Sami Laaksonen
Habby Bull
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1652
97 peliä
8-pallo
1678
75 peliä
9-pallo
~1520
1 peliä
10-pallo
~1542
9 peliä
Ura
Pelit
97
Voitto-%
56 %
54–43
Erä-%
54 %
193–164
Vire (10 viimeisintä)
HVVHVHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Habby Bull 1. divisioona |
9 | 44 % | 46 % | 1652 |
| 2024 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
5 | 40 % | 48 % | 1653 |
| 2023 Iloinen Härkä 1. divisioona |
12 | 67 % | 55 % | 1655 |
| 2022 Iloinen Härkä 2. divisioona |
11 | 45 % | 46 % | 1653 |
| 2020–21 Härkä 2 Mestaruussarja |
8 | 62 % | 57 % | 1657 |
| 2019–20 Härkä2 Mestaruussarja |
2 | 100 % | 75 % | 1657 |
| 2018–19 Härkä2 Mestaruussarja |
5 | 60 % | 57 % | 1656 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 2 Mestaruussarja |
4 | 50 % | 62 % | 1653 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 2 Mestaruussarja |
5 | 40 % | 50 % | 1650 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 2 I-Divisioona |
14 | 36 % | 45 % | 1645 |
| 2014–15 Iloinen Härkä 2 I-Divisioona |
10 | 70 % | 61 % | ~1645 |
| 2013–14 D-klubi 2 II-Divisioona |
12 | 75 % | 74 % | ~1643 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 12 | 75 % | 74 % | |
| 8-pallo | 75 | 55 % | 53 % | 1678 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 33 % | ~1520 |
| 10-pallo | 9 | 44 % | 54 % | ~1542 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.26 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1665 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 27.01.26 | Jarek Szymecki Fox 1 |
~1561 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 06.01.26 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1617 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 11.12.25 | Santtu Penttilä Flex |
1741 | 8 | 0–3 | 42 % |
| 02.12.25 | Jarkko Kylander Moision Olkkari 1 |
1672 | 8 | 3–0 | 41 % |
| 25.11.25 | Marko Kolehmainen Fox 1 |
1608 | 9 | 2–4 | 58 % |
| 19.11.25 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 8 | 3–1 | 34 % |
| 07.10.25 | Niklas Hörkkö Fox 1 |
1716 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 16.09.25 | Jerry Lastunen Taimon Krouvi |
~1562 | 8 | 0–3 | 86 % |
| 26.02.25 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1759 | 8 | 0–3 | 36 % |
| 20.11.24 | Mattias Bäck Par Rocks |
1530 | 8 | 2–3 | 65 % |
| 14.11.24 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1787 | 8 | 3–2 | 41 % |
| 05.11.24 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1770 | 8 | 3–0 | 42 % |
| 24.10.24 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1812 | 8 | 2–3 | 34 % |
| 20.04.24 | Arttu Wahlström Flex |
1728 | 8 | 3–1 | 32 % |
| 20.04.24 | Niklas Hörkkö BullShit! |
1711 | 8 | 3–2 | 45 % |
| 11.04.24 | Toni Luotonen Bar Koivu |
~1302 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 05.03.24 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1684 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 29.02.24 | Jere Vähänikkilä Flex |
1494 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 15.02.24 | Jere Salminen Pocket X |
1521 | 8 | 3–0 | 58 % |
| 08.02.24 | Antton Laine Korona 1 |
1574 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 11.01.24 | Tero Loimovuori Bar Koivu |
1675 | 8 | 0–3 | 40 % |
| 14.12.23 | Ville Aholainen Flex |
1678 | 8 | 3–1 | 46 % |
| 16.11.23 | Onni Vaininen Aura III |
1608 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 01.11.23 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 04.10.23 | Niko Virta BullShit! |
1663 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 22.04.23 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 2 |
1824 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 23.03.23 | Santtu Penttilä Flex |
1746 | 8 | 3–2 | 35 % |
| 16.03.23 | – Höveli 1 |
8 | luovutus | ||
| 02.03.23 | Tomi Salminen Talli |
1690 | 8 | 0–3 | 58 % |
| 26.01.23 | Aki Mundolin Flex |
1850 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 10.01.23 | Juho Jalo Viskibassot |
1579 | 8 | 0–3 | 60 % |
| 07.12.22 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 2 |
1829 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 01.12.22 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1365 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 22.11.22 | Tony Jaekel Fox |
1599 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 27.10.22 | Tomi Kangas Talli |
1851 | 8 | 2–3 | 25 % |
| 18.10.22 | Hanna Iivonen Bar Koivu 2 |
1402 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 11.10.22 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1365 | 8 | 3–0 | 84 % |
| ~03.03.21 | Rami Arvola Pocket X |
1333 | 8 | 3–0 | 86 % |
| ~17.02.21 | Aki Mundolin Jaska 1 |
1847 | 8 | 1–3 | 27 % |
| ~09.12.20 | Rami Arvola Pocket X |
1333 | 8 | 3–2 | 88 % |
| ~25.11.20 | Rami Nurmi Bar Koivu 1 |
1714 | 8 | 1–3 | 38 % |
| ~18.11.20 | Tommi Laine Galaxie |
1829 | 8 | 3–2 | 26 % |
| ~11.11.20 | Ville Rinkinen Pocket 1 |
1719 | 8 | 3–0 | 37 % |
| ~04.11.20 | Tero Konstari Proffa |
1590 | 8 | 0–3 | 59 % |
| ~21.10.20 | Jere Salminen Pocket X |
1568 | 8 | 3–0 | 51 % |
| ~26.02.20 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 1 |
1372 | 8 | 3–1 | 86 % |
| ~23.10.19 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 1 |
1371 | 8 | 3–1 | 86 % |
| ~21.11.18 | Janne Haltia Basso1 |
1599 | 10 | 3–1 | 54 % |
| ~14.11.18 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1877 | 10 | 2–3 | 21 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29