Aki Mundolin
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1845
251 peliä
8-pallo
1904
156 peliä
9-pallo
~1630
21 peliä
10-pallo
1652
56 peliä
Ura
Pelit
251
Voitto-%
70 %
176–75
Erä-%
62 %
630–387
Vire (10 viimeisintä)
VHHHVVHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
4 | 25 % | 40 % | 1845 |
| 2025 Flex 1. divisioona |
29 | 79 % | 68 % | 1847 |
| 2024 Flex Mestaruussarja |
21 | 62 % | 58 % | 1849 |
| 2023 Flex 1. divisioona |
21 | 76 % | 65 % | 1849 |
| 2022 Flex 2. divisioona |
25 | 80 % | 68 % | 1850 |
| 2020–21 Jaska 1 Mestaruussarja |
18 | 72 % | 60 % | 1847 |
| 2019–20 Jaska 1 Mestaruussarja |
14 | 64 % | 57 % | 1845 |
| 2018–19 Jaska1 Mestaruussarja |
18 | 56 % | 56 % | 1845 |
| 2017–18 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
14 | 50 % | 53 % | 1847 |
| 2016–17 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
24 | 79 % | 66 % | 1852 |
| 2015–16 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
25 | 76 % | 65 % | 1855 |
| 2014–15 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
20 | 60 % | 58 % | 1854 |
| 2013–14 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
18 | 78 % | 66 % | ~1850 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 18 | 78 % | 66 % | – |
| 8-pallo | 156 | 72 % | 63 % | 1904 |
| 9-pallo | 21 | 67 % | 56 % | ~1630 |
| 10-pallo | 56 | 64 % | 59 % | 1652 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Juho Jalo Basso 3 |
1571 | 10 | 3–2 | 84 % |
| 06.10.26 | Toni Johansson Galaxie 1 |
1617 | 9 | 2–4 | 82 % |
| 01.10.26 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 1 |
1805 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 16.09.26 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1999 | 8 | 1–3 | 34 % |
| 11.04.26 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1816 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 11.04.26 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1880 | 8 | 3–2 | 43 % |
| 11.04.26 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1816 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 09.04.26 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1506 | 8 | 3–1 | 92 % |
| 02.04.26 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1745 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 26.03.26 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1571 | 8 | 2–3 | 87 % |
| 12.03.26 | Niilo Kesälä Talli |
1439 | 8 | 3–0 | 94 % |
| 03.03.26 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1688 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 26.02.26 | Miika Koivikko Fox 1 |
1625 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 10.02.26 | Jesse Strömberg Habby Bull |
1592 | 8 | 3–2 | 83 % |
| 05.02.26 | Timo Leiniö Pocket X |
1724 | 9 | 1–4 | 72 % |
| 29.01.26 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1814 | 8 | 1–3 | 60 % |
| 22.01.26 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1688 | 9 | 4–3 | 80 % |
| 14.01.26 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1456 | 8 | 3–1 | 93 % |
| 08.01.26 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1882 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 16.12.25 | Arto Sipilä Fox 1 |
1536 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 11.12.25 | Jesse Strömberg Habby Bull |
1592 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 02.12.25 | Jan Salminen Pocket X |
1569 | 9 | 4–1 | 93 % |
| 27.11.25 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1607 | 8 | 3–0 | 86 % |
| 20.11.25 | Jarkko Joensuu Talli |
~1420 | 8 | 3–0 | 94 % |
| 13.11.25 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1455 | 8 | 3–0 | 94 % |
| 06.11.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1700 | 8 | 3–2 | 74 % |
| 30.10.25 | Miika Koivikko Fox 1 |
1625 | 8 | 3–0 | 79 % |
| 21.10.25 | Jesse Strömberg Habby Bull |
1593 | 9 | 1–4 | 87 % |
| 16.10.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1577 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 09.10.25 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1748 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 02.10.25 | Jarkko Joensuu Talli |
~1420 | 8 | 3–0 | 93 % |
| 24.09.25 | Henrik Hartikka Aura III |
1585 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 18.09.25 | Jarkko Kylander Moision Olkkari 1 |
1673 | 8 | 1–3 | 70 % |
| 25.02.25 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1809 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 13.02.25 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 3–2 | 77 % |
| 06.02.25 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1642 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 30.01.25 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1675 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 23.01.25 | Jesse Laihonen Proffa |
1782 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 15.01.25 | Mats Lindström Par Rocks |
1482 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 09.01.25 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1952 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 19.12.24 | Ville Riihimäki Galaxie 1 |
1509 | 8 | 2–3 | 90 % |
| 12.12.24 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1760 | 8 | 2–3 | 62 % |
| 05.12.24 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1545 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 28.11.24 | Jesse Strömberg Iloinen Härkä |
1591 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 19.11.24 | Arto Henriksson Proffa |
1783 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 14.11.24 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1885 | 9 | 2–4 | 50 % |
| 06.11.24 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1952 | 8 | 2–3 | 37 % |
| 31.10.24 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1770 | 8 | 1–3 | 69 % |
| 24.10.24 | Jussi Salovaara Pirate V |
1697 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 17.10.24 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1567 | 8 | 3–1 | 84 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29