Kristian Mahnala
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1877
227 peliä
8-pallo
1915
215 peliä
9-pallo
~1543
4 peliä
10-pallo
~1630
8 peliä
Ura
Pelit
227
Voitto-%
75 %
170–57
Erä-%
65 %
577–312
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
8 | 50 % | 50 % | 1877 |
| 2025 Moision Olkkari 1 1. divisioona |
22 | 77 % | 68 % | 1880 |
| 2024 Moision Olkkari 1 2. divisioona |
21 | 95 % | 82 % | 1885 |
| 2023 Härkä 2 Mestaruussarja |
12 | 58 % | 57 % | 1883 |
| 2022 Härkä 2 Mestaruussarja |
19 | 58 % | 55 % | 1881 |
| 2020–21 Härkä 2 Mestaruussarja |
18 | 72 % | 61 % | 1889 |
| 2019–20 Härkä2 Mestaruussarja |
20 | 80 % | 64 % | 1891 |
| 2018–19 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
21 | 100 % | 80 % | 1890 |
| 2017–18 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
21 | 62 % | 55 % | 1876 |
| 2016–17 Pocket - Bilis ja Meininki I-Divisioona |
24 | 83 % | 72 % | 1862 |
| 2015–16 Pocket 4 I-Divisioona |
20 | 70 % | 65 % | 1846 |
| 2014–15 Pocket 4 I-Divisioona |
21 | 67 % | 59 % | ~1831 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 215 | 75 % | 66 % | 1915 |
| 9-pallo | 4 | 50 % | 40 % | ~1543 |
| 10-pallo | 8 | 75 % | 65 % | ~1630 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1630 | 9 | 0–4 | 87 % |
| 29.10.26 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1854 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 22.10.26 | Martin Langford Pocket 1 |
1847 | 9 | 4–3 | 58 % |
| 15.10.26 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 2–3 | 80 % |
| 08.10.26 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1649 | 8 | 2–3 | 83 % |
| 01.10.26 | Jesper Lindström Par Rocks |
1443 | 8 | 3–1 | 95 % |
| 24.09.26 | Sami Ollila Iloinen Härkä |
1775 | 9 | 4–1 | 70 % |
| 17.09.26 | Jarno Suhonen Bar Koivu 1 |
1700 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 11.04.26 | Aki Mundolin Flex |
1847 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 11.04.26 | Santtu Penttilä Flex |
1741 | 8 | 2–3 | 72 % |
| 08.04.26 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 02.04.26 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 3–0 | 79 % |
| 26.02.26 | Rami Tulonen Aura III |
1580 | 9 | 0–4 | 92 % |
| 12.02.26 | Harry Vihervirta Fox 1 |
1600 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 05.02.26 | Felix Timgren Habby Bull |
~1462 | 8 | 3–0 | 94 % |
| 27.01.26 | Mika Nguyen Pocket X |
1494 | 8 | 3–0 | 92 % |
| 22.01.26 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1746 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 08.01.26 | Aki Mundolin Flex |
1848 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 17.12.25 | Onni Vaininen Aura III |
1578 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 11.12.25 | Miika Koivikko Fox 1 |
1625 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 02.12.25 | Henri "Möyne" Vesterinen Habby Bull |
1431 | 8 | 3–0 | 95 % |
| 27.11.25 | Jere Salminen Pocket X |
1503 | 8 | 3–1 | 89 % |
| 20.11.25 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1607 | 8 | 3–1 | 89 % |
| 06.11.25 | Ville Aholainen Flex |
1670 | 8 | 3–2 | 80 % |
| 30.10.25 | Niko Laakso Aura III |
~1586 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 16.10.25 | Juho Toivonen Habby Bull |
1535 | 8 | 3–0 | 93 % |
| 09.10.25 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 3–0 | 79 % |
| 02.10.25 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1748 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 25.09.25 | Atte Paloniemi Talli |
1881 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 18.09.25 | Valtteri Rautio Flex |
1485 | 8 | 3–2 | 94 % |
| 12.04.25 | Jarno Heinonen Talli |
1574 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 12.04.25 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1685 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 27.03.25 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1651 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 27.02.25 | Jesse Saajala OMG! |
1615 | 8 | 3–2 | 86 % |
| 05.02.25 | Ville Sarkki Satama 1 |
1527 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 23.01.25 | Jussi Korhonen Talli |
1544 | 8 | 3–2 | 88 % |
| 16.01.25 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1651 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 18.12.24 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 12.12.24 | Arto Sipilä Fox |
1542 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 04.12.24 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1648 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 28.11.24 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1472 | 8 | 3–0 | 93 % |
| 21.11.24 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1682 | 8 | 3–0 | 79 % |
| 13.11.24 | Jari Kraft Raision Keilis |
1346 | 8 | 3–0 | 96 % |
| 07.11.24 | Sami Laitervo Taurus Iloinen Härkä |
1516 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 31.10.24 | Jesse Saajala OMG! |
1613 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 23.10.24 | Mikko Nissilä Fox |
1609 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 16.10.24 | Ernest Legayada Satama 1 |
1750 | 8 | 2–3 | 77 % |
| 10.10.24 | Mika Lauri Cotton 1 |
1368 | 8 | 3–0 | 95 % |
| 03.10.24 | Atte Paloniemi Talli |
1883 | 8 | 3–2 | 45 % |
| 26.09.24 | Jukka Virtanen Raision Keilis |
1301 | 8 | 3–0 | 95 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29