Markus Hänninen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1796
90 peliä
8-pallo
1781
69 peliä
9-pallo
~1770
21 peliä
Ura
Pelit
90
Voitto-%
70 %
63–27
Erä-%
61 %
239–156
Vire (10 viimeisintä)
VVVVHVVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pocket 1 Mestaruussarja |
2 | 100 % | 64 % | 1796 |
| 2025 Pocket 1 Mestaruussarja |
15 | 80 % | 67 % | 1796 |
| 2024 Pocket 1 Mestaruussarja |
11 | 64 % | 58 % | 1791 |
| 2023 Pocket 1 Mestaruussarja |
14 | 79 % | 67 % | 1783 |
| 2022 Härkä 2 Mestaruussarja |
18 | 78 % | 61 % | 1769 |
| 2020–21 Taimon Krouvi III-Divisioona |
7 | 29 % | 43 % | 1721 |
| 2019–20 Taimon Krouvi III-Divisioona |
11 | 55 % | 54 % | ~1704 |
| 2018–19 Taimon Krouvi III-Divisioona |
12 | 75 % | 61 % | ~1692 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 69 | 68 % | 61 % | 1781 |
| 9-pallo | 21 | 76 % | 60 % | ~1770 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1630 | 9 | 4–2 | 77 % |
| 08.10.26 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 11.04.26 | Marko Linke Galaxie 1 |
1715 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 31.03.26 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 12.02.26 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1845 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 28.01.26 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1754 | 8 | 3–1 | 51 % |
| 15.01.26 | Roope Vähätalo Bar Koivu |
1605 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 17.12.25 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1701 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 04.12.25 | Jarimo Roivas Korona 1 |
1521 | 9 | 4–0 | 86 % |
| 20.11.25 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1776 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 13.11.25 | Tero Loimovuori Bar Koivu |
1662 | 8 | 3–0 | 61 % |
| 06.11.25 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 30.10.25 | Jesper Lindström Par Rocks |
1443 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 16.10.25 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1662 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 09.10.25 | Torsti Haapio Pirate V |
1791 | 9 | 4–3 | 38 % |
| 24.09.25 | Antti Koivula Bar Koivu |
1660 | 9 | 1–4 | 62 % |
| 16.09.25 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 9 | 4–2 | 42 % |
| 12.04.25 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1810 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 12.04.25 | Ville Riihimäki Galaxie 1 |
1508 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 25.03.25 | Tony Hellström Par Rocks |
1477 | 8 | 3–2 | 83 % |
| 25.02.25 | Andreas Lindström Par Rocks |
1657 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 11.02.25 | Jesse Laihonen Proffa |
1782 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 23.01.25 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1599 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 28.11.24 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1760 | 9 | 1–4 | 47 % |
| 14.11.24 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä |
1654 | 8 | 2–3 | 59 % |
| 15.10.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1847 | 8 | 0–3 | 40 % |
| 03.10.24 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1598 | 9 | 4–1 | 78 % |
| 19.09.24 | Aki Mundolin Flex |
1848 | 8 | 3–1 | 33 % |
| 20.04.24 | Juho Kelhu Härkä 2 |
1711 | 9 | 4–2 | 49 % |
| 20.04.24 | Atte Paloniemi Härkä 2 |
1884 | 9 | 2–4 | 25 % |
| 20.04.24 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1848 | 9 | 4–2 | 28 % |
| 19.03.24 | Santeri Alanko Pirate V |
1563 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 29.02.24 | Tomi Kangas Härkä 2 |
1845 | 8 | 3–2 | 28 % |
| 15.02.24 | Martin Langford Galaxie 1 |
1833 | 8 | 3–1 | 37 % |
| 08.02.24 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1547 | 8 | 1–3 | 74 % |
| 11.01.24 | Rickard Malm Par Rocks |
1506 | 8 | 2–3 | 77 % |
| 13.12.23 | Atte Paloniemi Härkä 2 |
1883 | 8 | 3–0 | 26 % |
| 05.12.23 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1915 | 8 | 3–0 | 22 % |
| 30.11.23 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1594 | 8 | 3–0 | 65 % |
| 01.11.23 | Tony Hellström Par Rocks |
1479 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 17.10.23 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1667 | 9 | 4–2 | 67 % |
| 03.10.23 | Antti Kallioinen Proffa |
1530 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 22.04.23 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1946 | 8 | 3–2 | 15 % |
| 22.04.23 | Veli-Pekka Heinonen Pocket 1 |
1658 | 9 | 4–1 | 48 % |
| 22.04.23 | Miika Merta Proffa |
1656 | 8 | 1–3 | 60 % |
| 22.04.23 | Jesse Laihonen Proffa |
1782 | 8 | 3–2 | 27 % |
| 23.03.23 | Tom Rantanen Korona 1 |
1669 | 8 | 1–3 | 33 % |
| 08.03.23 | Dennis Hellström Par Rocks |
1538 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 25.01.23 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1865 | 9 | 1–4 | 23 % |
| 18.01.23 | Antti Kallioinen Proffa |
1529 | 8 | 3–0 | 60 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29