Miika Merta
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1673
92 peliä
8-pallo
1643
69 peliä
9-pallo
~1719
16 peliä
10-pallo
~1404
7 peliä
Ura
Pelit
92
Voitto-%
50 %
46–46
Erä-%
50 %
194–194
Vire (10 viimeisintä)
HVHVVVVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
2 | 50 % | 42 % | 1673 |
| 2025 Korona 1 Mestaruussarja |
9 | 78 % | 62 % | 1673 |
| 2024 Proffa Mestaruussarja |
8 | 50 % | 47 % | 1668 |
| 2023 Proffa Mestaruussarja |
9 | 44 % | 49 % | 1662 |
| 2022 Proffa Mestaruussarja |
11 | 64 % | 60 % | 1656 |
| 2020–21 Grillihärkä I-Divisioona |
13 | 31 % | 38 % | 1627 |
| 2019–20 Härkä1 I-Divisioona |
15 | 53 % | 50 % | 1619 |
| 2018–19 HV1 I-Divisioona |
11 | 18 % | 34 % | 1615 |
| 2017–18 Pocket X I-Divisioona |
14 | 64 % | 59 % | ~1616 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 69 | 49 % | 49 % | 1643 |
| 9-pallo | 16 | 62 % | 54 % | ~1719 |
| 10-pallo | 7 | 29 % | 41 % | ~1404 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Miro Leino Basso 3 |
1540 | 9 | 1–4 | 74 % |
| 01.10.26 | Kai Keihola Iloinen Härkä |
1930 | 9 | 4–3 | 13 % |
| 25.02.26 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 12.02.26 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1913 | 9 | 4–2 | 16 % |
| 15.01.26 | Jr Leija Iloinen Härkä |
~1731 | 9 | 4–2 | 51 % |
| 08.01.26 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1607 | 8 | 3–0 | 51 % |
| 27.11.25 | Mikko Tuomi Proffa |
1831 | 8 | 3–1 | 26 % |
| 05.11.25 | Miika Laukkanen Bar Koivu |
1613 | 8 | 3–2 | 53 % |
| 30.10.25 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 9 | 4–0 | 49 % |
| 23.10.25 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1776 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 09.10.25 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 8 | 3–2 | 27 % |
| 01.04.25 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1809 | 8 | 0–3 | 29 % |
| 27.02.25 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1567 | 8 | 0–3 | 64 % |
| 14.01.25 | Marianne Rusi Pirate V |
1402 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 08.01.25 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1886 | 9 | 4–3 | 16 % |
| 05.12.24 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1680 | 8 | 3–0 | 42 % |
| 19.11.24 | Ville Aholainen Flex |
1676 | 9 | 2–4 | 37 % |
| 05.11.24 | Mattias Bäck Par Rocks |
1530 | 8 | 1–3 | 60 % |
| 03.10.24 | Joni Salovaara Flex |
1548 | 9 | 4–2 | 59 % |
| 20.04.24 | Tapio Kuusela Galaxie 1 |
1613 | 9 | 2–4 | 52 % |
| 20.04.24 | Veli-Pekka Heinonen Pocket 1 |
1660 | 8 | 0–3 | 49 % |
| 10.04.24 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1596 | 9 | 4–1 | 59 % |
| 20.03.24 | Mats Lindström Par Rocks |
1482 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 24.01.24 | Dennis Hellström Par Rocks |
1539 | 9 | 4–2 | 63 % |
| 29.11.23 | Teemu Levonen Pirate V |
1718 | 9 | 4–3 | 32 % |
| 23.11.23 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1949 | 8 | 0–3 | 14 % |
| 11.10.23 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1678 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 03.10.23 | Ville Lintula Pocket 1 |
1714 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 22.04.23 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1705 | 8 | 3–0 | 30 % |
| 22.04.23 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1705 | 8 | 3–0 | 30 % |
| 22.04.23 | Paavo Laihonen Galaxie 1 |
1796 | 8 | 3–0 | 19 % |
| 22.04.23 | Markus Hänninen Härkä 2 |
1769 | 8 | 3–1 | 40 % |
| 06.04.23 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1696 | 8 | 3–0 | 19 % |
| 15.02.23 | Jens Eriksson Par Rocks |
1719 | 8 | 0–3 | 27 % |
| 26.01.23 | J S Korona 1 |
~1682 | 9 | 3–4 | 30 % |
| 24.11.22 | Hannu Idström Korona 1 |
1497 | 9 | 1–4 | 61 % |
| 15.11.22 | Markus Hänninen Härkä 2 |
1761 | 9 | 3–4 | 47 % |
| 26.10.22 | Ernest Legayada Pocket 1 |
1734 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 04.10.22 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1863 | 9 | 4–2 | 12 % |
| ~03.03.21 | Eetu Fromholdt Pub Jaska 2 |
1633 | 8 | 3–2 | 38 % |
| ~17.02.21 | Johannes Heinävaara Aura III |
1616 | 8 | 3–0 | 37 % |
| ~03.02.21 | Mikko Jokinen Poimari 1 |
1609 | 8 | 0–3 | 44 % |
| ~27.01.21 | Juho Toivonen Moision Rokkari |
1519 | 8 | 0–3 | 58 % |
| ~13.01.21 | Mika Keto Pirate V |
1453 | 10 | 2–3 | 62 % |
| ~02.12.20 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1726 | 8 | 2–3 | 31 % |
| ~25.11.20 | Petri Elo GBilis |
1495 | 8 | 0–3 | 59 % |
| ~18.11.20 | Markus Kanervo Poimari 1 |
1576 | 8 | 0–3 | 54 % |
| ~11.11.20 | Jani Korhonen Moision Rokkari |
1710 | 8 | 2–3 | 48 % |
| ~04.11.20 | Xhavit Matoshi Basso 1 |
1672 | 8 | 1–3 | 49 % |
| ~28.10.20 | Jouni Tähti Pirate V |
1869 | 8 | 1–3 | 11 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29