Nuno Francisco
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1879
197 peliä
8-pallo
1886
52 peliä
9-pallo
1782
46 peliä
10-pallo
1737
87 peliä
Ura
Pelit
197
Voitto-%
69 %
136–61
Erä-%
61 %
520–335
Vire (10 viimeisintä)
HVHHVVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pocket 1 Mestaruussarja |
3 | 33 % | 44 % | 1879 |
| 2025 Pocket 1 Mestaruussarja |
16 | 81 % | 71 % | 1880 |
| 2024 Pocket 1 Mestaruussarja |
14 | 57 % | 51 % | 1880 |
| 2023 Härkä 2 Mestaruussarja |
16 | 75 % | 63 % | 1887 |
| 2022 Härkä 2 Mestaruussarja |
23 | 78 % | 61 % | 1893 |
| 2020–21 Härkä 2 Mestaruussarja |
18 | 72 % | 69 % | 1897 |
| 2019–20 Härkä2 Mestaruussarja |
19 | 74 % | 66 % | 1893 |
| 2018–19 Härkä2 Mestaruussarja |
18 | 72 % | 58 % | 1885 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 2 Mestaruussarja |
21 | 62 % | 58 % | 1878 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 2 Mestaruussarja |
20 | 70 % | 61 % | 1868 |
| 2015–16 Pocket 1/2 Mestaruussarja |
6 | 17 % | 21 % | 1861 |
| 2014–15 Pocket 1 Mestaruussarja |
11 | 82 % | 71 % | ~1860 |
| 2013–14 Pocket Bar 1 Mestaruussarja |
12 | 58 % | 60 % | ~1860 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 12 | 58 % | 60 % | – |
| 8-pallo | 52 | 65 % | 62 % | 1886 |
| 9-pallo | 46 | 74 % | 60 % | 1782 |
| 10-pallo | 87 | 70 % | 61 % | 1737 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 1 |
1805 | 9 | 3–4 | 64 % |
| 08.10.26 | Tero Konstari Proffa |
1583 | 9 | 4–2 | 89 % |
| 16.09.26 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1846 | 8 | 0–3 | 58 % |
| 11.04.26 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1914 | 9 | 3–4 | 48 % |
| 26.03.26 | Arto Henriksson Proffa |
1778 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 25.02.26 | Tony Hellström Par Rocks |
1476 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 12.02.26 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1793 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 28.01.26 | Marianne Rusi Pirate V |
1407 | 9 | 4–3 | 98 % |
| 15.01.26 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1607 | 9 | 4–1 | 85 % |
| 08.01.26 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 20.11.25 | Toni Johansson Galaxie 1 |
1616 | 9 | 4–2 | 92 % |
| 13.11.25 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 9 | 4–0 | 86 % |
| 30.10.25 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1889 | 9 | 2–4 | 52 % |
| 23.10.25 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1793 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 16.10.25 | Ilkka Helajärvi Korona 1 |
1457 | 8 | 3–1 | 92 % |
| 09.10.25 | Ville Rapala Pirate V |
1515 | 9 | 4–0 | 93 % |
| 02.10.25 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1697 | 8 | 2–3 | 79 % |
| 24.09.25 | Juha Bergius Bar Koivu |
1596 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 16.09.25 | Tero Konstari Proffa |
1583 | 9 | 4–0 | 87 % |
| 12.04.25 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1849 | 9 | 1–4 | 61 % |
| 12.04.25 | Toni Johansson Galaxie 1 |
1613 | 9 | 3–4 | 94 % |
| 25.03.25 | Jesper Lindström Par Rocks |
1444 | 8 | 3–1 | 93 % |
| 25.02.25 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1805 | 9 | 4–3 | 73 % |
| 06.02.25 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1917 | 9 | 2–4 | 46 % |
| 23.01.25 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1642 | 9 | 4–1 | 86 % |
| 16.01.25 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1844 | 9 | 4–3 | 59 % |
| 09.01.25 | Jere Vähänikkilä Flex |
1494 | 9 | 4–3 | 95 % |
| 18.12.24 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1885 | 9 | 2–4 | 56 % |
| 10.12.24 | Roni Silvennoinen Proffa |
1662 | 9 | 0–4 | 88 % |
| 21.11.24 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1642 | 9 | 3–4 | 90 % |
| 24.10.24 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1848 | 9 | 4–2 | 63 % |
| 15.10.24 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1685 | 9 | 4–3 | 92 % |
| 10.10.24 | Jussi Salovaara Pirate V |
1697 | 9 | 4–0 | 84 % |
| 20.04.24 | Xhavit Matoshi Pocket 1 |
1700 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 20.04.24 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1675 | 9 | 4–0 | 91 % |
| 19.03.24 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1504 | 9 | 4–3 | 95 % |
| 13.03.24 | Tony Silvan Proffa |
1743 | 8 | 2–3 | 73 % |
| 05.03.24 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1761 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 29.02.24 | Olli-Pekka Lehtinen Pocket 1 |
1612 | 9 | 4–3 | 89 % |
| 14.02.24 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1876 | 9 | 3–4 | 68 % |
| 01.02.24 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1918 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 25.01.24 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1806 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 18.01.24 | Mikko Tuomi Proffa |
1829 | 9 | 4–2 | 63 % |
| 22.11.23 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1915 | 9 | 2–4 | 52 % |
| 16.11.23 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1594 | 9 | 4–0 | 92 % |
| 09.11.23 | Jami Müller Proffa |
1704 | 9 | 4–3 | 83 % |
| 01.11.23 | Jussi Salovaara Pirate V |
1692 | 9 | 4–1 | 84 % |
| 19.10.23 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1794 | 9 | 4–3 | 83 % |
| 03.10.23 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1840 | 8 | 2–3 | 66 % |
| 22.04.23 | Rasmus Kordelin Pocket 1 |
1699 | 9 | 4–0 | 83 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29