Timo Leiniö
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1723
229 peliä
8-pallo
1708
132 peliä
9-pallo
1696
72 peliä
10-pallo
1415
25 peliä
Ura
Pelit
229
Voitto-%
59 %
134–95
Erä-%
56 %
535–427
Vire (10 viimeisintä)
VVHHVVHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
8 | 62 % | 54 % | 1723 |
| 2025 Pocket X 1. divisioona |
29 | 69 % | 60 % | 1724 |
| 2024 Pocket X 1. divisioona |
18 | 83 % | 66 % | 1720 |
| 2023 Pocket X 1. divisioona |
16 | 38 % | 45 % | 1704 |
| 2022 Pocket X 1. divisioona |
22 | 55 % | 52 % | 1694 |
| 2020–21 Pocket X Mestaruussarja |
18 | 33 % | 45 % | 1682 |
| 2019–20 Pocket X I-Divisioona |
16 | 56 % | 54 % | 1675 |
| 2018–19 Pocket X I-Divisioona |
20 | 70 % | 64 % | 1667 |
| 2017–18 Pocket X I-Divisioona |
14 | 36 % | 41 % | 1649 |
| 2016–17 Pocket X II-Divisioona |
25 | 72 % | 65 % | 1635 |
| 2015–16 Pocket X III-Divisioona A-lohko |
21 | 67 % | 63 % | 1621 |
| 2014–15 Pocket 5 III-Divisioona |
22 | 45 % | 46 % | ~1610 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 132 | 60 % | 58 % | 1708 |
| 9-pallo | 72 | 64 % | 57 % | 1696 |
| 10-pallo | 25 | 36 % | 42 % | 1415 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1605 | 10 | 3–2 | 66 % |
| 29.10.26 | Pasi Mettälä Galaxie 1 |
1714 | 9 | 4–1 | 49 % |
| 22.10.26 | Bryan Dela Cruz Pocket 1 |
~1690 | 10 | 0–3 | 58 % |
| 15.10.26 | Jesse Laihonen Proffa |
1784 | 9 | 3–4 | 39 % |
| 08.10.26 | Juho Jalo Basso 3 |
1571 | 9 | 4–3 | 76 % |
| 01.10.26 | Mats Lindström Par Rocks |
1485 | 9 | 4–2 | 86 % |
| 24.09.26 | Lauri Raittio Iloinen Härkä |
~1700 | 10 | 0–3 | 65 % |
| 17.09.26 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1594 | 9 | 4–1 | 69 % |
| 11.04.26 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1506 | 9 | 0–4 | 88 % |
| 11.04.26 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1610 | 9 | 3–4 | 76 % |
| 08.04.26 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1701 | 9 | 2–4 | 60 % |
| 02.04.26 | Jarkko Kylander Moision Olkkari 1 |
1671 | 9 | 4–3 | 59 % |
| 24.03.26 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1665 | 9 | 4–1 | 63 % |
| 19.03.26 | Harry Vihervirta Fox 1 |
1600 | 9 | 4–1 | 72 % |
| 11.03.26 | Marko Kolehmainen Fox 1 |
1607 | 9 | 4–1 | 64 % |
| 05.03.26 | Marko Kolehmainen Fox 1 |
1607 | 9 | 3–4 | 66 % |
| 26.02.26 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1745 | 8 | 3–1 | 46 % |
| 11.02.26 | Henri Laaksonen Talli |
1441 | 9 | 4–2 | 89 % |
| 05.02.26 | Aki Mundolin Flex |
1847 | 9 | 4–1 | 28 % |
| 27.01.26 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1712 | 9 | 4–2 | 51 % |
| 20.01.26 | Marko Kolehmainen Fox 1 |
1608 | 9 | 4–0 | 62 % |
| 13.01.26 | Markus Poikonen Habby Bull |
1551 | 9 | 2–4 | 77 % |
| 08.01.26 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1741 | 9 | 4–3 | 46 % |
| 16.12.25 | Jerry Lastunen Taimon Krouvi |
~1560 | 9 | 4–0 | 73 % |
| 11.12.25 | Tomi Salminen Talli |
1705 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 02.12.25 | Pasi Mettälä Flex |
1720 | 9 | 4–2 | 43 % |
| 27.11.25 | Jarkko Kylander Moision Olkkari 1 |
1672 | 9 | 4–3 | 50 % |
| 19.11.25 | Arto Sipilä Fox 1 |
1536 | 9 | 4–1 | 75 % |
| 12.11.25 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1495 | 9 | 4–2 | 83 % |
| 05.11.25 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1741 | 9 | 3–4 | 42 % |
| 30.10.25 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1814 | 9 | 4–3 | 33 % |
| 21.10.25 | Niilo Kesälä Talli |
1437 | 9 | 4–0 | 89 % |
| 16.10.25 | Ville Aholainen Flex |
1670 | 9 | 4–2 | 53 % |
| 09.10.25 | Juho Kelhu Moision Olkkari 1 |
1709 | 9 | 4–2 | 47 % |
| 01.10.25 | Harry Vihervirta Fox 1 |
1601 | 9 | 4–3 | 65 % |
| 24.09.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Habby Bull |
1654 | 9 | 3–4 | 65 % |
| 18.09.25 | Johannes Heinävaara Aura III |
1628 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 09.04.25 | Iivo Gylden Korona 1 |
1804 | 9 | 4–0 | 29 % |
| 01.04.25 | Esa Oksa Korona 1 |
1665 | 9 | 2–4 | 49 % |
| 26.03.25 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1668 | 9 | 4–2 | 48 % |
| 26.02.25 | Mikko Nieminen Galaxie 13 |
1616 | 9 | 4–1 | 60 % |
| 13.02.25 | Jouko Hiltunen Korona 1 |
1937 | 9 | 3–4 | 13 % |
| 06.02.25 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 9 | 4–2 | 57 % |
| 29.01.25 | Joona Savolainen Korona 2 |
~1240 | 9 | 4–0 | 96 % |
| 22.01.25 | Rami Tulonen Aura III |
1583 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 09.01.25 | Boris Parkkunen Poimari |
1658 | 9 | 4–2 | 48 % |
| 19.12.24 | Jussi Laaksonen Galaxie 13 |
1686 | 8 | 3–1 | 44 % |
| 10.12.24 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1670 | 9 | 4–0 | 40 % |
| 05.12.24 | Miika Laukkanen Bar Koivu |
1612 | 9 | 4–1 | 54 % |
| 27.11.24 | Juha Jokinen Korona 2 |
1286 | 9 | 4–3 | 96 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29