Janne Valtonen
Pocket 1
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1713
128 peliä
8-pallo
1734
92 peliä
9-pallo
~1600
1 peliä
10-pallo
~1580
15 peliä
Ura
Pelit
128
Voitto-%
62 %
79–49
Erä-%
58 %
302–221
Vire (10 viimeisintä)
VHVVVHVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2023 Pocket 1 Mestaruussarja |
1 | 100 % | 60 % | 1713 |
| 2022 Pocket 1 Mestaruussarja |
2 | 50 % | 50 % | 1714 |
| 2020–21 Pocket 1 Mestaruussarja |
6 | 83 % | 60 % | 1714 |
| 2019–20 Raision Keilis I-Divisioona |
12 | 58 % | 57 % | 1713 |
| 2018–19 Team Apaja I-Divisioona |
14 | 64 % | 60 % | 1713 |
| 2017–18 Team Apaja I-Divisioona |
14 | 71 % | 67 % | 1711 |
| 2016–17 Team Cassu Mestaruussarja |
21 | 33 % | 46 % | 1704 |
| 2015–16 Team Cassu I-Divisioona |
19 | 53 % | 52 % | 1701 |
| 2014–15 Team Cassu I-Divisioona |
19 | 63 % | 58 % | 1700 |
| 2013–14 Team Cassu I-Divisioona |
20 | 85 % | 67 % | ~1700 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 20 | 85 % | 67 % | – |
| 8-pallo | 92 | 59 % | 57 % | 1734 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 20 % | ~1600 |
| 10-pallo | 15 | 53 % | 54 % | ~1580 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.24 | Antti Kallioinen Proffa |
1530 | 8 | 3–2 | 79 % |
| 15.02.23 | Juho Kelhu Härkä 2 |
1718 | 9 | 1–4 | 50 % |
| 19.01.23 | Iivo Gylden Korona 1 |
1810 | 8 | 3–0 | 33 % |
| ~17.02.21 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1633 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~18.11.20 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1560 | 8 | 3–2 | 75 % |
| ~04.11.20 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1849 | 10 | 0–3 | 36 % |
| ~14.10.20 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1607 | 8 | 3–1 | 61 % |
| ~07.10.20 | Paavo Laihonen Galaxie |
1788 | 8 | 3–1 | 54 % |
| ~30.09.20 | Sami Laitervo Pocket X |
1536 | 8 | 3–1 | 66 % |
| ~11.03.20 | Roni Snällström Poimari 1 |
~1570 | 8 | 2–3 | 74 % |
| ~04.03.20 | Hannu Idström korona 1 |
1496 | 10 | 3–0 | 77 % |
| ~26.02.20 | Henri "Pötkö" Väisänen GBilis |
1758 | 8 | 3–2 | 53 % |
| ~05.02.20 | Jarkko Kylander Härkä1 |
1685 | 8 | 1–3 | 49 % |
| ~29.01.20 | Tony Hellström Par Rocks |
1475 | 8 | 0–3 | 81 % |
| ~15.01.20 | Jussi Salovaara Jaska2 |
1698 | 8 | 2–3 | 51 % |
| ~27.11.19 | Esa "Essi" Aho Härkä V |
1538 | 8 | 1–3 | 73 % |
| ~13.11.19 | Erkki Purola korona 1 |
1481 | 8 | 3–0 | 87 % |
| ~06.11.19 | Boris Parkkunen GBilis |
1660 | 8 | 3–1 | 65 % |
| ~23.10.19 | Elmo Johansson Härkä1 |
1404 | 8 | 3–1 | 81 % |
| ~16.10.19 | Kristian Aaltonen Par Rocks |
1639 | 8 | 3–0 | 60 % |
| ~09.10.19 | Mikko Ollikainen Aura III |
1457 | 8 | 3–1 | 87 % |
| ~10.04.19 | Tom Rantanen Bar Koivu 2 |
1709 | 8 | 2–3 | 48 % |
| ~03.04.19 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1677 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~27.03.19 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1460 | 8 | 3–0 | 79 % |
| ~13.03.19 | Jouni Niemelä Pub Jaska 2 |
1655 | 8 | 3–1 | 55 % |
| ~06.03.19 | Rickard Malm Par Rocks |
1504 | 8 | 3–0 | 80 % |
| ~27.02.19 | Nico Vuorinen Moision Olkkari |
1658 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~06.02.19 | Teemu Levonen Härkä V |
1703 | 8 | 3–2 | 55 % |
| ~30.01.19 | Markus Ylitalo Pocket X |
1659 | 8 | 2–3 | 65 % |
| ~23.01.19 | Matti Simolin Satama 1 |
1502 | 8 | 1–3 | 77 % |
| ~16.01.19 | Niko Mäki Iloinen Härkä 1 |
1632 | 8 | 3–1 | 61 % |
| ~28.11.18 | Tomy Salo HV1 |
1410 | 8 | 3–1 | 85 % |
| ~07.11.18 | Nico Vuorinen Moision Olkkari |
1659 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~31.10.18 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1677 | 8 | 1–3 | 56 % |
| ~10.10.18 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1644 | 8 | 3–1 | 56 % |
| ~11.04.18 | Jukka Salonen Bar Koivu2 |
1457 | 8 | 3–0 | 78 % |
| ~04.04.18 | Juha Bergius Bar Koivu2 |
1617 | 8 | 3–0 | 55 % |
| ~28.03.18 | Juha Bergius Bar Koivu2 |
1617 | 10 | 2–3 | 56 % |
| ~21.03.18 | Jere Salminen Pocket X |
1587 | 8 | 1–3 | 69 % |
| ~14.03.18 | Nina Lehtinen Cotton |
~1350 | 8 | 3–0 | 83 % |
| ~07.03.18 | Mikko Nousiainen korona1 |
1763 | 8 | 3–1 | 36 % |
| ~07.02.18 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1471 | 10 | 3–0 | 77 % |
| ~29.11.17 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1680 | 8 | 3–2 | 50 % |
| ~22.11.17 | Karita Suvanto Cotton |
~1270 | 8 | 3–0 | 87 % |
| ~15.11.17 | Hannu Idström korona1 |
1505 | 8 | 3–0 | 70 % |
| ~08.11.17 | Miika Kyynäräinen Tapper`s Inn |
1445 | 8 | 3–0 | 76 % |
| ~01.11.17 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 1 |
1382 | 8 | 3–2 | 87 % |
| ~18.10.17 | Erkka Kettunen Iloinen Härkä 1 |
1658 | 8 | 1–3 | 53 % |
| ~04.10.17 | Mika Malmlund GBilis |
1548 | 8 | 1–3 | 67 % |
| ~22.03.17 | Jesse Huhtanen Höveli 1 |
1608 | 8 | 2–3 | 70 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29