Jerry Tuominen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1483
106 peliä
8-pallo
1541
77 peliä
9-pallo
1400
27 peliä
Ura
Pelit
106
Voitto-%
48 %
51–55
Erä-%
50 %
205–207
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHHHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Jams 3. divisioona |
6 | 33 % | 45 % | 1483 |
| 2025 Jams 3. divisioona |
16 | 44 % | 48 % | 1484 |
| 2024 Jams 4. divisioona |
11 | 45 % | 48 % | 1486 |
| 2023 Tarkkis 4. divisioona |
10 | 50 % | 50 % | 1491 |
| 2022 Tarkkis 4. divisioona |
14 | 57 % | 54 % | 1497 |
| 2019–20 MysteryPocket II-Divisioona |
12 | 42 % | 44 % | 1517 |
| 2017–18 Empty pockets II-Divisioona |
9 | 44 % | 41 % | 1532 |
| 2016–17 Old Smuggler II-Divisioona |
10 | 70 % | 69 % | 1541 |
| 2015–16 Old Smuggler III-Divisioona A-lohko |
8 | 62 % | 62 % | ~1540 |
| 2014–15 Fox 1 I-Divisioona |
8 | 25 % | 40 % | ~1540 |
| 2013–14 Fox I I-Divisioona |
2 | 50 % | 62 % | ~1500 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 2 | 50 % | 62 % | – |
| 8-pallo | 77 | 52 % | 51 % | 1541 |
| 9-pallo | 27 | 37 % | 45 % | 1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Mikko Kalliomäki O'bass |
1412 | 9 | 1–3 | 63 % |
| 22.10.26 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1429 | 9 | 3–0 | 56 % |
| 14.10.26 | Antti Nummelin Pub Jaska |
1460 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 08.10.26 | Jami Hurme Cantina Pirate |
1352 | 9 | 3–0 | 66 % |
| 24.09.26 | Manu Randell Raision Keilis |
1618 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 17.09.26 | Nico "Hauttis" Hautamäki Höveli 1 |
1361 | 8 | 0–3 | 69 % |
| 12.03.26 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1496 | 9 | 2–3 | 53 % |
| 26.02.26 | Henri Lehtonen Semafori |
1518 | 9 | 2–3 | 46 % |
| 11.02.26 | Mika Inermo Bar Koivu 3 |
1479 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 05.02.26 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1325 | 9 | 3–0 | 68 % |
| 29.01.26 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 8 | 3–1 | 26 % |
| 22.01.26 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1482 | 9 | 1–3 | 56 % |
| 13.01.26 | Juha Jokinen Korona 2 |
1290 | 9 | 1–3 | 80 % |
| 17.12.25 | Henri Lehtonen Semafori |
1518 | 9 | 3–2 | 45 % |
| 27.11.25 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1412 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 04.11.25 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1464 | 9 | 1–3 | 55 % |
| 30.10.25 | Pertti Vigren Semafori |
1460 | 9 | 0–3 | 59 % |
| 21.10.25 | Hannu Moilanen Bar Koivu 3 |
1650 | 9 | 2–3 | 28 % |
| 16.10.25 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1506 | 8 | 3–0 | 47 % |
| 08.10.25 | Niko Karhu Empty Pockets |
1482 | 9 | 3–1 | 51 % |
| 24.09.25 | Juha Jokinen Korona 2 |
1289 | 9 | 2–3 | 84 % |
| 18.09.25 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 12.04.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1543 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 12.04.25 | Hannu Moilanen Bar Koivu 3 |
1651 | 8 | 3–2 | 25 % |
| 12.04.25 | Hannu Moilanen Bar Koivu 3 |
1651 | 8 | 3–2 | 25 % |
| 01.04.25 | Jarimo Roivas Pub Linnunrata 1 |
1521 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 27.03.25 | Joonas Takala Pub Linnunrata 1 |
~1520 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 29.01.25 | Anders Sandell Phoenix |
1484 | 9 | 1–3 | 55 % |
| 09.01.25 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1717 | 9 | 0–3 | 30 % |
| 12.12.24 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1362 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 14.11.24 | Mika Inermo Bar Koivu 3 |
1480 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 22.10.24 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1247 | 9 | 3–0 | 81 % |
| 10.10.24 | Nico "Hauttis" Hautamäki Phoenix |
1362 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 20.04.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1513 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 20.04.24 | Antti Nummelin Jaska |
1452 | 9 | 0–3 | 59 % |
| 20.04.24 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 3–0 | 48 % |
| 28.02.24 | Sami Hovi Jaska |
1671 | 8 | 0–3 | 61 % |
| 01.02.24 | Anders Sandell Phoenix |
1487 | 9 | 1–3 | 59 % |
| 05.12.23 | Teijo Kivelä Fox |
1284 | 9 | 3–1 | 79 % |
| 16.11.23 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1467 | 8 | 1–3 | 59 % |
| 02.11.23 | Timo Takala Pub Linnunrata 1 |
1481 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 19.10.23 | Jori Pajander Phoenix |
1263 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 10.10.23 | Jami Hurme Cantina Pirate |
1348 | 8 | 3–2 | 84 % |
| 13.04.23 | Tomy Salo Cantina Pirate |
1406 | 9 | 1–3 | 69 % |
| 04.04.23 | Tomy Salo Cantina Pirate |
1406 | 9 | 3–2 | 69 % |
| 30.03.23 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1396 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 22.03.23 | Timo Vihersaari PocketPapat |
1429 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 16.03.23 | Jonne Rinne Cantina Pirate |
1427 | 8 | 3–0 | 61 % |
| 08.03.23 | Timi Teikari Jaska |
1452 | 9 | 1–3 | 69 % |
| 01.03.23 | Tua Krusell Basso 3 |
~1430 | 8 | 3–1 | 62 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29