Henri Laaksonen
Talli
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1441
66 peliä
8-pallo
1472
47 peliä
9-pallo
~1548
1 peliä
10-pallo
~1377
2 peliä
Ura
Pelit
66
Voitto-%
42 %
28–38
Erä-%
44 %
122–155
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHHVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Talli 1. divisioona |
1 | 0 % | 33 % | 1441 |
| 2023 Talli 2. divisioona |
2 | 0 % | 33 % | 1441 |
| 2020–21 Poimari 1 I-Divisioona |
3 | 0 % | 36 % | 1445 |
| 2018–19 Talli II-Divisioona |
2 | 50 % | 38 % | 1448 |
| 2017–18 Tapper`s Inn I-Divisioona |
4 | 50 % | 50 % | 1450 |
| 2016–17 Tapper`s InnTres II-Divisioona |
7 | 71 % | 61 % | 1452 |
| 2015–16 Tapper`s InnToo I-Divisioona |
14 | 29 % | 33 % | 1449 |
| 2014–15 Tapper´s InnToo II-Divisioona |
17 | 65 % | 52 % | 1449 |
| 2013–14 Tapper`s InnToo I-Divisioona |
16 | 31 % | 40 % | ~1448 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 16 | 31 % | 40 % | |
| 8-pallo | 47 | 49 % | 46 % | 1472 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 33 % | ~1548 |
| 10-pallo | 2 | 0 % | 33 % | ~1377 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.26 | Timo Leiniö Pocket X |
1724 | 9 | 2–4 | 11 % |
| 11.01.24 | Niko Hörkkö Poimari |
1450 | 8 | 2–3 | 46 % |
| 02.11.23 | Niko Hörkkö Poimari |
1451 | 8 | 1–3 | 49 % |
| ~09.12.20 | Jesse Aaltonen Moision Rokkari |
1658 | 10 | 2–3 | 25 % |
| ~21.10.20 | Miika Kaunisto Moision Rokkari |
1536 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~30.09.20 | Joni Aaltonen Grillihärkä |
1641 | 10 | 1–3 | 28 % |
| ~16.01.19 | Niko Hörkkö Skipo1 |
1462 | 8 | 3–2 | 44 % |
| ~21.11.18 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1437 | 8 | 0–3 | 74 % |
| ~11.04.18 | Miika Kaunisto Moision Olkkari 1 |
1535 | 8 | 3–0 | 40 % |
| ~29.11.17 | Pasi Haaslahti Iloinen Härkä 1 |
1552 | 8 | 1–3 | 41 % |
| ~15.11.17 | Aleksi Kojo Cotton |
1564 | 8 | 3–1 | 33 % |
| ~11.10.17 | Hannu Idström korona1 |
1505 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~22.03.17 | Totte Sarlin Pocket Papat |
1330 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~22.02.17 | Mika Jokinen Old Smuggler |
1331 | 8 | 3–1 | 64 % |
| ~08.02.17 | Toni Finnholm Korona 1 |
1637 | 8 | 3–0 | 25 % |
| ~23.11.16 | Teukka Lehto Galaxie 3 |
1404 | 8 | 2–3 | 52 % |
| ~16.11.16 | Henri "Pötkö" Väisänen Old Smuggler |
1750 | 8 | 0–3 | 22 % |
| ~02.11.16 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1750 | 8 | 3–2 | 11 % |
| ~19.10.16 | Joonas Holm Bar Koivu 2 |
~1383 | 8 | 3–2 | 70 % |
| ~23.03.16 | Risto Vainio Team Cassu |
1488 | 8 | 1–3 | 37 % |
| ~16.03.16 | Arttu Wahlström Iloinen Härkä 2 |
1741 | 8 | 0–3 | 14 % |
| ~02.03.16 | Sami Pirhonen Cotton pub |
1491 | 8 | 0–3 | 35 % |
| ~24.02.16 | Tero Salminen Bar Puoliaika |
1673 | 8 | 3–1 | 17 % |
| ~17.02.16 | Janne Haltia Basso 2 |
1609 | 8 | 0–3 | 29 % |
| ~10.02.16 | Johannes Heinävaara Aura B |
1635 | 8 | 3–1 | 22 % |
| ~03.02.16 | Timo Kuukasjärvi Pocket 4 |
1567 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~27.01.16 | Mika Lavi Moision Olkkari 1 |
1677 | 8 | 1–3 | 23 % |
| ~25.11.15 | Janne Valtonen Team Cassu |
1701 | 8 | 1–3 | 21 % |
| ~04.11.15 | Aleksi Kojo Cotton pub |
1568 | 8 | 0–3 | 35 % |
| ~28.10.15 | Joonas Österlund Bar Puoliaika |
1594 | 8 | 3–2 | 27 % |
| ~14.10.15 | Marko Parkkola Aura B |
1657 | 8 | 1–3 | 43 % |
| ~07.10.15 | Hannu Moilanen Pocket 4 |
1664 | 8 | 2–3 | 24 % |
| ~30.09.15 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 1 |
1369 | 8 | 3–2 | 73 % |
| ~08.04.15 | Sami Maisalo Fox 2 |
1535 | 8 | 3–2 | 27 % |
| ~18.03.15 | Timo Huhta Pub Jaska 2 |
1526 | 8 | 3–2 | 37 % |
| ~11.03.15 | Eero Junnila Moision Olkkari 2 |
1388 | 8 | 3–1 | 65 % |
| ~04.03.15 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1453 | 8 | 3–2 | 52 % |
| ~25.02.15 | Sami Laitinen Basso 10 |
1641 | 8 | 1–3 | 26 % |
| ~04.02.15 | Jesse Järveläinen Moision Olkkari 1 |
1518 | 8 | 1–3 | 35 % |
| ~14.01.15 | Olli-Pekka Vaimala Ekubilis |
1388 | 8 | 1–3 | 78 % |
| ~07.01.15 | Rami-Markus Elmeranta Ihan vaan pubi 1 |
1500 | 8 | 3–2 | 34 % |
| ~10.12.14 | Ville Uoti Pub Jaska 2 |
~1298 | 8 | 3–1 | 66 % |
| ~03.12.14 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 2 |
1620 | 8 | 3–2 | 51 % |
| ~26.11.14 | Merike "Meppis" Sorsa Galaxie 3 |
1244 | 8 | 3–1 | 82 % |
| ~05.11.14 | Lauri Kauppinen Cottun pub |
1496 | 8 | 1–3 | 35 % |
| ~29.10.14 | Teemu Louhe Moision Olkkari 1 |
~1413 | 8 | 3–2 | 49 % |
| ~22.10.14 | Kimi Toivonen Basso 2 |
1382 | 8 | 3–2 | 36 % |
| ~15.10.14 | Pauli Pullinen Pocket 3 |
~1421 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~08.10.14 | Jani Huhta Ekubilis |
~1266 | 8 | 1–3 | 57 % |
| ~01.10.14 | Jere Vähänikkilä Ihan vaan pubi 1 |
1497 | 8 | 2–3 | 39 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29