Tony Hellström
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1474
132 peliä
8-pallo
1497
107 peliä
9-pallo
~1601
3 peliä
10-pallo
~1311
22 peliä
Ura
Pelit
132
Voitto-%
26 %
34–98
Erä-%
35 %
184–342
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Par Rocks Mestaruussarja |
4 | 0 % | 20 % | 1474 |
| 2025 Par Rocks Mestaruussarja |
12 | 25 % | 37 % | 1476 |
| 2024 Par Rocks Mestaruussarja |
7 | 14 % | 37 % | 1477 |
| 2023 Par Rocks Mestaruussarja |
13 | 23 % | 30 % | 1478 |
| 2022 Par Rocks Mestaruussarja |
14 | 21 % | 35 % | 1479 |
| 2020–21 Par Rocks Mestaruussarja |
13 | 8 % | 22 % | 1473 |
| 2019–20 Par Rocks I-Divisioona |
12 | 42 % | 42 % | 1475 |
| 2018–19 Par Rocks I-Divisioona |
9 | 22 % | 39 % | 1475 |
| 2017–18 Par Rocks Mestaruussarja |
10 | 40 % | 40 % | 1475 |
| 2016–17 Par Rocks Mestaruussarja |
15 | 20 % | 30 % | 1472 |
| 2015–16 Par Rocks Mestaruussarja |
15 | 33 % | 38 % | ~1471 |
| 2014–15 Par Rocks I-Divisioona |
8 | 50 % | 44 % | ~1474 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 107 | 25 % | 35 % | 1497 |
| 9-pallo | 3 | 33 % | 35 % | ~1601 |
| 10-pallo | 22 | 27 % | 32 % | ~1311 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1664 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 15.10.26 | Sami Ollila Iloinen Härkä |
1775 | 8 | 2–3 | 14 % |
| 01.10.26 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1702 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 17.09.26 | Roni Silvennoinen Proffa |
1660 | 10 | 0–3 | 27 % |
| 04.03.26 | Jesse Laihonen Proffa |
1784 | 8 | 1–3 | 15 % |
| 25.02.26 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1880 | 8 | 0–3 | 9 % |
| 04.02.26 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1606 | 8 | 3–2 | 31 % |
| 29.01.26 | Kai Keihola Iloinen Härkä |
1932 | 8 | 0–3 | 5 % |
| 21.01.26 | Hannu Idström Korona 1 |
1486 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 09.12.25 | Niko Mäki Proffa |
1614 | 8 | 2–3 | 34 % |
| 20.11.25 | Ari Lågas Korona 1 |
1452 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 06.11.25 | Marko Linke Galaxie 1 |
1715 | 8 | 3–2 | 21 % |
| 22.10.25 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 8 | 2–3 | 14 % |
| 09.10.25 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1845 | 8 | 1–3 | 11 % |
| 24.09.25 | Teemu Levonen Pirate V |
1715 | 8 | 1–3 | 20 % |
| 17.09.25 | Marko Linke Galaxie 1 |
1715 | 8 | 2–3 | 20 % |
| 25.03.25 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1790 | 8 | 2–3 | 17 % |
| 14.11.24 | Santtu Penttilä Flex |
1740 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 05.11.24 | Roni Silvennoinen Proffa |
1662 | 8 | 0–3 | 33 % |
| 16.10.24 | Teemu Levonen Pirate V |
1718 | 8 | 2–3 | 22 % |
| 09.10.24 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1564 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 03.10.24 | Kai Keihola Iloinen Härkä |
1936 | 8 | 2–3 | 4 % |
| 25.09.24 | Jere Vähänikkilä Flex |
1494 | 8 | 2–3 | 46 % |
| 20.03.24 | Jesse Laihonen Proffa |
1780 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 13.03.24 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1558 | 8 | 1–3 | 40 % |
| 06.03.24 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1734 | 8 | 3–1 | 17 % |
| 14.02.24 | Juho Kelhu Härkä 2 |
1712 | 8 | 0–3 | 19 % |
| 07.02.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1842 | 8 | 0–3 | 13 % |
| 31.01.24 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1547 | 8 | 0–3 | 49 % |
| 24.01.24 | Roni Silvennoinen Proffa |
1659 | 8 | 2–3 | 29 % |
| 11.01.24 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1735 | 8 | 1–3 | 20 % |
| 07.12.23 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1881 | 8 | 1–3 | 9 % |
| 22.11.23 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1805 | 8 | 3–0 | 16 % |
| 01.11.23 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1778 | 8 | 0–3 | 26 % |
| 19.10.23 | Petri "Tami" Tamminen Härkä 2 |
1878 | 8 | 3–2 | 8 % |
| 05.10.23 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1557 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 05.04.23 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1919 | 8 | 1–3 | 6 % |
| 30.03.23 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1796 | 8 | 2–3 | 14 % |
| 23.03.23 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1946 | 8 | 0–3 | 6 % |
| 15.03.23 | Erkki Purola Korona 1 |
1483 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 08.03.23 | Ari Sinervo Härkä 2 |
1796 | 9 | 4–3 | 8 % |
| 08.02.23 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1998 | 8 | 0–3 | 2 % |
| 25.01.23 | Juho Kelhu Härkä 2 |
1718 | 8 | 2–3 | 18 % |
| 14.12.22 | Mikko Tuomi Proffa |
1829 | 9 | 0–4 | 7 % |
| 08.12.22 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1945 | 8 | 1–3 | 6 % |
| 16.11.22 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1745 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 02.11.22 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1730 | 9 | 2–4 | 16 % |
| 27.10.22 | Iivo Gylden Korona 1 |
1811 | 8 | 1–3 | 9 % |
| 11.10.22 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1743 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 04.10.22 | Tero Konstari Proffa |
1585 | 8 | 3–1 | 28 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29