Jarno Heinonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1574
121 peliä
8-pallo
1589
49 peliä
9-pallo
1529
54 peliä
10-pallo
~1414
2 peliä
Ura
Pelit
121
Voitto-%
53 %
64–57
Erä-%
51 %
252–243
Vire (10 viimeisintä)
VVHVHHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Talli 1. divisioona |
4 | 75 % | 63 % | 1574 |
| 2025 Talli 1. divisioona |
8 | 0 % | 27 % | 1572 |
| 2024 Talli 2. divisioona |
17 | 53 % | 49 % | 1574 |
| 2023 Talli 2. divisioona |
16 | 62 % | 56 % | 1580 |
| 2022 Talli 2. divisioona |
20 | 55 % | 53 % | 1584 |
| 2020–21 Talli III-Divisioona |
15 | 67 % | 57 % | 1590 |
| 2019–20 Talli III-Divisioona |
14 | 71 % | 65 % | 1593 |
| 2018–19 Skipo1 II-Divisioona |
9 | 33 % | 46 % | 1593 |
| 2015–16 Poimari III-Divisioona A-lohko |
2 | 100 % | 100 % | ~1595 |
| 2013–14 Biljardikahvila Mestaruussarja |
16 | 38 % | 40 % | ~1594 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 16 | 38 % | 40 % | |
| 8-pallo | 49 | 61 % | 57 % | 1589 |
| 9-pallo | 54 | 50 % | 49 % | 1529 |
| 10-pallo | 2 | 50 % | 44 % | ~1414 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Teemu Levonen Pirate V |
1713 | 9 | 4–0 | 25 % |
| 15.10.26 | Ville Sarkki Satama 1 |
1527 | 9 | 4–2 | 54 % |
| 08.10.26 | Santtu Penttilä Taimon Krouvi |
1741 | 10 | 1–3 | 25 % |
| 24.09.26 | Hannu Idström Korona 1 |
1486 | 10 | 3–2 | 60 % |
| 03.03.26 | Santtu Penttilä Flex |
1742 | 9 | 1–4 | 22 % |
| 08.01.26 | Niklas Hörkkö Fox 1 |
1717 | 9 | 3–4 | 28 % |
| 27.11.25 | Nuutti Uusitalo Aura III |
1398 | 9 | 2–4 | 73 % |
| 13.11.25 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1664 | 9 | 2–4 | 35 % |
| 06.11.25 | Miika Koivikko Fox 1 |
1625 | 9 | 1–4 | 43 % |
| 30.10.25 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1495 | 9 | 2–4 | 70 % |
| 08.10.25 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1745 | 9 | 0–4 | 26 % |
| 17.09.25 | Niklas Hörkkö Fox 1 |
1716 | 9 | 1–4 | 34 % |
| 12.04.25 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1885 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 12.04.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1693 | 9 | 1–3 | 44 % |
| 02.04.25 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 9 | 3–2 | 64 % |
| 27.03.25 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 9 | 3–2 | 53 % |
| 12.02.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1669 | 9 | 3–1 | 35 % |
| 06.02.25 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1557 | 9 | 3–1 | 66 % |
| 15.01.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1752 | 9 | 0–3 | 40 % |
| 18.12.24 | Marko Nurmi Fox |
1640 | 9 | 2–3 | 47 % |
| 12.12.24 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1670 | 9 | 1–3 | 42 % |
| 03.12.24 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1555 | 9 | 3–0 | 67 % |
| 28.11.24 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 07.11.24 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1472 | 9 | 2–3 | 72 % |
| 31.10.24 | Mika Lavi Fox |
1676 | 9 | 3–2 | 35 % |
| 23.10.24 | Jukka Virtanen Raision Keilis |
1300 | 9 | 2–3 | 80 % |
| 17.10.24 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 3–2 | 48 % |
| 10.10.24 | Mikko Saukkio OMG! |
1398 | 9 | 3–1 | 74 % |
| 19.09.24 | Ville Sirkelä Cotton 1 |
~1537 | 9 | 0–3 | 52 % |
| 20.04.24 | Teppo Veikkanen Raision Keilis 2 |
~1470 | 9 | 1–3 | 75 % |
| 20.04.24 | Sami Vanne Raision Keilis 2 |
1528 | 9 | 3–0 | 64 % |
| 20.04.24 | Kristian "Krisu" Stenroos Galaxie 3 |
1487 | 9 | 3–2 | 73 % |
| 20.04.24 | Mikko Nieminen Galaxie 3 |
1612 | 9 | 3–2 | 53 % |
| 09.04.24 | Ville Sirkelä Cotton 1 |
~1538 | 9 | 3–2 | 50 % |
| 02.04.24 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1467 | 9 | 2–3 | 75 % |
| 26.03.24 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1470 | 9 | 3–0 | 69 % |
| 19.03.24 | Mikko Nieminen Galaxie 3 |
1612 | 9 | 3–2 | 52 % |
| 14.03.24 | Sami Harjula Cotton 1 |
1509 | 9 | 3–0 | 65 % |
| 06.03.24 | Timo Sipilä Poimari |
1544 | 9 | 3–2 | 57 % |
| 30.01.24 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1651 | 9 | 3–0 | 32 % |
| 23.01.24 | Kristian "Krisu" Stenroos Galaxie 3 |
1485 | 9 | 2–3 | 71 % |
| 11.01.24 | Juha Jääskeläinen Poimari |
1594 | 8 | 0–3 | 49 % |
| 16.11.23 | Kristian "Krisu" Stenroos Galaxie 3 |
1484 | 8 | 2–3 | 74 % |
| 09.11.23 | Mika Lauri Cotton 1 |
1369 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 05.10.23 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1609 | 9 | 1–3 | 58 % |
| 22.04.23 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 2 |
1824 | 9 | 1–3 | 15 % |
| 22.04.23 | Aki Mundolin Flex |
1850 | 8 | 1–3 | 18 % |
| 22.04.23 | Roope Palmu Flex |
1483 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 22.04.23 | Miikkael "Miksu" Söderlund Flex |
1688 | 9 | 3–0 | 36 % |
| 05.04.23 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1677 | 9 | 0–3 | 37 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29