Jarkko Kylander
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1670
89 peliä
8-pallo
1701
76 peliä
9-pallo
~1700
4 peliä
10-pallo
~1390
9 peliä
Ura
Pelit
89
Voitto-%
53 %
47–42
Erä-%
53 %
191–171
Vire (10 viimeisintä)
HHHVHVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
2 | 0 % | 33 % | 1670 |
| 2025 Moision Olkkari 1 1. divisioona |
22 | 59 % | 54 % | 1671 |
| 2019–20 Härkä1 I-Divisioona |
5 | 60 % | 63 % | 1684 |
| 2018–19 Härkä2 Mestaruussarja |
5 | 20 % | 33 % | 1686 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 2 Mestaruussarja |
10 | 50 % | 50 % | 1687 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
21 | 81 % | 72 % | 1689 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
13 | 38 % | 44 % | ~1680 |
| 2014–15 Pocket 1 Mestaruussarja |
11 | 27 % | 36 % | ~1680 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 76 | 57 % | 54 % | 1701 |
| 9-pallo | 4 | 50 % | 61 % | ~1700 |
| 10-pallo | 9 | 22 % | 36 % | ~1390 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.26 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 17.09.26 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1629 | 10 | 1–3 | 60 % |
| 11.04.26 | Jouko Hiltunen Flex |
1939 | 8 | 0–3 | 21 % |
| 08.04.26 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1576 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 02.04.26 | Timo Leiniö Pocket X |
1724 | 9 | 3–4 | 41 % |
| 24.03.26 | Mika Nguyen Pocket X |
1494 | 8 | 3–2 | 75 % |
| 12.02.26 | Lauri Vaininen Fox 1 |
1593 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 05.02.26 | Juho Toivonen Habby Bull |
1537 | 9 | 4–1 | 74 % |
| 27.01.26 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1576 | 8 | 1–3 | 67 % |
| 15.01.26 | Tomi Salminen Talli |
1705 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 08.01.26 | Jere Vähänikkilä Flex |
1493 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 17.12.25 | Johannes Heinävaara Aura III |
1629 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 11.12.25 | Arto Sipilä Fox 1 |
1536 | 8 | 3–2 | 70 % |
| 02.12.25 | Sami Laaksonen Habby Bull |
1652 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 27.11.25 | Timo Leiniö Pocket X |
1724 | 9 | 3–4 | 50 % |
| 20.11.25 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1814 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 13.11.25 | Niilo Kesälä Talli |
1438 | 8 | 3–2 | 88 % |
| 06.11.25 | Joni Salovaara Flex |
1546 | 9 | 4–0 | 73 % |
| 30.10.25 | Tommi Hautanen Aura III |
~1620 | 8 | 2–3 | 67 % |
| 22.10.25 | Arto Sipilä Fox 1 |
1536 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 16.10.25 | Felix Timgren Habby Bull |
~1460 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 02.10.25 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1569 | 8 | 1–3 | 74 % |
| 25.09.25 | Veli-Matti Ahia Talli |
1545 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 18.09.25 | Aki Mundolin Flex |
1849 | 8 | 3–1 | 30 % |
| ~04.03.20 | Rami Tulonen Aura III |
1584 | 10 | 1–3 | 81 % |
| ~12.02.20 | Reko Suomi Härkä V |
1501 | 8 | 2–3 | 75 % |
| ~05.02.20 | Janne Valtonen Raision Keilis |
1712 | 8 | 3–1 | 51 % |
| ~30.10.19 | Esa "Essi" Aho Härkä V |
1538 | 8 | 3–0 | 69 % |
| ~16.10.19 | Mikko Nousiainen korona 1 |
1751 | 8 | 3–0 | 32 % |
| ~21.11.18 | Markus Fyhr Basso1 |
1688 | 8 | 3–2 | 49 % |
| ~14.11.18 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1941 | 8 | 1–3 | 18 % |
| ~31.10.18 | Jouni Tähti korona 1 |
1880 | 8 | 1–3 | 19 % |
| ~17.10.18 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1632 | 8 | 0–3 | 57 % |
| ~10.10.18 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1917 | 8 | 2–3 | 38 % |
| ~04.04.18 | Petteri Forsström Proffa |
1677 | 8 | 3–1 | 48 % |
| ~04.04.18 | Jukka Limo Proffa |
1713 | 10 | 0–3 | 52 % |
| ~28.03.18 | Niko Tuominen Proffa |
~1650 | 8 | 2–3 | 61 % |
| ~21.03.18 | Kristian Aaltonen Par Rocks |
1638 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~14.03.18 | Ville Lintula Pocket 1/2 |
1722 | 8 | 1–3 | 53 % |
| ~07.03.18 | Jami Müller Proffa |
1687 | 8 | 3–1 | 50 % |
| ~31.01.18 | Janne Tolonen Bar Koivu 1 |
1593 | 8 | 3–2 | 58 % |
| ~24.01.18 | Ilir Durmishaj Basso II |
1669 | 8 | 3–0 | 54 % |
| ~17.01.18 | Jouko Hiltunen Pub Jaska 1 |
1918 | 8 | 1–3 | 25 % |
| ~22.11.17 | Ville Lintula Pocket 1/2 |
1720 | 10 | 2–3 | 61 % |
| ~12.04.17 | Jani Nurmio Moision Olkkari |
1447 | 8 | 3–0 | 79 % |
| ~05.04.17 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari |
1656 | 8 | 2–3 | 59 % |
| ~29.03.17 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari |
1379 | 8 | 3–0 | 88 % |
| ~22.03.17 | Tuomas Lindberg Pocket - Bilis ja Meininki |
1727 | 8 | 2–3 | 60 % |
| ~15.03.17 | Juha Hirvonen Moision Olkkari |
1546 | 8 | 3–0 | 77 % |
| ~08.03.17 | Lauri Kauppinen Cotton Pub |
1481 | 8 | 2–3 | 76 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29