Tom Rantanen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1634
156 peliä
8-pallo
1673
129 peliä
9-pallo
~1560
10 peliä
10-pallo
~1520
17 peliä
Ura
Pelit
156
Voitto-%
62 %
97–59
Erä-%
57 %
327–247
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHHHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Jaska 3. divisioona |
2 | 0 % | 33 % | 1634 |
| 2025 Korona 1 Mestaruussarja |
5 | 0 % | 23 % | 1636 |
| 2024 Korona 1 1. divisioona |
12 | 42 % | 44 % | 1641 |
| 2023 Korona 1 1. divisioona |
12 | 42 % | 46 % | 1653 |
| 2022 Korona 1 Mestaruussarja |
7 | 29 % | 44 % | 1668 |
| 2020–21 Korona 1 II-Divisioona |
16 | 75 % | 67 % | 1695 |
| 2019–20 Männyn Profeetat II-Divisioona |
13 | 69 % | 67 % | 1704 |
| 2018–19 Bar Koivu 2 I-Divisioona |
12 | 75 % | 58 % | 1709 |
| 2017–18 Höveli 1 Mestaruussarja |
16 | 50 % | 49 % | 1710 |
| 2016–17 Pocket X II-Divisioona |
23 | 70 % | 62 % | 1710 |
| 2015–16 Bar Korona 1 III-Divisioona A-lohko |
19 | 84 % | 76 % | 1710 |
| 2014–15 Surutoin III-Divisioona |
19 | 79 % | 72 % | ~1710 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 129 | 66 % | 60 % | 1673 |
| 9-pallo | 10 | 30 % | 40 % | ~1560 |
| 10-pallo | 17 | 53 % | 49 % | ~1520 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Sami Koskivaara O'bass |
1559 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 08.10.26 | Petteri Viitanen Bar Koivu 2 |
1330 | 8 | 1–3 | 88 % |
| 21.01.26 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1722 | 9 | 2–4 | 43 % |
| 11.12.25 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1852 | 9 | 0–4 | 24 % |
| 27.11.25 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 8 | 0–3 | 36 % |
| 13.11.25 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1720 | 8 | 1–3 | 48 % |
| 30.10.25 | Teemu Levonen Pirate V |
1715 | 8 | 2–3 | 46 % |
| 12.04.25 | Matti Simolin Galaxie 13 |
1508 | 8 | 2–3 | 76 % |
| 12.04.25 | Tero Loimovuori Galaxie 13 |
1665 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 09.04.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1578 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 19.03.25 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 11.03.25 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1747 | 9 | 0–4 | 36 % |
| 05.03.25 | Johannes Heinävaara Aura III |
1626 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 19.12.24 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 10.12.24 | Mika Nguyen Pocket X |
1497 | 8 | 3–2 | 75 % |
| 30.10.24 | Onni Vaininen Aura III |
1595 | 9 | 1–4 | 57 % |
| 23.10.24 | Joni Hongisto Pocket X |
1447 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 09.10.24 | Henri "Pötkö" Väisänen Galaxie 13 |
1780 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 19.09.24 | Hanna Iivonen Korona 2 |
1398 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 03.04.24 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1748 | 8 | 3–2 | 46 % |
| 13.03.24 | Timo Leiniö Pocket X |
1704 | 9 | 2–4 | 64 % |
| 27.02.24 | Niko Virta BullShit! |
1662 | 9 | 4–3 | 58 % |
| 15.02.24 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1748 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 30.01.24 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1620 | 8 | 1–3 | 60 % |
| 24.01.24 | Santtu Penttilä Flex |
1742 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 29.11.23 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1676 | 8 | 2–3 | 60 % |
| 16.11.23 | Ville Aholainen Flex |
1678 | 9 | 3–4 | 65 % |
| 26.10.23 | Jesse Aaltonen BullShit! |
1682 | 8 | 0–3 | 68 % |
| 19.10.23 | Rami Tulonen Aura III |
1586 | 8 | 3–2 | 69 % |
| 12.10.23 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1676 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 05.10.23 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 9 | 4–0 | 65 % |
| 06.04.23 | Jesse Laihonen Proffa |
1782 | 9 | 2–4 | 43 % |
| 30.03.23 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 23.03.23 | Markus Hänninen Härkä 2 |
1768 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 09.02.23 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1881 | 8 | 2–3 | 31 % |
| 15.12.22 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1746 | 8 | 1–3 | 67 % |
| 08.12.22 | Jouko Hiltunen Härkä 2 |
1932 | 9 | 4–2 | 27 % |
| 18.10.22 | Tony Silvan Proffa |
1743 | 8 | 1–3 | 48 % |
| ~03.03.21 | Petri Haapanen Bar Koivu 2 |
1650 | 8 | 2–3 | 68 % |
| ~17.02.21 | Ville Tuomi Mr Fox |
1477 | 8 | 3–2 | 87 % |
| ~10.02.21 | Miika Koivikko Pub Mänty |
1620 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~03.02.21 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1626 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~27.01.21 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1407 | 8 | 3–0 | 89 % |
| ~13.01.21 | Manu Randell Raision Keilis |
1594 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~09.12.20 | Petri Vahtera Bar Koivu 2 |
1396 | 8 | 3–0 | 92 % |
| ~02.12.20 | Mikko Nissilä Mr Fox |
1604 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~25.11.20 | Jan Rantanen Pub Mänty |
1367 | 8 | 3–2 | 90 % |
| ~18.11.20 | Juho Jalo Basso 3 |
1586 | 8 | 1–3 | 73 % |
| ~11.11.20 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1407 | 8 | 3–1 | 89 % |
| ~28.10.20 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1367 | 8 | 3–0 | 83 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29