Jani Korhonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1712
82 peliä
8-pallo
1700
71 peliä
9-pallo
~1710
9 peliä
10-pallo
~1500
2 peliä
Ura
Pelit
82
Voitto-%
67 %
55–27
Erä-%
60 %
211–139
Vire (10 viimeisintä)
HHHVHVVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
5 | 20 % | 44 % | 1712 |
| 2025 Moision Olkkari 1 1. divisioona |
8 | 50 % | 52 % | 1712 |
| 2024 Moision Olkkari 1 2. divisioona |
13 | 62 % | 63 % | 1714 |
| 2023 BullShit! 1. divisioona |
11 | 73 % | 57 % | 1718 |
| 2022 Satama 2 1. divisioona |
15 | 80 % | 65 % | 1720 |
| 2020–21 Moision Rokkari I-Divisioona |
14 | 79 % | 65 % | 1712 |
| 2019–20 Moision olkkari3 III-Divisioona |
16 | 69 % | 63 % | ~1700 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 71 | 68 % | 60 % | 1700 |
| 9-pallo | 9 | 67 % | 60 % | ~1710 |
| 10-pallo | 2 | 50 % | 56 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Roope Vähätalo Bar Koivu 1 |
1604 | 8 | 2–3 | 67 % |
| 29.10.26 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1704 | 10 | 2–3 | 53 % |
| 22.10.26 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1956 | 8 | 1–3 | 20 % |
| 08.10.26 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1664 | 10 | 3–1 | 57 % |
| 01.10.26 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1890 | 9 | 3–4 | 24 % |
| 11.04.26 | Joni Salovaara Flex |
1545 | 9 | 4–2 | 75 % |
| 24.03.26 | Jan Salminen Pocket X |
1570 | 9 | 4–3 | 75 % |
| 27.01.26 | Timo Leiniö Pocket X |
1724 | 9 | 2–4 | 49 % |
| 15.01.26 | Markus Kanervo Talli |
1576 | 9 | 4–0 | 69 % |
| 13.11.25 | Jani Hallikas Talli |
1488 | 8 | 1–3 | 83 % |
| 22.10.25 | Miika Koivikko Fox 1 |
1625 | 8 | 1–3 | 66 % |
| 09.10.25 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1706 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 25.09.25 | Juuso Kuopila Talli |
1349 | 8 | 3–1 | 93 % |
| 12.04.25 | Niilo Kesälä Talli |
1436 | 9 | 3–0 | 87 % |
| 12.04.25 | Jani Hallikas Talli |
1486 | 8 | 2–3 | 85 % |
| 02.04.25 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1403 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 27.03.25 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1403 | 8 | 2–3 | 88 % |
| 27.02.25 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 12.02.25 | Mika Lavi Fox |
1675 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 30.01.25 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1473 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 23.01.25 | Atte Paloniemi Talli |
1882 | 9 | 2–3 | 29 % |
| 16.01.25 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1631 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 18.12.24 | Jesse Saajala OMG! |
1614 | 8 | 2–3 | 73 % |
| 13.11.24 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1651 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 23.10.24 | Tony Jaekel Fox |
1586 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 16.10.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1445 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 20.04.24 | Nuutti Uusitalo Aura III |
1394 | 8 | 3–1 | 92 % |
| 20.04.24 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 8 | 3–2 | 45 % |
| 20.04.24 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1812 | 8 | 3–2 | 37 % |
| 21.03.24 | Toni Luotonen Bar Koivu |
~1300 | 8 | 3–2 | 91 % |
| 07.03.24 | Markus Ylitalo Pocket X |
1683 | 8 | 1–3 | 70 % |
| 27.02.24 | Iivo Gylden Korona 1 |
1807 | 8 | 3–2 | 34 % |
| 14.12.23 | Antton Laine Korona 1 |
1573 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 23.11.23 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1710 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 09.11.23 | Ville Aholainen Flex |
1678 | 8 | 2–3 | 61 % |
| 01.11.23 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1678 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 26.10.23 | Joona Ståhlstöm Korona 1 |
1456 | 8 | 3–1 | 63 % |
| 22.04.23 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basson pelimiehet |
1743 | 9 | 4–2 | 38 % |
| 22.04.23 | Van Do Nguyen Basson pelimiehet |
~1420 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 22.04.23 | Jouni Tähti Pirate V |
1859 | 9 | 4–2 | 22 % |
| 22.04.23 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1762 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 12.04.23 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 8 | 3–1 | 41 % |
| 05.04.23 | Rami Tulonen Aura III |
1591 | 8 | 1–3 | 62 % |
| 29.03.23 | Kenneth Nyman Aura III |
1587 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 22.03.23 | Jan Rantanen Pub Mänty |
1361 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 15.02.23 | Hayder AL-Sammarraie Pocket X |
~1650 | 8 | 2–3 | 62 % |
| 01.02.23 | Minh Su Tran Basson pelimiehet |
1766 | 8 | 3–1 | 40 % |
| 14.12.22 | Mika Lauri Cotton 1 |
1368 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 24.11.22 | Khanh Hoang Basson pelimiehet |
~1400 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 17.11.22 | Samuli Siimes Pub Mänty |
1523 | 8 | 3–0 | 79 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29