Pasi Haaslahti
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1577
156 peliä
8-pallo
1600
112 peliä
9-pallo
~1537
14 peliä
10-pallo
~1361
22 peliä
Ura
Pelit
156
Voitto-%
49 %
76–80
Erä-%
48 %
301–324
Vire (10 viimeisintä)
VHHHHVVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 OMG! 1. divisioona |
2 | 50 % | 33 % | 1577 |
| 2025 OMG! 2. divisioona |
19 | 47 % | 50 % | 1577 |
| 2024 OMG! 2. divisioona |
21 | 62 % | 54 % | 1579 |
| 2023 OMG! 3. divisioona |
20 | 65 % | 58 % | 1579 |
| 2022 OMG! 3. divisioona |
14 | 57 % | 55 % | 1576 |
| 2020–21 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
4 | 50 % | 47 % | 1565 |
| 2019–20 Härkä1 I-Divisioona |
11 | 45 % | 43 % | 1561 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
10 | 30 % | 42 % | 1555 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
13 | 54 % | 47 % | 1553 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
12 | 42 % | 50 % | 1551 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
12 | 42 % | 44 % | 1551 |
| 2014–15 Iloinen Härkä 1 Mestaruussarja |
10 | 20 % | 26 % | ~1553 |
| 2013–14 Iloinen Härkä 1 Mestaruussarja |
8 | 38 % | 44 % | ~1555 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 8 | 38 % | 44 % | |
| 8-pallo | 112 | 54 % | 51 % | 1600 |
| 9-pallo | 14 | 57 % | 52 % | ~1537 |
| 10-pallo | 22 | 23 % | 33 % | ~1361 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1745 | 8 | 3–2 | 25 % |
| 23.09.26 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1697 | 9 | 0–4 | 32 % |
| 17.03.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 11.03.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 04.03.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1643 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 26.02.26 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1566 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 11.02.26 | Jan Sarell Pirates |
1499 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 04.02.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1642 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 29.01.26 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso 3 |
1714 | 8 | 2–3 | 31 % |
| 15.01.26 | Timo Huhta Jaska |
1523 | 9 | 4–2 | 58 % |
| 07.01.26 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1653 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 03.12.25 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 3–0 | 50 % |
| 27.11.25 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1648 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 20.11.25 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1698 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 06.11.25 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1625 | 8 | 3–0 | 42 % |
| 28.10.25 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1433 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 22.10.25 | Tommi Oksanen Pirates |
1531 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 09.10.25 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1512 | 8 | 3–0 | 61 % |
| 01.10.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1757 | 8 | 1–3 | 35 % |
| 24.09.25 | Antti Nummelin Jaska |
1454 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 16.09.25 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1357 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 02.04.25 | Juuso Kuopila Talli |
1346 | 8 | 3–2 | 86 % |
| 27.03.25 | Jarno Heinonen Talli |
1575 | 9 | 2–3 | 47 % |
| 19.03.25 | Arto Sipilä Fox |
1541 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 12.03.25 | Arto Sipilä Fox |
1541 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 05.03.25 | Harry Vihervirta Fox |
1601 | 9 | 3–1 | 45 % |
| 27.02.25 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1819 | 8 | 0–3 | 18 % |
| 13.02.25 | Joni Louhela Satama 1 |
1659 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 06.02.25 | Mika Lauri Cotton 1 |
1367 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 30.01.25 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1684 | 8 | 3–0 | 40 % |
| 22.01.25 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1631 | 8 | 0–3 | 40 % |
| 15.01.25 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1431 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 09.01.25 | Niklas Hörkkö Fox |
1713 | 9 | 3–2 | 33 % |
| 18.12.24 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1423 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 11.12.24 | Joni Louhela Satama 1 |
1660 | 8 | 0–3 | 30 % |
| 04.12.24 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1472 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 28.11.24 | Jarno Heinonen Talli |
1577 | 8 | 1–3 | 48 % |
| 12.11.24 | Jimi Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1591 | 8 | 3–1 | 53 % |
| 10.10.24 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1681 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 02.10.24 | Jari Kraft Raision Keilis |
1346 | 8 | 3–2 | 83 % |
| 26.09.24 | Sami Laitervo Taurus Iloinen Härkä |
1517 | 8 | 3–0 | 52 % |
| 19.09.24 | Niklas Hörkkö Fox |
1712 | 8 | 3–1 | 32 % |
| 20.04.24 | Toni Hannula Satama 1 |
1689 | 8 | 2–3 | 33 % |
| 20.04.24 | Ville Sarkki Satama 1 |
1528 | 8 | 3–2 | 53 % |
| 20.04.24 | Hanna Sokajärvi PocketPapat |
1508 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 20.04.24 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1469 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 13.03.24 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1411 | 8 | 0–3 | 74 % |
| 06.03.24 | Kalle Uro Semafori |
1603 | 8 | 1–3 | 59 % |
| 28.02.24 | Ari Lågas Satama 1 |
1447 | 9 | 3–0 | 72 % |
| 15.02.24 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1529 | 8 | 0–3 | 57 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29