Hanna Sokajärvi
PocketPapat
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1508
54 peliä
8-pallo
1479
49 peliä
9-pallo
~1630
5 peliä
Ura
Pelit
54
Voitto-%
59 %
32–22
Erä-%
56 %
109–85
Vire (10 viimeisintä)
VHHVVVVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2023 PocketPapat 3. divisioona |
15 | 73 % | 59 % | 1508 |
| 2022 PocketPapat 4. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1502 |
| 2020–21 PocketPapat V-Divisioona |
3 | 33 % | 30 % | 1497 |
| 2018–19 Aura III II-Divisioona |
4 | 25 % | 36 % | 1497 |
| 2017–18 AURA III II-Divisioona |
6 | 50 % | 50 % | 1499 |
| 2016–17 Pool Sisters Revival III-Divisioona A-lohko |
14 | 79 % | 69 % | 1502 |
| 2015–16 Pool Sisters revival III-Divisioona B-lohko |
11 | 45 % | 54 % | ~1500 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 49 | 55 % | 54 % | 1479 |
| 9-pallo | 5 | 100 % | 75 % | ~1630 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.24 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1378 | 8 | 3–2 | 69 % |
| 20.04.24 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 09.04.24 | Joona Koivisto Moision Olkkari |
1822 | 8 | 0–3 | 13 % |
| 04.04.24 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari |
1388 | 8 | 3–0 | 66 % |
| 26.03.24 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1529 | 8 | 3–1 | 46 % |
| 13.03.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1445 | 9 | 3–0 | 54 % |
| 08.02.24 | Mikko Rautio OMG! |
1381 | 9 | 3–1 | 53 % |
| 30.01.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1628 | 9 | 3–2 | 34 % |
| 24.01.24 | Henri Lehtonen Semafori |
1513 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 30.11.23 | Jani Rautio OMG! |
1556 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 14.11.23 | Miikka Fälden Semafori |
~1250 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 31.10.23 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari |
1390 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 26.10.23 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1525 | 8 | 2–3 | 35 % |
| 17.10.23 | Panikos Cleanthous Pirates |
1471 | 9 | 3–1 | 47 % |
| 03.10.23 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1370 | 9 | 3–1 | 64 % |
| 25.10.22 | Joni Raudasoja Jaska |
1180 | 8 | 2–3 | 91 % |
| ~10.02.21 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1341 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~25.11.20 | Teijo Heikkinen Lindan Pojat |
1606 | 8 | 0–3 | 34 % |
| ~28.10.20 | Petteri Viitanen Cotton II |
1318 | 8 | 0–3 | 82 % |
| ~13.02.19 | Pekka Kytäsaho Skipo1 |
~1550 | 8 | 1–3 | 48 % |
| ~14.11.18 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1654 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~07.11.18 | Teemu Hällfors cotton pub |
~1350 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~17.10.18 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1478 | 8 | 1–3 | 57 % |
| ~28.03.18 | Ville Tuomi FOX 2 |
1453 | 8 | 3–2 | 65 % |
| ~21.03.18 | Ville Lehto FOX 2 |
~1430 | 8 | 3–1 | 59 % |
| ~07.03.18 | Jarkko Vehviläinen Pub Mänty |
1598 | 8 | 0–3 | 46 % |
| ~24.01.18 | Teemu Pursiainen Satama |
1425 | 8 | 2–3 | 64 % |
| ~11.10.17 | Karri Laisti Satama |
1447 | 8 | 2–3 | 75 % |
| ~04.10.17 | Kimi Toivonen Basso 3 |
1378 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~05.04.17 | Jani Saaristo Skipo1 |
~1410 | 8 | 3–1 | 62 % |
| ~22.03.17 | Ville Kyynäräinen AURA III |
1446 | 8 | 3–0 | 62 % |
| ~15.03.17 | Marko Myllymäki Cottonistit |
1062 | 8 | 3–0 | 86 % |
| ~01.03.17 | Ari Nissi Iloinen Härkä 4 |
1430 | 8 | 3–2 | 49 % |
| ~15.02.17 | Make Lintula Satama |
1545 | 8 | 1–3 | 34 % |
| ~08.02.17 | Petteri Palmu Ihan vaan pubi 1 |
~1380 | 8 | 3–0 | 62 % |
| ~01.02.17 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1246 | 8 | 3–1 | 78 % |
| ~25.01.17 | Jere Saaristo Skipo 2 |
1336 | 8 | 3–0 | 82 % |
| ~14.12.16 | Ville Kyynäräinen AURA III |
1445 | 8 | 2–3 | 58 % |
| ~30.11.16 | Hannu Santaluoto Pirate A |
1458 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~09.11.16 | Vesa Sjöblom Satama |
1654 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~26.10.16 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1517 | 8 | 3–1 | 37 % |
| ~19.10.16 | Juha Nikkanen Skipo 2 |
~1290 | 8 | 3–1 | 71 % |
| ~12.10.16 | Markus Kallio Skipo1 |
1352 | 8 | 3–1 | 65 % |
| ~23.03.16 | Rami Nurmi Bar Koivu 2 |
1732 | 8 | 0–2 | 32 % |
| ~16.03.16 | Jan Rantanen Bar Korona 2 |
1373 | 8 | 2–0 | 55 % |
| ~02.03.16 | Pekka Törnqvist Galaxie 4 |
1253 | 8 | 2–0 | 58 % |
| ~24.02.16 | Tomi Aaltonen Masan Baari |
1565 | 8 | 1–2 | 31 % |
| ~17.02.16 | Marko Valta Pub Mänty |
~1300 | 8 | 2–0 | 53 % |
| ~10.02.16 | Teemu Hämäläinen Pirate |
1546 | 8 | 0–2 | 42 % |
| ~09.12.15 | Arto Mustikkamaa Bar Koivu 2 |
~1420 | 8 | 1–2 | 56 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29