Jesse Laine
Empty Pockets
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1693
95 peliä
8-pallo
1682
57 peliä
9-pallo
~1500
1 peliä
10-pallo
1559
31 peliä
Ura
Pelit
95
Voitto-%
59 %
56–39
Erä-%
57 %
218–167
Vire (10 viimeisintä)
VHHVHHVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2022 Empty Pockets 3. divisioona |
1 | 100 % | 100 % | 1693 |
| 2020–21 Raision Keilis II-Divisioona |
12 | 58 % | 56 % | 1691 |
| 2019–20 Raision Keilis I-Divisioona |
14 | 36 % | 45 % | 1692 |
| 2018–19 Team Apaja I-Divisioona |
9 | 89 % | 67 % | 1698 |
| 2017–18 Empty pockets II-Divisioona |
3 | 67 % | 67 % | 1702 |
| 2016–17 Empty pockets II-Divisioona |
8 | 38 % | 50 % | 1703 |
| 2015–16 Galaxie Kakkonen Mestaruussarja |
22 | 45 % | 48 % | 1705 |
| 2014–15 Pocket 3 II-Divisioona |
20 | 90 % | 74 % | 1710 |
| 2013–14 Biljardikahvila Mestaruussarja |
6 | 33 % | 43 % | ~1710 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 6 | 33 % | 43 % | – |
| 8-pallo | 57 | 61 % | 59 % | 1682 |
| 9-pallo | 1 | 100 % | 100 % | ~1500 |
| 10-pallo | 31 | 58 % | 53 % | 1559 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.22 | Marko Viitanen Eku |
1584 | 9 | 3–0 | 74 % |
| ~03.03.21 | Mika Lavi Mr Fox |
1686 | 8 | 1–3 | 50 % |
| ~17.02.21 | Miika Koivikko Pub Mänty |
1620 | 8 | 1–3 | 62 % |
| ~10.02.21 | Toni Junkkarinen Basso 3 |
1512 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~03.02.21 | Vesa Katajamäki Bar Koivu 2 |
1417 | 8 | 2–3 | 84 % |
| ~27.01.21 | Marko Viitanen Eku |
1573 | 8 | 2–3 | 79 % |
| ~13.01.21 | Ian Johannes Granström Korona 1 |
~1570 | 8 | 3–2 | 72 % |
| ~02.12.20 | Toni Kallio Pub Mänty |
1583 | 8 | 3–2 | 68 % |
| ~04.11.20 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1577 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~28.10.20 | Hannu Idström Korona 1 |
1495 | 8 | 3–2 | 76 % |
| ~21.10.20 | Marko Nurmi Mr Fox |
1650 | 8 | 1–3 | 56 % |
| ~14.10.20 | Jouni Huhtinen Pub Mänty |
1395 | 8 | 3–1 | 80 % |
| ~07.10.20 | Juho Jalo Basso 3 |
1586 | 8 | 3–0 | 66 % |
| ~11.03.20 | Atte Paloniemi Poimari 1 |
1868 | 10 | 3–2 | 32 % |
| ~26.02.20 | Antti Fabre GBilis |
1761 | 10 | 0–3 | 64 % |
| ~12.02.20 | Timo Leiniö Pocket X |
1675 | 10 | 1–3 | 62 % |
| ~05.02.20 | Miika Merta Härkä1 |
1618 | 10 | 3–0 | 66 % |
| ~29.01.20 | Dennis Hellström Par Rocks |
1522 | 8 | 2–3 | 77 % |
| ~15.01.20 | Eetu Fromholdt Jaska2 |
1625 | 8 | 1–3 | 70 % |
| ~27.11.19 | Mika Keto Härkä V |
1456 | 8 | 3–0 | 79 % |
| ~20.11.19 | Pekka Kytösaho Poimari 1 |
1453 | 8 | 2–3 | 85 % |
| ~06.11.19 | Jari Kakko GBilis |
1632 | 8 | 1–3 | 63 % |
| ~30.10.19 | Markus Ylitalo Pocket X |
1663 | 10 | 2–3 | 69 % |
| ~23.10.19 | Veikko Lehtinen Härkä1 |
1312 | 10 | 3–0 | 90 % |
| ~16.10.19 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1841 | 10 | 0–3 | 42 % |
| ~09.10.19 | Rami Tulonen Aura III |
1580 | 10 | 3–1 | 79 % |
| ~02.10.19 | Eetu Fromholdt Jaska2 |
1623 | 8 | 1–3 | 71 % |
| ~10.04.19 | Tero Loimovuori Bar Koivu 2 |
1691 | 8 | 2–3 | 63 % |
| ~03.04.19 | Tero Loimovuori Bar Koivu 2 |
1691 | 8 | 3–1 | 62 % |
| ~27.03.19 | Tom Rantanen Bar Koivu 2 |
1709 | 10 | 3–1 | 51 % |
| ~20.03.19 | Esa Järvinen HV1 |
1497 | 10 | 3–0 | 75 % |
| ~13.03.19 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1470 | 10 | 3–2 | 82 % |
| ~06.03.19 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1699 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~13.02.19 | Joakim Salminen Bar Koivu 2 |
1724 | 10 | 3–2 | 50 % |
| ~06.02.19 | Esa "Essi" Aho Härkä V |
1541 | 10 | 3–0 | 71 % |
| ~23.01.19 | Ari Lågas Satama 1 |
1432 | 10 | 3–2 | 85 % |
| ~15.11.17 | Ville Tuomi FOX 2 |
1452 | 8 | 3–1 | 87 % |
| ~01.11.17 | Sami Ollila AURA III |
1673 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~18.10.17 | Jarkko Vehviläinen Pub Mänty |
1596 | 8 | 2–3 | 75 % |
| ~12.04.17 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1537 | 8 | 3–1 | 80 % |
| ~05.04.17 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1537 | 8 | 3–0 | 77 % |
| ~29.03.17 | Tom Rantanen Pocket X |
1709 | 8 | 3–0 | 50 % |
| ~15.03.17 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1769 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~22.02.17 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1680 | 8 | 2–3 | 57 % |
| ~18.01.17 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1461 | 8 | 1–3 | 85 % |
| ~07.12.16 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1769 | 8 | 2–3 | 42 % |
| ~16.11.16 | Tom Rantanen Pocket X |
1711 | 8 | 0–3 | 49 % |
| ~23.03.16 | Petteri Forsström Proffa 1 |
1681 | 10 | 2–3 | 59 % |
| ~16.03.16 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 10 | 3–0 | 83 % |
| ~09.03.16 | Jesse Mattila Tapper`s Inn |
1682 | 10 | 0–3 | 78 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29