1680 | 8 | 1–3 | 49 % |
| ~30.11.16 | Jari Kakko GBilis United |
1654 | 8 | 0–3 | 57 % |
| ~09.11.16 | Jani Nurmio Moision Olkkari |
1448 | 8 | 3–1 | 77 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29