Marko Linke
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1715
65 peliä
8-pallo
1704
57 peliä
9-pallo
~1744
5 peliä
10-pallo
~1535
3 peliä
Ura
Pelit
65
Voitto-%
74 %
48–17
Erä-%
64 %
168–96
Vire (10 viimeisintä)
HVVHVHVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie 1 Mestaruussarja |
4 | 50 % | 50 % | 1715 |
| 2025 Galaxie 1 Mestaruussarja |
18 | 56 % | 57 % | 1715 |
| 2024 Jaska 3. divisioona |
22 | 91 % | 70 % | 1716 |
| 2023 Jaska 4. divisioona |
21 | 76 % | 66 % | ~1712 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 57 | 74 % | 63 % | 1704 |
| 9-pallo | 5 | 80 % | 70 % | ~1744 |
| 10-pallo | 3 | 67 % | 55 % | ~1535 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.26 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1846 | 10 | 0–3 | 33 % |
| 29.09.26 | Roni Silvennoinen Proffa |
1660 | 10 | 3–0 | 55 % |
| 24.09.26 | Roope Vähätalo Bar Koivu 1 |
1604 | 10 | 3–2 | 64 % |
| 17.09.26 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1541 | 9 | 3–4 | 79 % |
| 11.04.26 | Bryan Dela Cruz Pocket 1 |
~1690 | 9 | 4–3 | 65 % |
| 11.04.26 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1796 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 25.03.26 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1677 | 9 | 4–0 | 55 % |
| 19.03.26 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1754 | 8 | 3–0 | 40 % |
| 11.03.26 | Santeri Alanko Pirate V |
1560 | 8 | 1–3 | 68 % |
| 03.03.26 | Marianne Rusi Pirate V |
1408 | 9 | 4–0 | 90 % |
| 26.02.26 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1721 | 8 | 0–3 | 48 % |
| 29.01.26 | Tero Loimovuori Bar Koivu |
1662 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 22.01.26 | Xhavit Matoshi Pocket 1 |
1709 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 13.01.26 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1850 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 07.01.26 | Mattias Bäck Par Rocks |
1520 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 20.11.25 | Mikael Haapaniemi Pocket 1 |
~1936 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 11.11.25 | Jami Müller Proffa |
1704 | 9 | 4–1 | 50 % |
| 06.11.25 | Tony Hellström Par Rocks |
1477 | 8 | 2–3 | 79 % |
| 16.10.25 | Marianne Rusi Pirate V |
1406 | 8 | 3–1 | 89 % |
| 07.10.25 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 23.09.25 | Antti Kallioinen Proffa |
1535 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 17.09.25 | Tony Hellström Par Rocks |
1477 | 8 | 3–2 | 80 % |
| 10.04.25 | Jan Sarell Pirates |
1495 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 01.04.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1550 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 26.03.25 | Riku Hautamäki Pirates |
1536 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 12.02.25 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 05.02.25 | Niko Karhu Empty Pockets |
1484 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 30.01.25 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1312 | 8 | 3–1 | 92 % |
| 22.01.25 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1328 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 14.01.25 | Miikkael "Miksu" Söderlund GalaX |
1686 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 09.01.25 | Jouni Ruotsi Semafori |
1407 | 8 | 3–1 | 83 % |
| 17.12.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1665 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 11.12.24 | Teemu Passoja Proffa 2 |
1310 | 8 | 3–1 | 89 % |
| 03.12.24 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1603 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 27.11.24 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1643 | 8 | 1–3 | 62 % |
| 21.11.24 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1725 | 8 | 3–2 | 40 % |
| 13.11.24 | Anton "Anza" Koivisto GalaX |
1321 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 06.11.24 | Henri Lehtonen Semafori |
1515 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 30.10.24 | Teemu Ämmälä Pirates |
1352 | 8 | 3–0 | 86 % |
| 16.10.24 | Niko Karhu Empty Pockets |
1484 | 8 | 3–2 | 74 % |
| 09.10.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1649 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 02.10.24 | Tomy Salo Höveli 1 |
1409 | 8 | 3–1 | 83 % |
| 25.09.24 | Miikkael "Miksu" Söderlund GalaX |
1686 | 8 | 3–2 | 45 % |
| 17.09.24 | Jouni Ruotsi Semafori |
1408 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 20.04.24 | Mikko Nissilä Fox |
1607 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 20.04.24 | Mikko Nissilä Fox |
1607 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 20.04.24 | Robin Aaltonen Tarkkis |
1640 | 8 | 3–0 | 52 % |
| 20.04.24 | Robin Aaltonen Tarkkis |
1640 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 21.03.24 | Miska Kivimäki Phoenix |
1386 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 14.03.24 | Toni Junkkarinen Pub Linnunrata 1 |
1516 | 8 | 3–2 | 60 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29