Mathias Willstedt
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1890
185 peliä
8-pallo
1752
32 peliä
9-pallo
1823
70 peliä
10-pallo
1682
77 peliä
Ura
Pelit
185
Voitto-%
69 %
127–58
Erä-%
60 %
508–333
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVVHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Par Rocks Mestaruussarja |
7 | 86 % | 62 % | 1890 |
| 2025 Par Rocks Mestaruussarja |
17 | 82 % | 66 % | 1889 |
| 2024 Par Rocks Mestaruussarja |
19 | 84 % | 66 % | 1887 |
| 2023 Par Rocks Mestaruussarja |
12 | 67 % | 57 % | 1877 |
| 2022 Par Rocks Mestaruussarja |
19 | 47 % | 51 % | 1867 |
| 2020–21 Par Rocks Mestaruussarja |
12 | 58 % | 60 % | 1852 |
| 2019–20 Par Rocks I-Divisioona |
12 | 75 % | 71 % | 1844 |
| 2018–19 Par Rocks I-Divisioona |
16 | 94 % | 80 % | 1834 |
| 2017–18 Par Rocks Mestaruussarja |
19 | 53 % | 51 % | 1819 |
| 2016–17 Par Rocks Mestaruussarja |
19 | 74 % | 59 % | 1801 |
| 2015–16 Par Rocks Mestaruussarja |
16 | 62 % | 57 % | 1784 |
| 2014–15 Par Rocks I-Divisioona |
11 | 45 % | 44 % | ~1770 |
| 2013–14 Par Rocks II-Divisioona |
6 | 67 % | 71 % | ~1760 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 6 | 67 % | 71 % | – |
| 8-pallo | 32 | 62 % | 59 % | 1752 |
| 9-pallo | 70 | 71 % | 60 % | 1823 |
| 10-pallo | 77 | 69 % | 61 % | 1682 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Mikko Tuomi Proffa |
1833 | 9 | 4–1 | 58 % |
| 28.10.26 | Arto Sipilä Basso 3 |
1537 | 8 | 3–2 | 90 % |
| 22.10.26 | Pasi Mettälä Galaxie 1 |
1714 | 9 | 4–2 | 75 % |
| 15.10.26 | Lauri Raittio Iloinen Härkä |
~1700 | 9 | 4–0 | 78 % |
| 01.10.26 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1712 | 9 | 4–3 | 76 % |
| 23.09.26 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2024 | 9 | 4–3 | 25 % |
| 17.09.26 | Mikko Tuomi Proffa |
1833 | 9 | 2–4 | 58 % |
| 11.03.26 | Mikko Tuomi Proffa |
1833 | 9 | 2–4 | 62 % |
| 04.03.26 | Mikko Tuomi Proffa |
1833 | 9 | 0–4 | 65 % |
| 04.02.26 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1627 | 9 | 4–2 | 88 % |
| 29.01.26 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1845 | 9 | 4–2 | 57 % |
| 15.01.26 | Marianne Rusi Pirate V |
1407 | 9 | 4–1 | 98 % |
| 07.01.26 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1913 | 9 | 4–0 | 46 % |
| 17.12.25 | Ville Lintula Pocket 1 |
1703 | 9 | 1–4 | 76 % |
| 09.12.25 | Roni Silvennoinen Proffa |
1660 | 9 | 4–2 | 82 % |
| 02.12.25 | Mikko Nieminen Bar Koivu |
1618 | 9 | 4–2 | 89 % |
| 20.11.25 | Joni Rautajoki Korona 1 |
1383 | 9 | 4–0 | 98 % |
| 12.11.25 | Ville Rapala Pirate V |
1515 | 9 | 4–0 | 94 % |
| 06.11.25 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1913 | 9 | 4–2 | 44 % |
| 30.10.25 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1881 | 9 | 4–2 | 48 % |
| 15.10.25 | Miika Laukkanen Bar Koivu |
1613 | 9 | 4–1 | 87 % |
| 01.10.25 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1663 | 9 | 4–3 | 76 % |
| 24.09.25 | Ville Rapala Pirate V |
1515 | 9 | 4–0 | 92 % |
| 17.09.25 | Toni Johansson Galaxie 1 |
1615 | 9 | 4–1 | 92 % |
| 02.04.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2030 | 9 | 4–3 | 22 % |
| 25.03.25 | Mikael Haapaniemi Pocket 1 |
~1930 | 9 | 0–4 | 49 % |
| 20.03.25 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1681 | 9 | 4–1 | 81 % |
| 12.03.25 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1675 | 9 | 4–1 | 79 % |
| 06.03.25 | Antti Kuopio Iloinen Härkä |
1813 | 9 | 4–2 | 56 % |
| 25.02.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2030 | 9 | 3–4 | 22 % |
| 12.02.25 | Toni Johansson Galaxie 1 |
1612 | 9 | 4–3 | 92 % |
| 29.01.25 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1599 | 9 | 4–2 | 90 % |
| 15.01.25 | Pasi Mettälä Flex |
1730 | 9 | 4–1 | 58 % |
| 08.01.25 | Miika Merta Proffa |
1666 | 9 | 3–4 | 84 % |
| 18.12.24 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1881 | 9 | 4–2 | 44 % |
| 04.12.24 | Santeri Alanko Pirate V |
1560 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 20.11.24 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1712 | 9 | 4–0 | 77 % |
| 14.11.24 | Aki Mundolin Flex |
1848 | 9 | 4–2 | 50 % |
| 30.10.24 | Bryan Dela Cruz Pocket 1 |
~1690 | 9 | 4–0 | 72 % |
| 23.10.24 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1918 | 9 | 4–3 | 36 % |
| 16.10.24 | Marianne Rusi Pirate V |
1400 | 9 | 4–0 | 97 % |
| 25.09.24 | Ville Aholainen Flex |
1676 | 9 | 4–2 | 72 % |
| 18.09.24 | Roni Silvennoinen Proffa |
1661 | 9 | 4–0 | 79 % |
| 13.03.24 | Marianne Rusi Pirate V |
1398 | 9 | 4–2 | 98 % |
| 06.03.24 | Veli-Pekka Heinonen Pocket 1 |
1660 | 9 | 4–0 | 76 % |
| 14.02.24 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1888 | 9 | 4–3 | 32 % |
| 24.01.24 | Arto Henriksson Proffa |
1784 | 9 | 3–4 | 59 % |
| 11.01.24 | Veli-Pekka Heinonen Pocket 1 |
1660 | 9 | 4–3 | 76 % |
| 07.12.23 | Ari Sinervo Härkä 2 |
1797 | 9 | 4–2 | 49 % |
| 30.11.23 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1708 | 9 | 4–3 | 73 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29