Marko "Tikko" Hietikko
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1570
55 peliä
8-pallo
1593
46 peliä
9-pallo
~1430
8 peliä
10-pallo
~1500
1 peliä
Ura
Pelit
55
Voitto-%
55 %
30–25
Erä-%
52 %
113–103
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVVHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taurus Iloinen Härkä 1. divisioona |
5 | 100 % | 75 % | 1570 |
| 2025 Taurus Iloinen Härkä 2. divisioona |
12 | 50 % | 54 % | 1567 |
| 2024 Taurus Iloinen Härkä 2. divisioona |
13 | 54 % | 53 % | 1557 |
| 2023 Iloinen Härkä 1. divisioona |
7 | 57 % | 56 % | 1550 |
| 2022 Iloinen Härkä 2. divisioona |
5 | 60 % | 48 % | ~1540 |
| 2020–21 Iloinen Härkä III-Divisioona |
3 | 0 % | 25 % | ~1520 |
| 2019–20 Härkä3 III-Divisioona |
10 | 50 % | 46 % | ~1520 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 46 | 59 % | 54 % | 1593 |
| 9-pallo | 8 | 25 % | 37 % | ~1430 |
| 10-pallo | 1 | 100 % | 75 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Jani Lehtonen OMG! |
1602 | 8 | 3–0 | 42 % |
| 20.10.26 | Jarkko Joensuu Talli |
~1420 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 13.10.26 | Jussi Salovaara Pirate V |
1697 | 8 | 3–2 | 30 % |
| 08.10.26 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1629 | 8 | 3–1 | 35 % |
| 29.09.26 | Santtu Penttilä Taimon Krouvi |
1741 | 10 | 3–1 | 20 % |
| 08.04.26 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1644 | 8 | 3–1 | 30 % |
| 26.02.26 | Pasi Haaslahti OMG! |
1577 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 11.02.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 2–3 | 42 % |
| 28.01.26 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1402 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 21.01.26 | Panikos Cleanthous Pirates |
1474 | 8 | 1–3 | 58 % |
| 18.12.25 | Mikko Saukkio OMG! |
1395 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 03.12.25 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1698 | 8 | 3–0 | 23 % |
| 19.11.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pirates |
1655 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 28.10.25 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 22.10.25 | Mikko Jokinen Poimari |
1641 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 07.10.25 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1653 | 8 | 3–2 | 28 % |
| 23.09.25 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1538 | 8 | 3–2 | 44 % |
| 06.02.25 | Jarno Heinonen Talli |
1576 | 9 | 1–3 | 34 % |
| 15.01.25 | Antti Välilä OMG! |
1658 | 8 | 0–3 | 35 % |
| 07.01.25 | Miika Kaunisto Moision Olkkari 1 |
1530 | 8 | 3–0 | 43 % |
| 17.12.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 9 | 3–1 | 55 % |
| 12.12.24 | Mika Lauri Cotton 1 |
1367 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 03.12.24 | Jarno Heinonen Talli |
1577 | 9 | 0–3 | 33 % |
| 27.11.24 | Ari "Arska" Tiistola Raision Keilis |
1369 | 8 | 3–0 | 58 % |
| 20.11.24 | Marko Nurmi Fox |
1640 | 9 | 2–3 | 27 % |
| 12.11.24 | Jesse Saajala OMG! |
1614 | 9 | 3–0 | 30 % |
| 30.10.24 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1383 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 17.10.24 | Markus Kanervo Talli |
1582 | 8 | 0–3 | 28 % |
| 08.10.24 | Ari "Arska" Tiistola Raision Keilis |
1369 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 01.10.24 | Marko Kolehmainen Fox |
1610 | 9 | 1–3 | 24 % |
| 20.04.24 | Aki Mundolin Flex |
1849 | 8 | 0–3 | 7 % |
| 20.03.24 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1450 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 24.01.24 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1450 | 8 | 0–3 | 61 % |
| 07.12.23 | Anna Busk Pocket X |
~1240 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 16.11.23 | Rami Tulonen Aura III |
1586 | 8 | 3–1 | 28 % |
| 01.11.23 | Robert Arlen Bar Koivu |
~1450 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 19.10.23 | Anna Busk Pocket X |
~1240 | 8 | 3–0 | 38 % |
| 16.03.23 | – Höveli 1 |
9 | luovutus | ||
| 02.02.23 | Marko Nurmi Fox |
1643 | 9 | 1–3 | 18 % |
| 13.12.22 | Markus Kanervo Talli |
1584 | 8 | 3–2 | 24 % |
| 22.11.22 | Teijo Kivelä Fox |
1287 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 10.11.22 | Ahmet Baysal Höveli 1 |
~1330 | 8 | 3–1 | 54 % |
| 18.10.22 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 2 |
1830 | 9 | 0–3 | 3 % |
| ~03.03.21 | Nico Vuorinen Satama 1 |
1651 | 8 | 1–3 | 14 % |
| ~09.12.20 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1641 | 8 | 1–3 | 17 % |
| ~28.10.20 | Sebastian Hämäläinen Korona 2 |
1526 | 8 | 1–3 | 32 % |
| ~11.03.20 | Teppo Malmikankare Galaxie 3 |
1403 | 8 | 3–2 | 48 % |
| ~04.03.20 | Jussi Korhonen Talli |
1567 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~26.02.20 | Markus Hänninen Taimon Krouvi |
1704 | 8 | 3–2 | 31 % |
| ~12.02.20 | Henri Heino Härkä 4 |
~1090 | 8 | 3–0 | 77 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29