Tony Silvan
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1745
100 peliä
8-pallo
1772
83 peliä
9-pallo
~1600
1 peliä
10-pallo
~1550
15 peliä
Ura
Pelit
100
Voitto-%
53 %
53–47
Erä-%
52 %
209–192
Vire (10 viimeisintä)
HVVHHVVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pocket 1 Mestaruussarja |
3 | 67 % | 67 % | 1745 |
| 2025 Pocket 1 Mestaruussarja |
10 | 40 % | 47 % | 1744 |
| 2024 Pocket 1 Mestaruussarja |
10 | 70 % | 65 % | 1744 |
| 2023 Proffa Mestaruussarja |
13 | 62 % | 56 % | 1743 |
| 2022 Proffa Mestaruussarja |
14 | 36 % | 40 % | 1742 |
| 2020–21 Proffa Mestaruussarja |
11 | 64 % | 58 % | 1746 |
| 2019–20 Proffa Mestaruussarja |
15 | 47 % | 51 % | 1745 |
| 2018–19 Proffa Mestaruussarja |
8 | 50 % | 49 % | ~1740 |
| 2015–16 Pelimies Mestaruussarja |
10 | 60 % | 55 % | ~1730 |
| 2014–15 Pelimies Mestaruussarja |
5 | 40 % | 45 % | ~1730 |
| 2013–14 Par Rocks II-Divisioona |
1 | 100 % | 67 % | ~1700 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 1 | 100 % | 67 % | – |
| 8-pallo | 83 | 54 % | 53 % | 1772 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 20 % | ~1600 |
| 10-pallo | 15 | 47 % | 48 % | ~1550 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1704 | 8 | 0–3 | 60 % |
| 08.10.26 | Arto Henriksson Proffa |
1775 | 8 | 3–0 | 44 % |
| 23.09.26 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1703 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 11.04.26 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1702 | 8 | 0–3 | 61 % |
| 28.01.26 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 2–3 | 66 % |
| 22.01.26 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1812 | 8 | 3–0 | 41 % |
| 08.01.26 | Mikko Tuomi Proffa |
1831 | 8 | 3–1 | 39 % |
| 04.12.25 | Ari Lågas Korona 1 |
1452 | 8 | 1–3 | 85 % |
| 13.11.25 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1804 | 8 | 3–1 | 39 % |
| 30.10.25 | Mattias Bäck Par Rocks |
1521 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 09.10.25 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1756 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 24.09.25 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1805 | 8 | 1–3 | 40 % |
| 16.09.25 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 1–3 | 60 % |
| 12.04.25 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1693 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 02.04.25 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1720 | 8 | 3–1 | 53 % |
| 18.12.24 | Jesper Lindström Par Rocks |
1445 | 8 | 2–3 | 82 % |
| 04.12.24 | Ville Riihimäki Galaxie 1 |
1509 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 28.11.24 | Teemu Levonen Pirate V |
1718 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 21.11.24 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1812 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 06.11.24 | Jere Vähänikkilä Flex |
1494 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 30.10.24 | Dennis Hellström Par Rocks |
1540 | 8 | 3–2 | 77 % |
| 15.10.24 | Toni Johansson Galaxie 1 |
1611 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 10.10.24 | Teemu Levonen Pirate V |
1717 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 10.04.24 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1612 | 8 | 2–3 | 74 % |
| 26.03.24 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1547 | 8 | 1–3 | 78 % |
| 13.03.24 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1888 | 8 | 3–2 | 27 % |
| 29.02.24 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1547 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 01.02.24 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1950 | 8 | 2–3 | 27 % |
| 24.01.24 | Mattias Bäck Par Rocks |
1532 | 8 | 3–2 | 73 % |
| 11.01.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1842 | 8 | 0–3 | 41 % |
| 14.12.23 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1567 | 8 | 3–2 | 75 % |
| 23.11.23 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1735 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 15.11.23 | Mats Lindström Par Rocks |
1482 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 02.11.23 | Martin Langford Galaxie 1 |
1830 | 9 | 1–4 | 41 % |
| 24.10.23 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1804 | 8 | 3–0 | 44 % |
| 11.10.23 | Marianne Rusi Pirate V |
1395 | 8 | 3–0 | 95 % |
| 22.04.23 | Jouko Hiltunen Härkä 2 |
1934 | 8 | 1–3 | 28 % |
| 30.03.23 | Iivo Gylden Korona 1 |
1810 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 21.03.23 | Paavo Laihonen Galaxie 1 |
1796 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 09.03.23 | Hannu Idström Korona 1 |
1496 | 8 | 2–3 | 83 % |
| 02.03.23 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1893 | 8 | 0–3 | 33 % |
| 31.01.23 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1998 | 8 | 1–3 | 16 % |
| 26.01.23 | Joni Salovaara Korona 1 |
1549 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 18.01.23 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1881 | 8 | 3–2 | 30 % |
| 08.12.22 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1746 | 8 | 0–3 | 71 % |
| 01.12.22 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1999 | 8 | 1–3 | 18 % |
| 15.11.22 | Kai Keihola Härkä 2 |
1949 | 8 | 0–3 | 25 % |
| 02.11.22 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1795 | 8 | 3–0 | 51 % |
| 18.10.22 | Tom Rantanen Korona 1 |
1674 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 11.10.22 | Juho Kelhu Härkä 2 |
1718 | 8 | 3–2 | 55 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29