Toni Hannula
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1692
135 peliä
8-pallo
1728
94 peliä
9-pallo
~1615
8 peliä
10-pallo
~1375
22 peliä
Ura
Pelit
135
Voitto-%
58 %
78–57
Erä-%
55 %
309–249
Vire (10 viimeisintä)
VVHVVVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Tuopin Bilis 2. divisioona |
5 | 80 % | 65 % | 1692 |
| 2023 Satama 1 3. divisioona |
22 | 73 % | 66 % | 1689 |
| 2022 Satama 1 3. divisioona |
18 | 67 % | 58 % | 1684 |
| 2020–21 Satama 1 III-Divisioona |
13 | 69 % | 60 % | 1677 |
| 2019–20 Satama1 II-Divisioona |
11 | 82 % | 66 % | 1675 |
| 2018–19 Satama 1 I-Divisioona |
10 | 40 % | 52 % | 1671 |
| 2017–18 Satama II-Divisioona |
12 | 92 % | 80 % | 1665 |
| 2016–17 KARADOGS Mestaruussarja |
20 | 25 % | 38 % | 1652 |
| 2015–16 Karadogs Mestaruussarja |
9 | 56 % | 44 % | ~1646 |
| 2014–15 Aura Mestaruussarja |
4 | 0 % | 25 % | ~1639 |
| 2013–14 Aura Mestaruussarja |
11 | 27 % | 42 % | ~1637 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 11 | 27 % | 42 % | |
| 8-pallo | 94 | 68 % | 61 % | 1728 |
| 9-pallo | 8 | 62 % | 59 % | ~1615 |
| 10-pallo | 22 | 27 % | 37 % | ~1375 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Johannes Heinävaara Aura III |
1630 | 9 | 4–2 | 59 % |
| 22.10.26 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1616 | 9 | 4–1 | 57 % |
| 30.09.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 10 | 2–3 | 66 % |
| 23.09.26 | Harto Saarinen Proffa 2 |
~1336 | 10 | 3–2 | 89 % |
| 17.09.26 | Juho Toivonen Habby Bull |
1538 | 9 | 4–1 | 75 % |
| 20.04.24 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 20.04.24 | Jani Lehtonen OMG! |
1615 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 20.04.24 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1541 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 20.04.24 | Niko Karhu Empty Pockets |
1483 | 8 | 2–3 | 79 % |
| 13.03.24 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1468 | 8 | 2–3 | 81 % |
| 06.03.24 | Sehmus Örs Pirates |
1419 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 28.02.24 | Jani Rautio OMG! |
1558 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 13.02.24 | Niko Karhu Empty Pockets |
1483 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 07.02.24 | Mikael Karjalainen Semafori |
1361 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 01.02.24 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1594 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 24.01.24 | Miia Lausmäki Moision Olkkari |
1233 | 8 | 3–0 | 96 % |
| 16.01.24 | Timo Vihersaari PocketPapat |
1428 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 10.01.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1663 | 8 | 3–0 | 52 % |
| 13.12.23 | Jouni Tammi OMG! |
1501 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 29.11.23 | Janne Rantanen Semafori |
1465 | 8 | 2–3 | 76 % |
| 22.11.23 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1732 | 9 | 2–3 | 37 % |
| 16.11.23 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari |
1388 | 9 | 3–1 | 83 % |
| 08.11.23 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1490 | 8 | 1–3 | 76 % |
| 31.10.23 | Panikos Cleanthous Pirates |
1471 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 25.10.23 | Jani Lehtonen OMG! |
1617 | 9 | 2–3 | 53 % |
| 17.10.23 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1409 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 12.10.23 | Janne Rantanen Semafori |
1465 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 12.04.23 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1658 | 8 | 3–1 | 38 % |
| 06.04.23 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1658 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 28.03.23 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1606 | 9 | 3–1 | 61 % |
| 23.03.23 | Mika Hiekkamäki Eku |
1409 | 8 | 2–3 | 77 % |
| 16.03.23 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1466 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 09.03.23 | Niko Karhu Empty Pockets |
1477 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 02.03.23 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1456 | 8 | 2–3 | 82 % |
| 09.02.23 | Antti Välilä OMG! |
1635 | 8 | 1–3 | 70 % |
| 31.01.23 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1605 | 8 | 3–1 | 63 % |
| 08.12.22 | Jarimo Roivas Galaxie 3 |
1506 | 8 | 0–3 | 86 % |
| 30.11.22 | Mikko Nissilä Eku |
1603 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 16.11.22 | Olli Kilpiä Empty Pockets |
1161 | 8 | 3–1 | 96 % |
| 10.11.22 | Antton Laine Korona 2 |
1565 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 02.11.22 | Mikko Jokinen Poimari |
1623 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 27.10.22 | Jani Lehtonen OMG! |
1621 | 8 | 3–1 | 54 % |
| 20.10.22 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1603 | 9 | 0–3 | 70 % |
| 13.10.22 | Jouni Ruotsi Semafori |
1414 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 06.10.22 | Torsti Haapio Galaxie 3 |
1806 | 8 | 3–1 | 38 % |
| ~03.03.21 | Jere Vähänikkilä Iloinen Härkä |
1494 | 8 | 3–2 | 74 % |
| ~10.02.21 | Sami Saksi Proffa 2 |
1397 | 8 | 2–3 | 86 % |
| ~27.01.21 | Sami Vuorisalo Talli |
1612 | 8 | 3–1 | 57 % |
| ~20.01.21 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1471 | 8 | 1–3 | 81 % |
| ~13.01.21 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1791 | 8 | 0–3 | 40 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29