Ralf Brass
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1443
163 peliä
8-pallo
1518
69 peliä
9-pallo
1421
62 peliä
10-pallo
~1330
15 peliä
Ura
Pelit
163
Voitto-%
37 %
61–102
Erä-%
42 %
279–391
Vire (10 viimeisintä)
HVHHHVHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Satama 1 1. divisioona |
4 | 25 % | 29 % | 1443 |
| 2025 Satama 1 2. divisioona |
18 | 44 % | 45 % | 1445 |
| 2024 Satama 1 2. divisioona |
18 | 39 % | 43 % | 1446 |
| 2023 Satama 1 3. divisioona |
16 | 38 % | 43 % | 1445 |
| 2022 Satama 1 3. divisioona |
19 | 47 % | 48 % | 1447 |
| 2020–21 Satama 1 III-Divisioona |
12 | 58 % | 52 % | 1448 |
| 2019–20 Satama1 II-Divisioona |
9 | 33 % | 38 % | 1446 |
| 2018–19 Satama 1 I-Divisioona |
13 | 23 % | 39 % | 1446 |
| 2017–18 Satama II-Divisioona |
8 | 38 % | 38 % | 1446 |
| 2016–17 Satama III-Divisioona A-lohko |
8 | 50 % | 53 % | 1445 |
| 2015–16 Satama 1 Mestaruussarja |
12 | 17 % | 27 % | 1446 |
| 2014–15 Satama I-Divisioona |
9 | 67 % | 53 % | 1450 |
| 2013–14 Satama Mestaruussarja |
17 | 12 % | 25 % | ~1450 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 17 | 12 % | 25 % | – |
| 8-pallo | 69 | 46 % | 47 % | 1518 |
| 9-pallo | 62 | 39 % | 43 % | 1421 |
| 10-pallo | 15 | 20 % | 32 % | ~1330 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Daniel Stenlund Pocket X |
1437 | 9 | 0–4 | 55 % |
| 29.10.26 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1660 | 9 | 4–1 | 17 % |
| 08.10.26 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1503 | 10 | 0–3 | 44 % |
| 16.09.26 | Daniel Stenlund Pocket X |
1437 | 9 | 1–4 | 57 % |
| 11.04.26 | Boris Parkkunen Poimari |
1656 | 9 | 1–4 | 20 % |
| 11.04.26 | Timo Sipilä Poimari |
1533 | 9 | 4–3 | 36 % |
| 08.04.26 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 1–4 | 32 % |
| 25.03.26 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1503 | 9 | 3–4 | 46 % |
| 26.02.26 | Janne Haltia Basso 3 |
1561 | 9 | 4–3 | 30 % |
| 03.02.26 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1687 | 9 | 2–4 | 21 % |
| 29.01.26 | Timo Sipilä Poimari |
1534 | 9 | 4–0 | 31 % |
| 22.01.26 | Jesse Saajala OMG! |
1617 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 14.01.26 | Manu Randell Raision Keilis |
1617 | 9 | 0–4 | 28 % |
| 10.12.25 | Joni Laiho Jaska |
1455 | 9 | 4–3 | 51 % |
| 26.11.25 | Joni Peippo Poimari |
1377 | 9 | 4–2 | 59 % |
| 04.11.25 | Miikkael "Miksu" Söderlund Pirates |
1687 | 9 | 1–4 | 18 % |
| 30.10.25 | Kari Koskinen Basso 3 |
1506 | 9 | 3–4 | 38 % |
| 22.10.25 | Timi Teikari Jaska |
1466 | 9 | 4–1 | 47 % |
| 14.10.25 | Tomi Vasama Taurus Iloinen Härkä |
~1390 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 01.10.25 | Antti Välilä OMG! |
1664 | 9 | 1–4 | 24 % |
| 25.09.25 | Manu Randell Raision Keilis |
1616 | 9 | 0–4 | 25 % |
| 17.09.25 | Ville Virtanen Pirates |
1466 | 9 | 4–2 | 36 % |
| 19.03.25 | Sami Vanne Raision Keilis |
1533 | 9 | 0–3 | 42 % |
| 12.03.25 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1651 | 8 | 3–1 | 24 % |
| 05.03.25 | Manu Randell Raision Keilis |
1615 | 9 | 0–3 | 30 % |
| 26.02.25 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1496 | 9 | 3–2 | 48 % |
| 05.02.25 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1663 | 9 | 1–3 | 24 % |
| 29.01.25 | Arto Sipilä Fox |
1541 | 9 | 3–1 | 29 % |
| 23.01.25 | Sami Harjula Cotton 1 |
1511 | 9 | 3–1 | 42 % |
| 17.12.24 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1556 | 9 | 1–3 | 45 % |
| 04.12.24 | Jonne Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1323 | 9 | 2–3 | 74 % |
| 27.11.24 | Marko Nurmi Fox |
1640 | 9 | 1–3 | 25 % |
| 20.11.24 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1472 | 9 | 3–1 | 47 % |
| 14.11.24 | Atte Paloniemi Talli |
1883 | 9 | 0–3 | 6 % |
| 06.11.24 | Jenna Lehto Raision Keilis |
1330 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 23.10.24 | Jani Rautio OMG! |
1560 | 9 | 2–3 | 33 % |
| 16.10.24 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1716 | 8 | 1–3 | 15 % |
| 09.10.24 | Joonas Gumberg Fox |
~1450 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 25.09.24 | Niilo Kesälä Talli |
1435 | 9 | 2–3 | 59 % |
| 18.09.24 | Manu Randell Raision Keilis |
1613 | 9 | 2–3 | 31 % |
| 21.03.24 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari |
1388 | 9 | 2–3 | 57 % |
| 13.03.24 | Hanna Sokajärvi PocketPapat |
1508 | 9 | 0–3 | 46 % |
| 13.02.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1628 | 9 | 3–2 | 32 % |
| 01.02.24 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1731 | 9 | 0–3 | 14 % |
| 16.01.24 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1489 | 9 | 1–3 | 44 % |
| 10.01.24 | Nico Vierikko Pirates |
1384 | 8 | 0–3 | 68 % |
| 13.12.23 | Pasi Haaslahti OMG! |
1578 | 9 | 1–3 | 36 % |
| 06.12.23 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1378 | 9 | 1–3 | 64 % |
| 22.11.23 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1524 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 16.11.23 | Miia Lausmäki Moision Olkkari |
1232 | 8 | 3–0 | 86 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29