Toni Miettinen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1541
140 peliä
8-pallo
1600
88 peliä
9-pallo
~1496
20 peliä
10-pallo
~1462
16 peliä
Ura
Pelit
140
Voitto-%
46 %
65–75
Erä-%
48 %
283–309
Vire (10 viimeisintä)
HHHVHHHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Satama 1 1. divisioona |
4 | 25 % | 33 % | 1541 |
| 2025 Satama 1 2. divisioona |
13 | 38 % | 43 % | 1542 |
| 2024 Moision Olkkari 1 2. divisioona |
9 | 44 % | 47 % | 1550 |
| 2023 BullShit! 1. divisioona |
10 | 50 % | 48 % | 1559 |
| 2022 Satama 2 1. divisioona |
18 | 50 % | 52 % | 1568 |
| 2020–21 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
5 | 0 % | 25 % | 1577 |
| 2019–20 Jaska2 I-Divisioona |
9 | 56 % | 54 % | 1584 |
| 2018–19 Moision Olkkari I-Divisioona |
16 | 62 % | 58 % | 1590 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 2 Mestaruussarja |
6 | 50 % | 46 % | 1592 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 2 Mestaruussarja |
9 | 56 % | 50 % | 1591 |
| 2015–16 Bar Puoliaika I-Divisioona |
7 | 57 % | 54 % | 1591 |
| 2014–15 Iloinen Härkä 2 I-Divisioona |
18 | 44 % | 47 % | 1588 |
| 2013–14 Iloinen Härkä 1 Mestaruussarja |
16 | 38 % | 43 % | ~1587 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 16 | 38 % | 43 % | |
| 8-pallo | 88 | 48 % | 49 % | 1600 |
| 9-pallo | 20 | 45 % | 46 % | ~1496 |
| 10-pallo | 16 | 50 % | 48 % | ~1462 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1690 | 10 | 1–3 | 32 % |
| 01.10.26 | Santeri Alanko Pirate V |
1559 | 10 | 1–3 | 47 % |
| 24.09.26 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1815 | 8 | 0–3 | 18 % |
| 16.09.26 | Nuutti Uusitalo Pocket X |
1398 | 10 | 3–1 | 72 % |
| 08.04.26 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1503 | 9 | 0–4 | 63 % |
| 03.02.26 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1433 | 8 | 1–3 | 70 % |
| 14.01.26 | Jenna Lehto Raision Keilis |
1329 | 9 | 2–4 | 86 % |
| 03.12.25 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 3–4 | 54 % |
| 26.11.25 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 0–3 | 54 % |
| 20.11.25 | Jesse Saajala OMG! |
1616 | 9 | 4–3 | 50 % |
| 12.11.25 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1357 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 04.11.25 | Jukka Virtanen Pirates |
1297 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 22.10.25 | Henri Tähtinen Jaska |
1685 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 14.10.25 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1500 | 9 | 4–3 | 73 % |
| 01.10.25 | Jani Lehtonen OMG! |
1606 | 8 | 3–0 | 43 % |
| 25.09.25 | Sami Vanne Raision Keilis |
1536 | 9 | 0–4 | 63 % |
| 17.09.25 | Miikkael "Miksu" Söderlund Pirates |
1687 | 9 | 3–4 | 35 % |
| 02.04.25 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1651 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 12.02.25 | Mikko Nissilä Fox |
1610 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 05.02.25 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1633 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 07.01.25 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 0–3 | 57 % |
| 18.12.24 | Jani Rautio OMG! |
1560 | 9 | 3–1 | 54 % |
| 04.12.24 | Ville Sarkki Satama 1 |
1527 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 28.11.24 | Mika Lauri Cotton 1 |
1367 | 8 | 2–3 | 79 % |
| 21.11.24 | Jussi Korhonen Talli |
1544 | 9 | 3–1 | 55 % |
| 13.11.24 | Manu Randell Raision Keilis |
1614 | 9 | 1–3 | 55 % |
| 20.04.24 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1748 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 20.04.24 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1678 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 21.03.24 | Tero Loimovuori Bar Koivu |
1673 | 8 | 1–3 | 34 % |
| 07.02.24 | Antti Jyrkinen Aura III |
1495 | 9 | 4–3 | 66 % |
| 24.01.24 | Robert Arlen Bar Koivu |
~1445 | 9 | 4–0 | 72 % |
| 18.01.24 | Aki Mundolin Flex |
1849 | 8 | 3–2 | 17 % |
| 10.01.24 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1575 | 9 | 0–4 | 59 % |
| 23.11.23 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä |
1540 | 8 | 2–3 | 60 % |
| 09.11.23 | Pasi Mettälä Flex |
1745 | 9 | 4–2 | 16 % |
| 11.10.23 | Henrik Hartikka Aura III |
1576 | 8 | 3–2 | 69 % |
| 22.04.23 | Khanh Hoang Basson pelimiehet |
~1395 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 12.04.23 | Onni Vaininen Aura III |
1611 | 9 | 0–4 | 50 % |
| 05.04.23 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 29.03.23 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1742 | 8 | 3–2 | 37 % |
| 09.03.23 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1742 | 8 | 3–0 | 34 % |
| 02.03.23 | Mikko Andersson Cotton 1 |
1416 | 9 | 3–4 | 76 % |
| 15.02.23 | Markus Ylitalo Pocket X |
1673 | 8 | 2–3 | 44 % |
| 09.02.23 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1609 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 01.02.23 | Van Do Nguyen Basson pelimiehet |
~1420 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 26.01.23 | Jarkko Vehviläinen Pub Mänty |
1591 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 19.01.23 | Marianne Rusi Pirate V |
1390 | 9 | 4–1 | 88 % |
| 11.01.23 | Johannes Heinävaara Aura III |
1621 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 06.12.22 | Karoliina Taipale Pocket X |
1358 | 8 | 2–3 | 85 % |
| 01.12.22 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1798 | 9 | 2–4 | 28 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29