Janne Haltia
Basso 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1561
149 peliä
8-pallo
1604
115 peliä
9-pallo
~1520
20 peliä
10-pallo
~1400
14 peliä
Ura
Pelit
149
Voitto-%
50 %
75–74
Erä-%
50 %
301–298
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHVHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Basso 3 2. divisioona |
6 | 17 % | 36 % | 1561 |
| 2024 Basso 3 3. divisioona |
18 | 56 % | 51 % | 1566 |
| 2023 Basso 3 4. divisioona |
18 | 72 % | 64 % | 1572 |
| 2022 Viskibassot 2. divisioona |
11 | 45 % | 45 % | 1576 |
| 2020–21 Basso 1 I-Divisioona |
10 | 40 % | 48 % | 1584 |
| 2019–20 Basso1 Mestaruussarja |
17 | 35 % | 42 % | 1589 |
| 2018–19 Basso1 Mestaruussarja |
11 | 45 % | 49 % | 1597 |
| 2017–18 Basso II Mestaruussarja |
13 | 46 % | 43 % | 1601 |
| 2016–17 Basso II Mestaruussarja |
17 | 41 % | 44 % | 1605 |
| 2015–16 Basso 2 I-Divisioona |
14 | 71 % | 61 % | 1609 |
| 2014–15 Basso 2 II-Divisioona |
14 | 57 % | 56 % | ~1610 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 115 | 52 % | 52 % | 1604 |
| 9-pallo | 20 | 55 % | 52 % | ~1520 |
| 10-pallo | 14 | 29 % | 35 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.26 | Ilkka Leija Taurus Iloinen Härkä |
~1590 | 9 | 0–4 | 51 % |
| 26.02.26 | Ralf Brass Satama 1 |
1445 | 9 | 3–4 | 70 % |
| 07.01.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1642 | 8 | 2–3 | 42 % |
| 27.11.25 | Joni Juurinen OMG! |
~1450 | 8 | 1–3 | 72 % |
| 30.10.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1757 | 8 | 1–3 | 31 % |
| 01.10.25 | Juha Hautakorpi Jaska |
1347 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 12.04.25 | Panikos Cleanthous Pirates |
1474 | 9 | 2–3 | 66 % |
| 03.04.25 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1581 | 9 | 3–2 | 49 % |
| 27.03.25 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1581 | 9 | 3–1 | 47 % |
| 18.03.25 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1548 | 9 | 2–3 | 54 % |
| 11.03.25 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 9 | 1–3 | 48 % |
| 06.03.25 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1464 | 9 | 3–1 | 68 % |
| 11.02.25 | Miikkael "Miksu" Söderlund GalaX |
1686 | 9 | 3–0 | 34 % |
| 05.02.25 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1724 | 8 | 0–3 | 29 % |
| 23.01.25 | Henri Lehtonen Semafori |
1516 | 9 | 2–3 | 65 % |
| 16.01.25 | Riku Hautamäki Pirates |
1535 | 8 | 0–3 | 68 % |
| 17.12.24 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1412 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 21.11.24 | Pertti Vigren Semafori |
1458 | 9 | 3–2 | 71 % |
| 14.11.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1664 | 9 | 3–2 | 40 % |
| 06.11.24 | Kristian Roth Proffa 2 |
~1390 | 9 | 3–2 | 76 % |
| 09.10.24 | Antti Nummelin Jaska |
1452 | 9 | 2–3 | 69 % |
| 02.10.24 | Juho Nieminen Semafori |
~1450 | 9 | 3–2 | 77 % |
| 26.09.24 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1543 | 9 | 1–3 | 79 % |
| 17.09.24 | Kristian Roth Proffa 2 |
~1390 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 20.04.24 | Miika Koivikko Fox |
1620 | 9 | 1–3 | 52 % |
| 21.03.24 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1628 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 13.03.24 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1395 | 9 | 3–1 | 73 % |
| 06.03.24 | Ville Tuomi Fox |
1477 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 14.02.24 | Roope Vähätalo GalaX |
1606 | 8 | 2–3 | 53 % |
| 06.02.24 | Miikkael "Miksu" Söderlund Galaxie Shooters |
1688 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 01.02.24 | Juha Hautakorpi Jaska |
1347 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 25.01.24 | Timo Takala Pub Linnunrata 1 |
1482 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 07.12.23 | Heikki Vihervirta Eku |
1427 | 8 | 2–3 | 77 % |
| 30.11.23 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1503 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 21.11.23 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1442 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 16.11.23 | Mikko Nissilä Fox |
1606 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 09.11.23 | Nico "Hauttis" Hautamäki Phoenix |
1360 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 01.11.23 | Anton "Anza" Koivisto GalaX |
1323 | 8 | 3–2 | 87 % |
| 26.10.23 | Rami Elmeranta Galaxie Shooters |
1532 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 18.10.23 | Jyri Laakso Jaska |
1272 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 12.10.23 | Jarimo Roivas Pub Linnunrata 1 |
1516 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 04.10.23 | Jouko Heikkinen Eku |
1579 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 06.04.23 | Miika Laukkanen Bar Koivu 2 |
1609 | 9 | 3–2 | 51 % |
| 29.03.23 | Rami Nurmi Bar Koivu 2 |
1696 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 21.03.23 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1365 | 8 | 1–3 | 80 % |
| 02.03.23 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1520 | 8 | 0–3 | 72 % |
| 01.02.23 | Ari Niemelä Bar Koivu 2 |
1629 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 18.01.23 | Esa Kovanen Fox |
~1340 | 9 | 3–0 | 76 % |
| 10.01.23 | Jimi Lehto Iloinen Härkä |
1587 | 8 | 1–3 | 58 % |
| 30.11.22 | Tommi Peltonen Talli |
1422 | 8 | 3–2 | 75 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29