Pertti Vigren
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1461
121 peliä
8-pallo
1452
65 peliä
9-pallo
1490
46 peliä
Ura
Pelit
121
Voitto-%
45 %
54–67
Erä-%
47 %
210–233
Vire (10 viimeisintä)
HVVHHVVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Semafori 3. divisioona |
4 | 50 % | 50 % | 1461 |
| 2025 Semafori 3. divisioona |
10 | 60 % | 54 % | 1460 |
| 2024 Semafori 3. divisioona |
13 | 38 % | 47 % | 1459 |
| 2023 Semafori 3. divisioona |
13 | 46 % | 50 % | 1457 |
| 2022 Semafori 3. divisioona |
11 | 36 % | 41 % | 1456 |
| 2020–21 Naapuri 2 III-Divisioona |
14 | 57 % | 53 % | 1460 |
| 2019–20 Naapuri 2 II-Divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1460 |
| 2017–18 AURA III II-Divisioona |
5 | 40 % | 35 % | 1453 |
| 2016–17 AURA III III-Divisioona A-lohko |
10 | 60 % | 57 % | 1452 |
| 2015–16 Tapper`s InnToo I-Divisioona |
5 | 20 % | 33 % | 1449 |
| 2014–15 Semafori III-Divisioona |
15 | 40 % | 45 % | 1446 |
| 2013–14 Semafori II-Divisioona |
10 | 40 % | 46 % | ~1440 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 10 | 40 % | 46 % | – |
| 8-pallo | 65 | 43 % | 46 % | 1452 |
| 9-pallo | 46 | 48 % | 50 % | 1490 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1656 | 9 | 1–3 | 25 % |
| 21.10.26 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1665 | 9 | 3–1 | 21 % |
| 13.10.26 | Titta Halonen Höveli 1 |
1207 | 9 | 3–0 | 79 % |
| 23.09.26 | Timi Teikari Pub Jaska |
1467 | 9 | 0–3 | 50 % |
| 12.02.26 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1474 | 9 | 1–3 | 49 % |
| 07.01.26 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1419 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 17.12.25 | Teemu Loponen Jams |
1403 | 9 | 3–2 | 56 % |
| 26.11.25 | Antton Laine Korona 2 |
1589 | 9 | 0–3 | 39 % |
| 20.11.25 | Maarit Vanne Höveli 1 |
~1100 | 9 | 3–0 | 85 % |
| 12.11.25 | Mikko Jaakola Proffa 2 |
1418 | 9 | 3–1 | 57 % |
| 30.10.25 | Jerry Tuominen Jams |
1484 | 9 | 3–0 | 41 % |
| 16.10.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1546 | 9 | 2–3 | 40 % |
| 02.10.25 | Tony Launilahti Höveli 1 |
1460 | 9 | 0–3 | 46 % |
| 16.09.25 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1580 | 9 | 3–1 | 31 % |
| 27.02.25 | Jani "Kantsa" Kallio GalaX |
1340 | 9 | 3–0 | 62 % |
| 11.02.25 | Roni Ruohonen Pirates |
1665 | 9 | 2–3 | 24 % |
| 19.12.24 | Niko "Jallu" Jalonen GalaX |
~1280 | 9 | 2–3 | 72 % |
| 12.12.24 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1546 | 9 | 3–2 | 50 % |
| 03.12.24 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1464 | 9 | 1–3 | 52 % |
| 28.11.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1634 | 9 | 2–3 | 28 % |
| 21.11.24 | Janne Haltia Basso 3 |
1568 | 9 | 2–3 | 29 % |
| 14.11.24 | Toni Koski Höveli 1 |
1406 | 9 | 3–1 | 47 % |
| 06.11.24 | Antti Nummelin Jaska |
1451 | 9 | 3–2 | 46 % |
| 17.10.24 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1463 | 9 | 3–2 | 49 % |
| 08.10.24 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1374 | 8 | 0–3 | 62 % |
| 24.09.24 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1371 | 9 | 2–3 | 52 % |
| 17.09.24 | Marko Kallio Jaska |
1309 | 9 | 1–3 | 69 % |
| 12.03.24 | Teemu Ämmälä Pirates |
1352 | 9 | 3–0 | 63 % |
| 06.03.24 | Mikko Saukkio OMG! |
1399 | 9 | 3–1 | 54 % |
| 28.02.24 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1488 | 9 | 1–3 | 55 % |
| 07.02.24 | Rami Nurmi Satama 1 |
1692 | 9 | 1–3 | 17 % |
| 05.12.23 | Tomy Salo Höveli 1 |
1406 | 9 | 3–2 | 57 % |
| 29.11.23 | Ville Sarkki Satama 1 |
1529 | 9 | 1–3 | 38 % |
| 23.11.23 | Eero Junnila Moision Olkkari |
1420 | 9 | 2–3 | 60 % |
| 14.11.23 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1468 | 9 | 3–2 | 49 % |
| 09.11.23 | Nico Vierikko Pirates |
1383 | 9 | 1–3 | 68 % |
| 02.11.23 | Mikko Saukkio OMG! |
1398 | 9 | 3–0 | 68 % |
| 18.10.23 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1523 | 9 | 0–3 | 46 % |
| 12.10.23 | Rami Nurmi Satama 1 |
1693 | 9 | 2–3 | 17 % |
| 03.10.23 | Eero Junnila Moision Olkkari |
1419 | 9 | 3–0 | 56 % |
| 15.03.23 | Mika Hiekkamäki Eku |
1409 | 9 | 0–3 | 55 % |
| 08.03.23 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1310 | 9 | 3–1 | 74 % |
| 02.03.23 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1616 | 9 | 3–0 | 33 % |
| 16.02.23 | Antton Laine Korona 2 |
1567 | 9 | 3–0 | 38 % |
| 08.02.23 | Joni Peippo Poimari |
1379 | 9 | 0–3 | 72 % |
| 01.02.23 | Antti Välilä OMG! |
1635 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 08.12.22 | Noora Hännikkälä Proffa 2 |
~1120 | 9 | 3–1 | 80 % |
| 29.11.22 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1455 | 8 | 1–3 | 48 % |
| 16.11.22 | Rami Elmeranta Galaxie Shooters |
1536 | 9 | 0–3 | 41 % |
| 02.11.22 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1453 | 8 | 1–3 | 65 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29