Joona Koivisto
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1816
128 peliä
8-pallo
1883
52 peliä
9-pallo
~1630
13 peliä
10-pallo
1635
44 peliä
Ura
Pelit
128
Voitto-%
77 %
99–29
Erä-%
65 %
331–182
Vire (10 viimeisintä)
VHVVHVVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
1 | 100 % | 60 % | 1816 |
| 2025 Moision Olkkari 1 1. divisioona |
13 | 69 % | 59 % | 1816 |
| 2024 Moision Olkkari 1 2. divisioona |
11 | 73 % | 67 % | 1818 |
| 2023 Moision Olkkari 3. divisioona |
11 | 91 % | 74 % | 1822 |
| 2020–21 Moision Rokkari I-Divisioona |
5 | 40 % | 35 % | 1832 |
| 2019–20 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
8 | 62 % | 58 % | 1838 |
| 2018–19 Moision Olkkari I-Divisioona |
10 | 100 % | 75 % | 1845 |
| 2017–18 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
14 | 93 % | 71 % | 1850 |
| 2016–17 Moision Olkkari I-Divisioona |
10 | 90 % | 78 % | 1851 |
| 2015–16 Pelimies Mestaruussarja |
8 | 50 % | 52 % | 1849 |
| 2014–15 Pelimies Mestaruussarja |
18 | 67 % | 60 % | 1848 |
| 2013–14 Pelimies Mestaruussarja |
19 | 84 % | 64 % | ~1850 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 19 | 84 % | 64 % | – |
| 8-pallo | 52 | 81 % | 69 % | 1883 |
| 9-pallo | 13 | 77 % | 64 % | ~1630 |
| 10-pallo | 44 | 70 % | 60 % | 1635 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.26 | Linus Weppling Par Rocks |
1502 | 10 | 3–2 | 92 % |
| 11.04.26 | Aki Mundolin Flex |
1847 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 11.04.26 | Aki Mundolin Flex |
1847 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 08.04.26 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1707 | 8 | 3–0 | 61 % |
| 02.04.26 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1707 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 24.03.26 | Jere Salminen Pocket X |
1501 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 15.01.26 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1688 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 08.01.26 | Santtu Penttilä Flex |
1741 | 8 | 0–3 | 63 % |
| 02.12.25 | Jesse Strömberg Habby Bull |
1592 | 9 | 1–4 | 84 % |
| 27.11.25 | Rami Arvola Pocket X |
1329 | 8 | 3–1 | 96 % |
| 13.11.25 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1687 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 16.10.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Habby Bull |
1654 | 9 | 4–1 | 81 % |
| 02.10.25 | Jerry Lastunen Taimon Krouvi |
~1560 | 8 | 3–2 | 93 % |
| 25.09.25 | Jussi Korhonen Talli |
1543 | 9 | 4–3 | 88 % |
| 12.04.25 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1685 | 8 | 0–3 | 76 % |
| 12.04.25 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1685 | 8 | 2–3 | 76 % |
| 12.04.25 | Tomi Salminen Talli |
1703 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 27.03.25 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1629 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 27.02.25 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 16.01.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1670 | 9 | 2–3 | 73 % |
| 18.12.24 | Mikko Saukkio OMG! |
1398 | 9 | 3–2 | 94 % |
| 31.10.24 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 3–2 | 90 % |
| 23.10.24 | Harry Vihervirta Fox |
1601 | 9 | 3–0 | 80 % |
| 03.10.24 | Jussi Korhonen Talli |
1544 | 9 | 3–0 | 85 % |
| 26.09.24 | Ville Virtanen Raision Keilis |
1470 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 09.04.24 | Hanna Sokajärvi PocketPapat |
1508 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 26.03.24 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1490 | 9 | 3–2 | 91 % |
| 21.03.24 | Ari Lågas Satama 1 |
1448 | 9 | 2–3 | 94 % |
| 14.03.24 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1594 | 9 | 3–0 | 80 % |
| 11.01.24 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1489 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 12.12.23 | Nico Vierikko Pirates |
1383 | 8 | 3–1 | 96 % |
| 09.11.23 | Ilkka Yliportimo Höveli 1 |
1530 | 9 | 3–2 | 97 % |
| 26.10.23 | Teemu Ämmälä Pirates |
1353 | 9 | 3–1 | 97 % |
| 18.10.23 | Pasi Haaslahti OMG! |
1578 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 12.10.23 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1546 | 9 | 3–0 | 80 % |
| 03.10.23 | Henri Lehtonen Semafori |
1511 | 8 | 3–2 | 91 % |
| ~03.03.21 | Eetu Oksanen Poimari 1 |
1566 | 8 | 3–1 | 89 % |
| ~13.01.21 | Minh Su Tran Basso 1 |
1762 | 8 | 0–3 | 67 % |
| ~02.12.20 | Jouni Niemelä Pub Jaska 2 |
1655 | 8 | 3–1 | 80 % |
| ~18.11.20 | Antti Fabre GBilis |
1767 | 10 | 0–3 | 70 % |
| ~30.09.20 | Mikko Kaarela GBilis |
1622 | 10 | 0–3 | 84 % |
| ~11.03.20 | Kari Johansson Galaxie |
1936 | 8 | 1–3 | 38 % |
| ~04.03.20 | Ilkka Fali Proffa |
~1720 | 8 | 3–2 | 72 % |
| ~05.02.20 | Xhavit Matoshi Basso1 |
1665 | 8 | 3–1 | 87 % |
| ~29.01.20 | Antti Toivonen Bar Koivu 1 |
1675 | 8 | 3–0 | 75 % |
| ~27.11.19 | Sami Laitinen Basso1 |
1630 | 10 | 3–0 | 80 % |
| ~20.11.19 | Kristian Lunden Bar Koivu 1 |
1715 | 10 | 3–1 | 69 % |
| ~23.10.19 | Kristian Mahnala Härkä2 |
1891 | 8 | 2–3 | 46 % |
| ~02.10.19 | Kristian Lunden Bar Koivu 1 |
1715 | 10 | 0–3 | 74 % |
| ~10.04.19 | Sami Laitervo Pocket X |
1547 | 10 | 3–1 | 84 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29