Nico Vuorinen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1634
135 peliä
8-pallo
1659
100 peliä
9-pallo
~1591
9 peliä
10-pallo
~1433
8 peliä
Ura
Pelit
135
Voitto-%
64 %
86–49
Erä-%
59 %
323–229
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVVHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Tuopin Bilis 2. divisioona |
4 | 100 % | 65 % | 1634 |
| 2025 Tuopin Bilis 4. divisioona |
17 | 71 % | 60 % | 1635 |
| 2024 Tuopin Bilis 4. divisioona |
11 | 82 % | 74 % | 1639 |
| 2023 Tuopin Bilis 5. divisioona |
8 | 88 % | 72 % | 1643 |
| 2022 Satama 2 1. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1646 |
| 2020–21 Satama 1 III-Divisioona |
10 | 60 % | 55 % | 1651 |
| 2019–20 Satama1 II-Divisioona |
10 | 60 % | 58 % | 1654 |
| 2018–19 Moision Olkkari I-Divisioona |
14 | 57 % | 52 % | 1658 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 2 Mestaruussarja |
4 | 25 % | 44 % | 1664 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 2 Mestaruussarja |
3 | 33 % | 50 % | 1672 |
| 2015–16 Bar Puoliaika I-Divisioona |
14 | 57 % | 55 % | 1676 |
| 2014–15 Iloinen Härkä 2 I-Divisioona |
21 | 71 % | 65 % | 1683 |
| 2013–14 Iloinen Härkä 1 Mestaruussarja |
18 | 50 % | 51 % | ~1684 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 18 | 50 % | 51 % | |
| 8-pallo | 100 | 66 % | 60 % | 1659 |
| 9-pallo | 9 | 100 % | 68 % | ~1591 |
| 10-pallo | 8 | 25 % | 43 % | ~1433 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~11.03.15 | Jussi Salovaara Galaxie kakkonen |
1672 | 8 | 3–1 | 63 % |
| ~04.03.15 | Hannu Nurmi Satama |
1774 | 8 | 2–3 | 35 % |
| ~25.02.15 | Tuomas Laine Pub Pietro |
1335 | 8 | 3–1 | 94 % |
| ~18.02.15 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1586 | 8 | 3–2 | 65 % |
| ~11.02.15 | Dennis Hellström Par Rocks |
1512 | 8 | 3–0 | 75 % |
| ~04.02.15 | Tony Jaekel Fox 1 |
1646 | 8 | 3–0 | 41 % |
| ~28.01.15 | Janne Valtonen Team Cassu |
1700 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~21.01.15 | Teemu Hämäläinen Iloinen Härkã 4 |
1540 | 8 | 3–1 | 73 % |
| ~10.12.14 | Eetu Fromholdt Pocket 4 |
1615 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~03.12.14 | Torsti Haapio Galaxie kakkonen |
1723 | 8 | 2–3 | 63 % |
| ~26.11.14 | Tomi Kurki Satama |
1563 | 8 | 3–0 | 62 % |
| ~19.11.14 | Pekka Mäkinen Pub Pietro |
~1303 | 8 | 3–0 | 80 % |
| ~12.11.14 | Tuomas Vahlroos Proffa 2 |
~1414 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~05.11.14 | Mattias Bäck Par Rocks |
1546 | 8 | 2–3 | 69 % |
| ~29.10.14 | Mika Lavi Fox 1 |
1677 | 8 | 1–3 | 60 % |
| ~22.10.14 | Janne Valtonen Team Cassu |
1699 | 8 | 3–1 | 48 % |
| ~15.10.14 | Esa Suominen Iloinen Härkã 4 |
1502 | 8 | 3–2 | 37 % |
| ~09.04.14 | Jari Palonen Pub Jaska 1 |
1619 | – | 3–0 | 46 % |
| ~02.04.14 | Jouni Niemelä Pub Jaska 1 |
1664 | – | 1–3 | 42 % |
| ~26.03.14 | Janne Järvelä Pub Jaska 1 |
1666 | – | 3–1 | 44 % |
| ~19.03.14 | Risto Kankaanpää Koivu |
1639 | – | 1–3 | 55 % |
| ~05.03.14 | Kai Nurminen Galaxie 1 |
1495 | – | 3–2 | 55 % |
| ~26.02.14 | Jukka Limo Proffa 1 |
1701 | – | 3–0 | 38 % |
| ~19.02.14 | Tomi Kangas Aura |
1855 | – | 1–3 | 33 % |
| ~12.02.14 | Jussi Salovaara Show Time |
1667 | – | 3–2 | 57 % |
| ~05.02.14 | Tomi Hämälainen Satama |
1634 | – | 3–1 | 51 % |
| ~29.01.14 | Juha Bergius Pocket Bar 2 |
1635 | – | 1–3 | 50 % |
| ~08.01.14 | Joonas Ekman Biljardikahvila |
1816 | – | 2–3 | 29 % |
| ~11.12.13 | Vesa Katajamäki Koivu |
1451 | – | 3–2 | 58 % |
| ~27.11.13 | Oskari Päiviö Galaxie 1 |
1684 | – | 0–3 | 27 % |
| ~20.11.13 | Juho-Antti Uusipere Proffa 1 |
1864 | – | 1–3 | 40 % |
| ~13.11.13 | Saku Tuominen Aura |
1819 | – | 2–3 | 64 % |
| ~30.10.13 | Vesa Sjöblom Satama |
1632 | – | 1–3 | 66 % |
| ~23.10.13 | Mika Lavi Pocket Bar 2 |
1673 | – | 3–0 | 61 % |
| ~02.10.13 | Henri Tähtinen Biljardikahvila |
1723 | – | 3–1 | 50 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29