Juuso Randell
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1572
103 peliä
8-pallo
1591
93 peliä
9-pallo
~1496
10 peliä
Ura
Pelit
103
Voitto-%
44 %
45–58
Erä-%
48 %
210–226
Vire (10 viimeisintä)
VVHHHHVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taimon Krouvi 1. divisioona |
5 | 40 % | 57 % | 1572 |
| 2025 Taimon Krouvi 1. divisioona |
15 | 60 % | 52 % | 1571 |
| 2024 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
17 | 35 % | 43 % | 1567 |
| 2023 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
16 | 44 % | 44 % | 1561 |
| 2022 Taimon Krouvi 1. divisioona |
14 | 43 % | 50 % | 1552 |
| 2020–21 Taimon Krouvi III-Divisioona |
11 | 36 % | 49 % | 1523 |
| 2019–20 Taimon Krouvi III-Divisioona |
9 | 33 % | 42 % | 1513 |
| 2018–19 Taimon Krouvi III-Divisioona |
16 | 50 % | 54 % | ~1507 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 93 | 45 % | 49 % | 1591 |
| 9-pallo | 10 | 30 % | 40 % | ~1496 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1633 | 9 | 4–0 | 36 % |
| 22.10.26 | Joni Rautajoki Korona 1 |
1385 | 9 | 4–1 | 75 % |
| 08.10.26 | Niilo Kesälä Talli |
1441 | 8 | 2–3 | 67 % |
| 29.09.26 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1687 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 24.09.26 | Niklas Hörkkö Satama 1 |
1719 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 11.04.26 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1707 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 11.04.26 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1707 | 8 | 3–0 | 26 % |
| 02.04.26 | Santtu Penttilä Flex |
1741 | 8 | 0–3 | 25 % |
| 26.03.26 | Aki Mundolin Flex |
1847 | 8 | 3–2 | 13 % |
| 11.02.26 | Sami Enroth Aura III |
~1503 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 06.01.26 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1496 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 16.12.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1576 | 8 | 3–2 | 44 % |
| 04.12.25 | Juuso Kuopila Talli |
1350 | 8 | 2–3 | 80 % |
| 27.11.25 | Roope Palmu Flex |
1470 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 06.11.25 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1495 | 9 | 0–4 | 65 % |
| 30.10.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1577 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 16.10.25 | Atte Paloniemi Talli |
1881 | 8 | 0–3 | 11 % |
| 09.10.25 | Roope Palmu Flex |
1470 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 02.10.25 | Jarkko Kylander Moision Olkkari 1 |
1673 | 8 | 3–1 | 26 % |
| 25.09.25 | Jarek Szymecki Fox 1 |
~1562 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 27.02.25 | Miika Merta Proffa |
1667 | 8 | 3–0 | 36 % |
| 13.02.25 | Antti Kuopio Iloinen Härkä |
1813 | 8 | 2–3 | 15 % |
| 06.02.25 | Santtu Penttilä Flex |
1739 | 8 | 2–3 | 22 % |
| 29.01.25 | Jesper Lindström Par Rocks |
1445 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 23.01.25 | Martin Langford Pocket 1 |
1842 | 8 | 0–3 | 18 % |
| 09.01.25 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1690 | 8 | 0–3 | 36 % |
| 17.12.24 | Arto Henriksson Proffa |
1783 | 8 | 2–3 | 19 % |
| 12.12.24 | Antti Kuopio Iloinen Härkä |
1813 | 9 | 1–4 | 11 % |
| 05.12.24 | Roope Palmu Flex |
1473 | 8 | 3–1 | 53 % |
| 28.11.24 | Mats Lindström Par Rocks |
1482 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 21.11.24 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1997 | 8 | 0–3 | 6 % |
| 07.11.24 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1760 | 8 | 1–3 | 22 % |
| 31.10.24 | Jesse Laihonen Proffa |
1781 | 8 | 2–3 | 20 % |
| 24.10.24 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1680 | 8 | 3–2 | 29 % |
| 09.10.24 | Tony Hellström Par Rocks |
1478 | 8 | 1–3 | 58 % |
| 03.10.24 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1996 | 8 | 3–2 | 5 % |
| 19.09.24 | Ville Rapala Pirate V |
1517 | 9 | 3–4 | 49 % |
| 04.04.24 | Petteri Forsström Proffa |
1679 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 26.03.24 | Petteri Forsström Proffa |
1679 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 19.03.24 | Juho Kelhu Härkä 2 |
1711 | 8 | 3–1 | 22 % |
| 14.03.24 | Tapio Kuusela Galaxie 1 |
1613 | 8 | 3–2 | 33 % |
| 29.02.24 | Tero Konstari Proffa |
1585 | 8 | 3–2 | 35 % |
| 08.02.24 | Veli-Pekka Heinonen Pocket 1 |
1660 | 9 | 1–4 | 27 % |
| 31.01.24 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1717 | 8 | 3–1 | 24 % |
| 25.01.24 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1882 | 8 | 0–3 | 10 % |
| 14.12.23 | Jesse Laihonen Proffa |
1780 | 8 | 2–3 | 16 % |
| 30.11.23 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1735 | 8 | 0–3 | 21 % |
| 22.11.23 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1708 | 8 | 1–3 | 21 % |
| 09.11.23 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1708 | 8 | 3–2 | 26 % |
| 24.10.23 | Mikko Tuomi Proffa |
1829 | 8 | 0–3 | 13 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29