Torsti Haapio
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1788
144 peliä
8-pallo
1829
120 peliä
9-pallo
~1652
4 peliä
10-pallo
~1449
3 peliä
Ura
Pelit
144
Voitto-%
72 %
103–41
Erä-%
62 %
360–216
Vire (10 viimeisintä)
VHVHVHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie 1 Mestaruussarja |
2 | 50 % | 40 % | 1788 |
| 2025 Pirate V Mestaruussarja |
7 | 29 % | 49 % | 1790 |
| 2024 Galaxie 13 1. divisioona |
13 | 46 % | 51 % | 1794 |
| 2023 Galaxie 3 2. divisioona |
21 | 90 % | 79 % | 1803 |
| 2022 Galaxie 3 3. divisioona |
21 | 95 % | 81 % | 1809 |
| 2020–21 GBilis I-Divisioona |
9 | 89 % | 77 % | 1791 |
| 2019–20 GBilis I-Divisioona |
3 | 67 % | 57 % | 1780 |
| 2018–19 Gbilis Mestaruussarja |
11 | 55 % | 47 % | 1768 |
| 2017–18 GBilis I-Divisioona |
8 | 100 % | 80 % | 1758 |
| 2016–17 GBilis United I-Divisioona |
6 | 50 % | 52 % | 1746 |
| 2015–16 Galaxie Kakkonen Mestaruussarja |
13 | 54 % | 49 % | 1735 |
| 2014–15 Galaxie kakkonen I-Divisioona |
13 | 69 % | 57 % | 1727 |
| 2013–14 Galaxie 2 I-Divisioona |
17 | 71 % | 59 % | ~1718 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 17 | 71 % | 59 % | |
| 8-pallo | 120 | 74 % | 65 % | 1829 |
| 9-pallo | 4 | 25 % | 46 % | ~1652 |
| 10-pallo | 3 | 33 % | 27 % | ~1449 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Mats Lindström Par Rocks |
1485 | 8 | 3–2 | 86 % |
| 29.09.26 | Niko Mäki Proffa |
1615 | 9 | 1–4 | 81 % |
| 12.02.26 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1606 | 9 | 4–1 | 77 % |
| 05.02.26 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1728 | 8 | 1–3 | 64 % |
| 08.01.26 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 3–0 | 66 % |
| 06.11.25 | Sebastian Jokinen Iloinen Härkä |
~1646 | 8 | 2–3 | 74 % |
| 16.10.25 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1913 | 9 | 3–4 | 30 % |
| 09.10.25 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1794 | 9 | 3–4 | 62 % |
| 30.09.25 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 08.04.25 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1692 | 8 | 2–3 | 74 % |
| 03.04.25 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1692 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 26.03.25 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1611 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 19.03.25 | Boris Parkkunen Poimari |
1658 | 8 | 2–3 | 73 % |
| 12.03.25 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 0–3 | 84 % |
| 26.02.25 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1705 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 12.11.24 | Markus Poikonen Korona 2 |
1549 | 8 | 2–3 | 85 % |
| 06.11.24 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1750 | 8 | 1–3 | 61 % |
| 31.10.24 | Jere Salminen Pocket X |
1513 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 24.10.24 | Mikko Jokinen Poimari |
1636 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 09.10.24 | Jouni Tähti Korona 1 |
1859 | 8 | 0–3 | 49 % |
| 26.09.24 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1461 | 8 | 2–3 | 91 % |
| 18.09.24 | Nuutti Uusitalo Aura III |
1396 | 8 | 3–1 | 96 % |
| 20.04.24 | Mikko Jokinen Poimari |
1633 | 8 | 1–3 | 83 % |
| 20.04.24 | Boris Parkkunen Poimari |
1661 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 20.04.24 | Markus Kanervo Talli |
1583 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 20.04.24 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1676 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 19.03.24 | Veli-Matti Ahia Talli |
1553 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 13.03.24 | Ismo Reunamäki Raision Keilis 2 |
~1495 | 8 | 3–1 | 90 % |
| 29.02.24 | Ninni Heikkilä Proffa 2 |
1436 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 08.02.24 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1624 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 01.02.24 | Mikko Jokinen Poimari |
1631 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 23.01.24 | Tomi Salminen Talli |
1695 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 17.01.24 | Janne Kanerva Raision Keilis 2 |
~1283 | 8 | 3–1 | 96 % |
| 09.01.24 | Toni Kallio Korona 2 |
1592 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 13.12.23 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1554 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 28.11.23 | Sami Harjula Cotton 1 |
1508 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 22.11.23 | Mikko Jokinen Poimari |
1630 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 16.11.23 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1672 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 08.11.23 | Jaakko Numminen Raision Keilis 2 |
1399 | 8 | 3–0 | 94 % |
| 02.11.23 | Toni Kallio Korona 2 |
1592 | 8 | 2–3 | 84 % |
| 24.10.23 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1463 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 12.10.23 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1470 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 04.10.23 | Mikko Jokinen Poimari |
1629 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 22.04.23 | Mikko Jokinen Poimari |
1625 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 22.04.23 | Mikko Jokinen Poimari |
1625 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 22.04.23 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1456 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 22.04.23 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1465 | 8 | 3–2 | 87 % |
| 23.03.23 | Kalle Uro Semafori |
1600 | 8 | 3–0 | 79 % |
| 16.03.23 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1466 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 07.03.23 | Harry Vihervirta Eku |
1599 | 8 | 3–1 | 77 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29