Ville Kyynäräinen
Aura III
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1456
83 peliä
8-pallo
1490
67 peliä
9-pallo
~1500
2 peliä
10-pallo
~1300
2 peliä
Ura
Pelit
83
Voitto-%
46 %
38–45
Erä-%
46 %
144–172
Vire (10 viimeisintä)
HHHVVVHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Aura III 1. divisioona |
9 | 33 % | 45 % | 1456 |
| 2024 Aura III 1. divisioona |
6 | 33 % | 33 % | 1452 |
| 2023 Aura III 1. divisioona |
9 | 33 % | 37 % | 1450 |
| 2022 Aura III 1. divisioona |
5 | 20 % | 40 % | 1448 |
| 2020–21 Aura III I-Divisioona |
10 | 40 % | 44 % | 1447 |
| 2019–20 Aura III I-Divisioona |
3 | 0 % | 18 % | 1448 |
| 2018–19 Aura III II-Divisioona |
4 | 100 % | 75 % | 1449 |
| 2017–18 AURA III II-Divisioona |
9 | 44 % | 42 % | 1447 |
| 2016–17 AURA III III-Divisioona A-lohko |
15 | 67 % | 59 % | 1446 |
| 2015–16 Aura B I-Divisioona |
1 | 0 % | 40 % | ~1440 |
| 2013–14 Semafori II-Divisioona |
12 | 58 % | 47 % | ~1440 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 12 | 58 % | 47 % | – |
| 8-pallo | 67 | 46 % | 47 % | 1490 |
| 9-pallo | 2 | 0 % | 43 % | ~1500 |
| 10-pallo | 2 | 0 % | 0 % | ~1300 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.26 | Janne Mickelsson Fox 1 |
1608 | 9 | 3–4 | 27 % |
| 20.01.26 | Markus Poikonen Habby Bull |
1551 | 9 | 3–4 | 32 % |
| 14.01.26 | Aki Mundolin Flex |
1848 | 8 | 1–3 | 7 % |
| 08.01.26 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1576 | 8 | 3–1 | 31 % |
| 11.12.25 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1747 | 8 | 3–2 | 10 % |
| 03.12.25 | Mika Lavi Fox 1 |
1672 | 8 | 3–1 | 15 % |
| 13.11.25 | Aki Mundolin Flex |
1848 | 8 | 0–3 | 6 % |
| 08.10.25 | Niilo Kesälä Talli |
1437 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 24.09.25 | Jere Vähänikkilä Flex |
1493 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 11.03.25 | Antton Laine Korona 1 |
1582 | 8 | 3–2 | 31 % |
| 05.02.25 | Hanna Iivonen Korona 2 |
1399 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 09.01.25 | Jussi Laaksonen Galaxie 13 |
1686 | 8 | 0–3 | 16 % |
| 11.12.24 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1613 | 8 | 1–3 | 20 % |
| 04.12.24 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1460 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 02.10.24 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1578 | 8 | 1–3 | 33 % |
| 20.04.24 | Ernest Legayada BullShit! |
1746 | 8 | 0–3 | 24 % |
| 20.03.24 | Marko "Tikko" Hietikko Iloinen Härkä |
1549 | 8 | 3–2 | 48 % |
| 15.02.24 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1681 | 8 | 3–2 | 12 % |
| 07.02.24 | Joni Louhela BullShit! |
1665 | 8 | 1–3 | 12 % |
| 24.01.24 | Marko "Tikko" Hietikko Iloinen Härkä |
1548 | 8 | 3–0 | 39 % |
| 12.12.23 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1678 | 8 | 1–3 | 17 % |
| 05.12.23 | Antton Laine Korona 1 |
1573 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 08.11.23 | Robert Arlen Bar Koivu |
~1450 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 11.10.23 | Ernest Legayada BullShit! |
1742 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 15.03.23 | Thanh Thoi Le Basson pelimiehet |
~1410 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 01.03.23 | Marianne Rusi Pirate V |
1390 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 15.02.23 | Janne Mickelsson Pub Mänty |
1601 | 8 | 1–3 | 34 % |
| 08.12.22 | Jesse Saajala Pub Mänty |
1603 | 8 | 0–3 | 41 % |
| 05.10.22 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1573 | 8 | 2–3 | 38 % |
| ~17.02.21 | Elmo Johansson Grillihärkä |
1397 | 8 | 2–3 | 57 % |
| ~10.02.21 | Eero Junnila Moision Rokkari |
1414 | 8 | 2–3 | 58 % |
| ~03.02.21 | Ilir Durmishaj Basso 1 |
1670 | 8 | 1–3 | 21 % |
| ~20.01.21 | Atte Paloniemi Poimari 1 |
1876 | 10 | 0–3 | 9 % |
| ~02.12.20 | Veikko Lehtinen Grillihärkä |
1310 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~25.11.20 | Jesse Aaltonen Moision Rokkari |
1658 | 10 | 0–3 | 28 % |
| ~11.11.20 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1548 | 8 | 0–3 | 38 % |
| ~28.10.20 | Mika Lindström GBilis |
1512 | 8 | 3–2 | 46 % |
| ~14.10.20 | Elmo Johansson Grillihärkä |
1398 | 8 | 3–0 | 53 % |
| ~30.09.20 | Janne Haltia Basso 1 |
1585 | 8 | 3–2 | 26 % |
| ~27.11.19 | Jussi Laaksonen GBilis |
1699 | 8 | 1–3 | 17 % |
| ~13.11.19 | Jesse Laihonen Härkä1 |
1785 | 8 | 1–3 | 10 % |
| ~16.10.19 | Pyry Hautamäki Härkä V |
1893 | 8 | 0–3 | 6 % |
| ~27.02.19 | Henrik Arnell cotton pub |
1463 | 8 | 3–1 | 48 % |
| ~30.01.19 | Harri Moisala Proffa 2 |
1337 | 8 | 3–1 | 64 % |
| ~28.11.18 | Ari Nissi Iloinen Härkä 4 |
1426 | 8 | 3–2 | 49 % |
| ~07.11.18 | Mika Lauri cotton pub |
1366 | 8 | 3–0 | 70 % |
| ~04.04.18 | Kimmo Herne FOX 2 |
1477 | 8 | 2–3 | 43 % |
| ~21.03.18 | Mika Lavi FOX 2 |
1685 | 8 | 0–3 | 21 % |
| ~07.03.18 | Henrik Holmroos Pub Mänty |
1591 | 8 | 3–2 | 33 % |
| ~28.02.18 | Jussi Laakso Pirate 1 |
1638 | 8 | 0–3 | 22 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29