Risto Kankaanpää
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1630
181 peliä
8-pallo
1661
96 peliä
9-pallo
~1520
21 peliä
10-pallo
1486
49 peliä
Ura
Pelit
181
Voitto-%
48 %
87–94
Erä-%
48 %
365–388
Vire (10 viimeisintä)
VHHHVHHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
5 | 40 % | 54 % | 1630 |
| 2025 Bar Koivu Mestaruussarja |
16 | 44 % | 42 % | 1627 |
| 2024 Bar Koivu 1. divisioona |
16 | 62 % | 56 % | 1626 |
| 2023 Bar Koivu 1. divisioona |
13 | 31 % | 40 % | 1626 |
| 2022 Bar Koivu 2 2. divisioona |
12 | 58 % | 57 % | 1628 |
| 2020–21 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
18 | 44 % | 45 % | 1633 |
| 2019–20 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
14 | 43 % | 48 % | 1634 |
| 2018–19 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
20 | 45 % | 43 % | 1632 |
| 2017–18 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
18 | 28 % | 39 % | 1633 |
| 2016–17 Bar Koivu 1 I-Divisioona |
13 | 69 % | 65 % | 1637 |
| 2015–16 Bar Koivu 1 II-Divisioona |
13 | 62 % | 55 % | 1639 |
| 2014–15 Pub Pietro I-Divisioona |
8 | 62 % | 56 % | ~1640 |
| 2013–14 Koivu Mestaruussarja |
15 | 47 % | 46 % | ~1640 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 15 | 47 % | 46 % | – |
| 8-pallo | 96 | 53 % | 52 % | 1661 |
| 9-pallo | 21 | 43 % | 44 % | ~1520 |
| 10-pallo | 49 | 41 % | 45 % | 1486 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1877 | 9 | 4–0 | 13 % |
| 27.10.26 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1796 | 9 | 2–4 | 23 % |
| 07.10.26 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1703 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 01.10.26 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1720 | 10 | 2–3 | 37 % |
| 17.09.26 | Jarkko Kylander Moision Olkkari 1 |
1670 | 10 | 3–1 | 40 % |
| 12.02.26 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1754 | 8 | 0–3 | 29 % |
| 04.02.26 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1889 | 9 | 2–4 | 12 % |
| 29.01.26 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1776 | 8 | 3–2 | 28 % |
| 08.01.26 | Ari Lågas Korona 1 |
1452 | 9 | 4–2 | 74 % |
| 16.12.25 | Jesse Laihonen Proffa |
1784 | 8 | 3–2 | 27 % |
| 11.12.25 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 9 | 1–4 | 47 % |
| 02.12.25 | Andreas Lindström Par Rocks |
1663 | 8 | 1–3 | 48 % |
| 20.11.25 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1845 | 8 | 0–3 | 21 % |
| 13.11.25 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1881 | 9 | 0–4 | 14 % |
| 05.11.25 | Hannu Idström Korona 1 |
1487 | 9 | 4–3 | 70 % |
| 29.10.25 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 22.10.25 | Marianne Rusi Pirate V |
1406 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 15.10.25 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1700 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 07.10.25 | Marko Linke Galaxie 1 |
1715 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 02.10.25 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 18.09.25 | Esa Oksa Korona 1 |
1661 | 8 | 3–1 | 37 % |
| 08.04.25 | Matti Simolin Galaxie 13 |
1508 | 8 | 0–3 | 69 % |
| 03.04.25 | Tero Loimovuori Galaxie 13 |
1665 | 8 | 3–1 | 38 % |
| 26.03.25 | Matti Simolin Galaxie 13 |
1508 | 8 | 1–3 | 72 % |
| 26.02.25 | Joona Savolainen Korona 2 |
~1240 | 8 | 3–1 | 91 % |
| 06.02.25 | Timo Leiniö Pocket X |
1719 | 9 | 2–4 | 43 % |
| 30.01.25 | Eetu Oksanen Poimari |
1574 | 9 | 4–3 | 61 % |
| 14.01.25 | Antton Laine Korona 1 |
1581 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 11.12.24 | Rami Tulonen Aura III |
1583 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 05.12.24 | Ville Rinkinen Pocket X |
1718 | 9 | 4–3 | 33 % |
| 27.11.24 | Mikko Jokinen Poimari |
1636 | 9 | 2–4 | 52 % |
| 19.11.24 | Jari Kakko Galaxie 13 |
1610 | 8 | 3–0 | 50 % |
| 14.11.24 | Jouni Tähti Korona 1 |
1859 | 8 | 0–3 | 18 % |
| 31.10.24 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1460 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 17.10.24 | Jan Salminen Pocket X |
1562 | 9 | 4–2 | 78 % |
| 09.10.24 | Pasi Suominen Poimari |
1415 | 8 | 2–3 | 82 % |
| 24.09.24 | Ville Heloluoto Korona 1 |
~1300 | 8 | 3–1 | 89 % |
| 11.04.24 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1710 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 27.03.24 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1710 | 9 | 1–4 | 37 % |
| 13.03.24 | Kenneth Nyman Aura III |
1587 | 8 | 2–3 | 59 % |
| 05.03.24 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä |
1540 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 15.02.24 | Aki Mundolin Flex |
1849 | 8 | 1–3 | 22 % |
| 30.01.24 | Jarkko Vehviläinen Korona 1 |
1586 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 07.12.23 | Janne Järvelä Flex |
1660 | 8 | 0–3 | 48 % |
| 22.11.23 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1685 | 9 | 3–4 | 31 % |
| 16.11.23 | Henri Toivonen BullShit! |
1673 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 01.11.23 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä |
1654 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 19.10.23 | Joni Salovaara Flex |
1550 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 10.10.23 | Mika Nguyen Pocket X |
1500 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 05.10.23 | Tom Rantanen Korona 1 |
1661 | 9 | 0–4 | 35 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29