Miro Leino
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1540
74 peliä
8-pallo
~1390
17 peliä
9-pallo
1576
39 peliä
10-pallo
~1400
4 peliä
Ura
Pelit
74
Voitto-%
53 %
39–35
Erä-%
52 %
161–151
Vire (10 viimeisintä)
HVHHVVVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Basso 3 Mestaruussarja |
2 | 50 % | 44 % | 1540 |
| 2025 Basso 3 2. divisioona |
5 | 60 % | 54 % | 1540 |
| 2024 Basso 3 3. divisioona |
6 | 17 % | 38 % | 1539 |
| 2023 Basso 3 4. divisioona |
17 | 59 % | 57 % | 1540 |
| 2022 Basso 3 4. divisioona |
14 | 86 % | 70 % | 1541 |
| 2020–21 Korona 1 II-Divisioona |
1 | 0 % | 25 % | 1525 |
| 2019–20 korona 1 I-Divisioona |
4 | 50 % | 50 % | 1521 |
| 2018–19 Korona 2 III-Divisioona |
4 | 25 % | 33 % | 1513 |
| 2017–18 Pocket X I-Divisioona |
7 | 29 % | 29 % | ~1510 |
| 2013–14 Team Cassu I-Divisioona |
14 | 50 % | 51 % | ~1510 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 14 | 50 % | 51 % | – |
| 8-pallo | 17 | 35 % | 38 % | ~1390 |
| 9-pallo | 39 | 62 % | 57 % | 1576 |
| 10-pallo | 4 | 50 % | 50 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1704 | 9 | 0–4 | 27 % |
| 14.10.26 | Miika Merta Bar Koivu 1 |
1673 | 9 | 4–1 | 26 % |
| 11.02.26 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 9 | 3–4 | 28 % |
| 03.12.25 | Ville Virtanen Pirates |
1465 | 9 | 2–4 | 62 % |
| 19.11.25 | Sanna Grönblom Jaska |
~1170 | 8 | 3–1 | 89 % |
| 30.10.25 | Joni Louhela Satama 1 |
1655 | 9 | 4–3 | 25 % |
| 17.09.25 | Eetu Oksanen Poimari |
1575 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 27.03.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1636 | 9 | 2–3 | 39 % |
| 23.01.25 | Kai Salonen Semafori |
1342 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 05.12.24 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1329 | 8 | 2–3 | 76 % |
| 22.10.24 | Ville Riihimäki GalaX |
1509 | 8 | 0–3 | 67 % |
| 09.10.24 | Petri Nummi Jaska |
1580 | 9 | 2–3 | 52 % |
| 17.09.24 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1461 | 9 | 1–3 | 61 % |
| 20.04.24 | Robin Aaltonen Tarkkis |
1640 | 9 | 2–3 | 44 % |
| 20.04.24 | Tuomas Jarva Tarkkis |
1498 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 20.04.24 | Mika Lavi Fox |
1679 | 9 | 1–3 | 32 % |
| 21.03.24 | Tepi Lehto Tarkkis |
1226 | 9 | 3–1 | 79 % |
| 06.03.24 | Mika Lavi Fox |
1679 | 9 | 2–3 | 33 % |
| 29.02.24 | Teijo Heikkinen Phoenix |
1599 | 9 | 3–2 | 40 % |
| 14.02.24 | Jani "Kantsa" Kallio GalaX |
1342 | 9 | 3–2 | 76 % |
| 06.02.24 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 9 | 3–0 | 60 % |
| 01.02.24 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 3–1 | 49 % |
| 07.12.23 | Harry Vihervirta Eku |
1599 | 9 | 1–3 | 44 % |
| 30.11.23 | Teemu Loponen Tarkkis |
1397 | 9 | 3–1 | 82 % |
| 21.11.23 | Jami Hurme Cantina Pirate |
1349 | 9 | 3–1 | 83 % |
| 09.11.23 | Jori Pajander Phoenix |
1263 | 9 | 3–0 | 80 % |
| 26.10.23 | Miikkael "Miksu" Söderlund Galaxie Shooters |
1688 | 9 | 0–3 | 27 % |
| 18.10.23 | Sami Hovi Jaska |
1667 | 9 | 3–0 | 76 % |
| 12.10.23 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pub Linnunrata 1 |
1642 | 9 | 1–3 | 79 % |
| 04.10.23 | Tommi Eräpuro Eku |
1318 | 9 | 3–1 | 72 % |
| 22.04.23 | Tomy Salo Cantina Pirate |
1406 | 9 | 3–1 | 65 % |
| 22.04.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 3–2 | 73 % |
| 09.03.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 3–2 | 71 % |
| 01.03.23 | Jamo Kuusisto Tarkkis |
~1470 | 9 | 1–3 | 67 % |
| 15.02.23 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1466 | 9 | 3–0 | 63 % |
| 07.02.23 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1442 | 9 | 3–1 | 58 % |
| 31.01.23 | Kalle Hurme Jaska |
1219 | 9 | 3–0 | 82 % |
| 07.12.22 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1465 | 9 | 1–3 | 64 % |
| 23.11.22 | Mika Lehtimäki Jaska |
1350 | 9 | 3–0 | 72 % |
| 09.11.22 | Jarmo Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1321 | 9 | 3–1 | 75 % |
| 02.11.22 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1564 | 9 | 3–0 | 74 % |
| 27.10.22 | Teemu Tuparinne Tarkkis |
1415 | 9 | 3–0 | 53 % |
| 18.10.22 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1489 | 9 | 3–2 | 63 % |
| 12.10.22 | Kalevi Kuusinen Cantina Pirate |
~1400 | 9 | 3–1 | 72 % |
| ~30.09.20 | Jani Juutinen Basso 3 |
1575 | 8 | 1–3 | 38 % |
| ~05.02.20 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1554 | 10 | 3–2 | 40 % |
| ~30.10.19 | Antti Fabre GBilis |
1757 | 10 | 2–3 | 33 % |
| ~16.10.19 | Pasi Haaslahti Härkä1 |
1558 | 10 | 3–1 | 34 % |
| ~02.10.19 | Johannes Heinävaara Aura III |
1618 | 8 | 1–3 | 23 % |
| ~23.01.19 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1540 | 8 | 0–3 | 34 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29