Mikko Nieminen
Bar Koivu
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1618
88 peliä
8-pallo
1619
55 peliä
9-pallo
1592
25 peliä
10-pallo
~1370
8 peliä
Ura
Pelit
88
Voitto-%
58 %
51–37
Erä-%
54 %
207–174
Vire (10 viimeisintä)
VVHHHVHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Bar Koivu Mestaruussarja |
5 | 40 % | 47 % | 1618 |
| 2024 Galaxie 13 1. divisioona |
14 | 64 % | 56 % | 1617 |
| 2023 Galaxie 3 2. divisioona |
10 | 60 % | 59 % | 1612 |
| 2020–21 GBilis I-Divisioona |
1 | 100 % | 75 % | 1593 |
| 2019–20 GBilis I-Divisioona |
4 | 50 % | 50 % | 1587 |
| 2018–19 Gbilis Mestaruussarja |
7 | 29 % | 38 % | 1580 |
| 2017–18 GBilis I-Divisioona |
6 | 67 % | 62 % | 1575 |
| 2016–17 GBilis United I-Divisioona |
19 | 58 % | 53 % | 1571 |
| 2015–16 BK-1 II-Divisioona |
18 | 67 % | 58 % | ~1570 |
| 2014–15 BK-1 III-Divisioona |
4 | 50 % | 44 % | ~1600 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 55 | 62 % | 56 % | 1619 |
| 9-pallo | 25 | 56 % | 53 % | 1592 |
| 10-pallo | 8 | 38 % | 43 % | ~1370 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.26 | Niko Virta Iloinen Härkä |
1662 | 9 | 4–2 | 42 % |
| 15.01.26 | Ville Lintula Pocket 1 |
1703 | 9 | 4–2 | 29 % |
| 02.12.25 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1889 | 9 | 2–4 | 11 % |
| 20.11.25 | Kai Keihola Iloinen Härkä |
1933 | 9 | 1–4 | 8 % |
| 18.09.25 | Joni Rautajoki Korona 1 |
1383 | 9 | 3–4 | 88 % |
| 12.04.25 | Antton Laine Korona 1 |
1583 | 9 | 4–3 | 64 % |
| 12.04.25 | Iivo Gylden Korona 1 |
1804 | 9 | 0–4 | 21 % |
| 03.04.25 | Tien "Honkki" Hoang Lam Bar Koivu |
1726 | 9 | 4–3 | 28 % |
| 19.03.25 | Timo Sipilä Poimari |
1541 | 9 | 4–0 | 53 % |
| 04.03.25 | Timo Sipilä Poimari |
1541 | 9 | 3–4 | 56 % |
| 26.02.25 | Timo Leiniö Pocket X |
1720 | 9 | 1–4 | 40 % |
| 12.02.25 | Heikki Virta Poimari |
1372 | 9 | 4–0 | 84 % |
| 22.01.25 | Tien "Honkki" Hoang Lam Bar Koivu |
1727 | 9 | 4–2 | 23 % |
| 12.12.24 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1570 | 8 | 3–1 | 53 % |
| 27.11.24 | Esa Oksa Korona 1 |
1667 | 9 | 4–1 | 27 % |
| 19.11.24 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1807 | 9 | 0–4 | 12 % |
| 12.11.24 | Joona Savolainen Korona 2 |
~1240 | 9 | 4–1 | 86 % |
| 09.10.24 | Hannu Idström Korona 1 |
1490 | 9 | 4–1 | 60 % |
| 18.09.24 | Onni Vaininen Aura III |
1597 | 9 | 2–4 | 34 % |
| 20.04.24 | Eetu Oksanen Poimari |
1575 | 9 | 0–3 | 56 % |
| 20.04.24 | Heikki Virta Poimari |
1371 | 9 | 3–1 | 80 % |
| 20.04.24 | Jarno Heinonen Talli |
1580 | 9 | 2–3 | 47 % |
| 19.03.24 | Jarno Heinonen Talli |
1581 | 9 | 2–3 | 48 % |
| 01.02.24 | Boris Parkkunen Poimari |
1662 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 09.01.24 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1461 | 9 | 3–1 | 70 % |
| 22.11.23 | Boris Parkkunen Poimari |
1663 | 8 | 3–0 | 34 % |
| 16.11.23 | Miska Lasaroff Talli |
~1380 | 9 | 3–2 | 80 % |
| 08.11.23 | Paavo Vaari Raision Keilis 2 |
1674 | 8 | 3–1 | 28 % |
| 04.10.23 | Heikki Virta Poimari |
1369 | 9 | 3–0 | 75 % |
| ~03.02.21 | Juha Vuorenpää Moision Rokkari |
1382 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~11.03.20 | Toni Miettinen Jaska2 |
1584 | 8 | 3–1 | 34 % |
| ~22.01.20 | Jari "Peku" Viljanen Härkä1 |
1618 | 8 | 3–2 | 33 % |
| ~20.11.19 | Jouni Niemelä Jaska2 |
1654 | 8 | 1–3 | 30 % |
| ~02.10.19 | Tony Hellström Par Rocks |
1475 | 8 | 2–3 | 56 % |
| ~03.04.19 | Heidi Kettunen Bilis ja Meininki |
1364 | 10 | 3–0 | 70 % |
| ~27.03.19 | Heidi Kettunen Bilis ja Meininki |
1364 | 10 | 3–0 | 67 % |
| ~13.03.19 | Tuomas Lindberg Bilis ja Meininki |
1744 | 10 | 1–3 | 25 % |
| ~13.02.19 | Niko Sjölund Galaxie 1 |
1604 | 10 | 1–3 | 34 % |
| ~06.02.19 | Markus Fyhr Basso1 |
1688 | 10 | 0–3 | 27 % |
| ~16.01.19 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1649 | 10 | 0–3 | 31 % |
| ~14.11.18 | Niko Tuominen Proffa |
~1650 | 8 | 1–3 | 36 % |
| ~28.02.18 | Miika Laukkanen Bar Koivu2 |
1557 | 10 | 3–1 | 72 % |
| ~07.02.18 | Hannu Idström korona1 |
1504 | 10 | 1–3 | 59 % |
| ~17.01.18 | Pihla Korvenranta Team Apaja |
1379 | 8 | 2–3 | 83 % |
| ~29.11.17 | Lauri Kauppinen Cotton |
1476 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~08.11.17 | Petri Vahtera Bar Koivu2 |
1391 | 8 | 3–0 | 71 % |
| ~04.10.17 | Pihla Korvenranta Team Apaja |
1378 | 8 | 3–0 | 79 % |
| ~29.03.17 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 1–3 | 28 % |
| ~15.03.17 | Marko Nurmi FOX 2 |
1647 | 8 | 1–3 | 39 % |
| ~08.03.17 | Roni Silvennoinen Proffa |
1683 | 8 | 1–3 | 31 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29