Joonas Lallo
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1728
135 peliä
8-pallo
1732
83 peliä
9-pallo
~1660
13 peliä
10-pallo
1630
28 peliä
Ura
Pelit
135
Voitto-%
49 %
66–69
Erä-%
48 %
269–288
Vire (10 viimeisintä)
VHHVHVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie 1 Mestaruussarja |
4 | 50 % | 53 % | 1728 |
| 2025 Galaxie 1 Mestaruussarja |
14 | 79 % | 65 % | 1728 |
| 2024 Galaxie 1 Mestaruussarja |
13 | 46 % | 45 % | 1720 |
| 2023 Galaxie 1 Mestaruussarja |
9 | 22 % | 33 % | 1711 |
| 2022 Galaxie 1 Mestaruussarja |
8 | 38 % | 42 % | 1705 |
| 2020–21 Galaxie Mestaruussarja |
4 | 50 % | 53 % | 1703 |
| 2019–20 Galaxie Mestaruussarja |
10 | 60 % | 50 % | 1702 |
| 2018–19 Galaxie 1 Mestaruussarja |
8 | 62 % | 45 % | 1698 |
| 2017–18 Galaxie 1 Mestaruussarja |
9 | 44 % | 46 % | 1695 |
| 2016–17 Galaxie I Mestaruussarja |
16 | 56 % | 54 % | 1694 |
| 2015–16 Galaxie 1 Mestaruussarja |
18 | 56 % | 55 % | 1691 |
| 2014–15 Galaxie 1 Mestaruussarja |
11 | 36 % | 47 % | ~1690 |
| 2013–14 Galaxie 1 Mestaruussarja |
11 | 18 % | 32 % | ~1680 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 11 | 18 % | 32 % | – |
| 8-pallo | 83 | 51 % | 49 % | 1732 |
| 9-pallo | 13 | 46 % | 47 % | ~1660 |
| 10-pallo | 28 | 57 % | 54 % | 1630 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso 3 |
1717 | 9 | 4–1 | 49 % |
| 29.10.26 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1702 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 15.10.26 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1956 | 8 | 1–3 | 21 % |
| 24.09.26 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1605 | 9 | 4–2 | 68 % |
| 11.04.26 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2025 | 8 | 0–3 | 14 % |
| 11.04.26 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1737 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 02.04.26 | Kai Keihola Iloinen Härkä |
1931 | 8 | 1–3 | 21 % |
| 25.03.26 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1845 | 8 | 3–1 | 31 % |
| 12.02.26 | Hannu Idström Korona 1 |
1486 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 05.02.26 | Torsti Haapio Pirate V |
1790 | 8 | 3–1 | 36 % |
| 22.01.26 | Mikael Haapaniemi Pocket 1 |
~1940 | 8 | 3–0 | 17 % |
| 18.12.25 | Niko Virta Iloinen Härkä |
1662 | 8 | 3–1 | 53 % |
| 27.11.25 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1804 | 8 | 3–2 | 33 % |
| 06.11.25 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1701 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 30.10.25 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 16.10.25 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 02.10.25 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1736 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 17.09.25 | Mattias Bäck Par Rocks |
1522 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 12.04.25 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1997 | 8 | 0–3 | 13 % |
| 12.04.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2029 | 9 | 1–4 | 6 % |
| 01.04.25 | Mikko Tuomi Proffa |
1831 | 9 | 4–3 | 22 % |
| 25.03.25 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 13.03.25 | Jussi Salovaara Pirate V |
1700 | 9 | 1–4 | 42 % |
| 04.03.25 | Jussi Salovaara Pirate V |
1700 | 8 | 0–3 | 46 % |
| 12.02.25 | Dennis Hellström Par Rocks |
1540 | 8 | 1–3 | 70 % |
| 06.02.25 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1733 | 8 | 2–3 | 46 % |
| 16.01.25 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1813 | 8 | 3–2 | 32 % |
| 12.12.24 | Mattias Bäck Par Rocks |
1530 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 21.11.24 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1760 | 8 | 3–0 | 34 % |
| 31.10.24 | Santtu Penttilä Flex |
1740 | 8 | 2–3 | 34 % |
| 23.10.24 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1702 | 8 | 3–2 | 38 % |
| 20.04.24 | Jesse Laihonen Proffa |
1780 | 8 | 0–3 | 35 % |
| 20.04.24 | Mikko Tuomi Proffa |
1830 | 9 | 4–3 | 26 % |
| 20.04.24 | Tomi Kangas Härkä 2 |
1845 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 20.04.24 | Kai Keihola Härkä 2 |
1939 | 8 | 1–3 | 12 % |
| 28.02.24 | Jussi Salovaara Pirate V |
1694 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 05.12.23 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2035 | 9 | 0–4 | 7 % |
| 30.11.23 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1873 | 9 | 3–4 | 27 % |
| 09.11.23 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1558 | 8 | 2–3 | 74 % |
| 11.10.23 | Mats Lindström Par Rocks |
1482 | 8 | 3–2 | 77 % |
| 22.04.23 | Miika Merta Proffa |
1656 | 8 | 0–3 | 70 % |
| 22.04.23 | Miika Merta Proffa |
1656 | 8 | 0–3 | 70 % |
| 22.04.23 | Jukka Limo Proffa |
1724 | 9 | 2–4 | 49 % |
| 22.04.23 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1946 | 8 | 3–2 | 22 % |
| 01.03.23 | Dennis Hellström Par Rocks |
1538 | 9 | 2–4 | 80 % |
| 31.01.23 | Ari Sinervo Härkä 2 |
1796 | 9 | 2–4 | 37 % |
| 16.11.22 | Mats Lindström Par Rocks |
1481 | 9 | 4–0 | 80 % |
| 02.11.22 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1849 | 9 | 4–3 | 23 % |
| ~28.10.20 | Rami Nurmi Bar Koivu 1 |
1714 | 8 | 0–3 | 42 % |
| ~21.10.20 | Dennis Hellström Par Rocks |
1525 | 8 | 3–1 | 78 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29