Mikael Granholm
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1626
183 peliä
8-pallo
1654
140 peliä
9-pallo
~1475
2 peliä
10-pallo
1469
28 peliä
Ura
Pelit
183
Voitto-%
55 %
100–83
Erä-%
54 %
398–342
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Raision Keilis 3. divisioona |
5 | 100 % | 62 % | 1626 |
| 2025 Raision Keilis 2. divisioona |
10 | 20 % | 35 % | 1625 |
| 2024 Raision Keilis 2. divisioona |
10 | 50 % | 53 % | 1629 |
| 2023 Raision Keilis 2 2. divisioona |
11 | 45 % | 51 % | 1635 |
| 2022 Raision Keilis 2. divisioona |
16 | 69 % | 61 % | 1643 |
| 2020–21 Raision Keilis II-Divisioona |
16 | 62 % | 59 % | 1651 |
| 2019–20 Raision Keilis I-Divisioona |
13 | 54 % | 54 % | 1651 |
| 2018–19 Team Apaja I-Divisioona |
15 | 33 % | 48 % | 1651 |
| 2017–18 Team Apaja I-Divisioona |
18 | 56 % | 54 % | 1652 |
| 2016–17 Team Cassu Mestaruussarja |
22 | 45 % | 48 % | 1649 |
| 2015–16 Team Cassu I-Divisioona |
17 | 59 % | 52 % | 1650 |
| 2014–15 Team Cassu I-Divisioona |
17 | 82 % | 66 % | 1652 |
| 2013–14 Team Cassu I-Divisioona |
13 | 46 % | 56 % | ~1649 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 13 | 46 % | 56 % | |
| 8-pallo | 140 | 58 % | 55 % | 1654 |
| 9-pallo | 2 | 50 % | 44 % | ~1475 |
| 10-pallo | 28 | 43 % | 47 % | 1469 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Jari Palonen Pub Jaska |
1631 | 8 | 3–2 | 48 % |
| 27.10.26 | Ilkka Yliportimo Cantina Pirate |
1552 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 21.10.26 | Joonas Grönberg Semafori |
1437 | 8 | 3–2 | 75 % |
| 14.10.26 | Kimmo Passoja Bar Koivu 2 |
1405 | 8 | 3–2 | 79 % |
| 08.10.26 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1504 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 28.01.26 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1433 | 8 | 2–3 | 77 % |
| 21.01.26 | Boris Parkkunen Poimari |
1657 | 8 | 3–2 | 41 % |
| 09.12.25 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1665 | 8 | 2–3 | 44 % |
| 25.11.25 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1686 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 12.11.25 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1698 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 06.11.25 | Pasi Haaslahti OMG! |
1578 | 8 | 0–3 | 58 % |
| 29.10.25 | Sehmus Örs Pirates |
1415 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 07.10.25 | Petri Nummi Taurus Iloinen Härkä |
1581 | 8 | 0–3 | 63 % |
| 01.10.25 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 1–3 | 63 % |
| 25.09.25 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1633 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 27.03.25 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1818 | 8 | 0–3 | 26 % |
| 19.03.25 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1696 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 12.03.25 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1696 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 05.03.25 | Joni Louhela Satama 1 |
1658 | 8 | 3–1 | 40 % |
| 27.02.25 | Mika Lauri Cotton 1 |
1367 | 8 | 3–0 | 86 % |
| 12.02.25 | Jani Hallikas Talli |
1486 | 8 | 2–3 | 80 % |
| 06.02.25 | Mikko Nissilä Fox |
1610 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 28.01.25 | Sami Laitervo Taurus Iloinen Härkä |
1516 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 22.01.25 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 16.01.25 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1716 | 8 | 0–3 | 41 % |
| 20.04.24 | Mikko Jokinen Poimari |
1633 | 8 | 2–3 | 61 % |
| 20.04.24 | Mikko Jokinen Poimari |
1633 | 8 | 2–3 | 61 % |
| 10.04.24 | Toni Kallio Korona 2 |
1593 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 20.03.24 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1628 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 13.03.24 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1527 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 07.12.23 | Markus Kanervo Talli |
1585 | 8 | 0–3 | 61 % |
| 23.11.23 | Toni Kallio Korona 2 |
1592 | 8 | 0–3 | 64 % |
| 14.11.23 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1457 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 02.11.23 | Ville Sirkelä Cotton 1 |
~1539 | 9 | 1–3 | 80 % |
| 19.10.23 | Jonne Stenlund Talli |
1443 | 8 | 1–3 | 80 % |
| 04.10.23 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1459 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 05.04.23 | Tomi Salminen Talli |
1690 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 14.03.23 | Tomi Salminen Talli |
1690 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 07.03.23 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1667 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 28.02.23 | Arttu Wahlström Flex |
1733 | 8 | 3–1 | 39 % |
| 15.02.23 | Tony Jaekel Fox |
1598 | 9 | 3–2 | 56 % |
| 08.02.23 | Sami Laitervo Iloinen Härkä |
1525 | 8 | 3–1 | 63 % |
| 31.01.23 | Kai Laine Höveli 1 |
1507 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 24.01.23 | Robin Aaltonen Viskibassot |
1635 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 12.01.23 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 2 |
1629 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 17.11.22 | Janne Haltia Viskibassot |
1577 | 8 | 1–3 | 60 % |
| 09.11.22 | Tommi Peltonen Talli |
1422 | 8 | 3–2 | 81 % |
| 03.11.22 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 2 |
1630 | 8 | 0–3 | 56 % |
| 25.10.22 | Miikkael "Miksu" Söderlund Flex |
1689 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 20.10.22 | Pekka Lindholm Fox |
1475 | 8 | 3–0 | 76 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29