Jouni Niemelä
Flex
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1666
114 peliä
8-pallo
1688
44 peliä
9-pallo
~1650
9 peliä
10-pallo
1443
47 peliä
Ura
Pelit
114
Voitto-%
48 %
55–59
Erä-%
50 %
234–234
Vire (10 viimeisintä)
VVVHHVVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2022 Flex 2. divisioona |
12 | 75 % | 65 % | 1666 |
| 2020–21 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
15 | 40 % | 49 % | 1656 |
| 2019–20 Jaska2 I-Divisioona |
12 | 42 % | 42 % | 1653 |
| 2018–19 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
17 | 59 % | 52 % | 1655 |
| 2017–18 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
7 | 57 % | 58 % | 1656 |
| 2016–17 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
8 | 50 % | 52 % | 1657 |
| 2015–16 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
19 | 32 % | 42 % | 1657 |
| 2014–15 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
10 | 10 % | 39 % | ~1660 |
| 2013–14 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
14 | 71 % | 57 % | ~1660 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 14 | 71 % | 57 % | – |
| 8-pallo | 44 | 57 % | 54 % | 1688 |
| 9-pallo | 9 | 67 % | 61 % | ~1650 |
| 10-pallo | 47 | 30 % | 42 % | 1443 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.23 | Petri Kalliokorpi Iloinen Härkä |
1483 | 9 | 3–0 | 78 % |
| 22.04.23 | Joonas Grönberg Talli |
1441 | 9 | 3–2 | 80 % |
| 23.03.23 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1807 | 9 | 3–0 | 35 % |
| 02.02.23 | Tomi Salminen Talli |
1689 | 9 | 0–3 | 63 % |
| 26.01.23 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1710 | 9 | 2–3 | 51 % |
| 18.01.23 | Rami Nurmi Bar Koivu 2 |
1697 | 9 | 3–1 | 38 % |
| 07.12.22 | Reko Sipilä Viskibassot |
~1400 | 9 | 3–0 | 79 % |
| 16.11.22 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1710 | 9 | 2–3 | 60 % |
| 08.11.22 | Toni Luotonen Bar Koivu 2 |
~1300 | 8 | 3–1 | 88 % |
| 03.11.22 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1599 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 25.10.22 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1681 | 9 | 3–2 | 34 % |
| 19.10.22 | Juho Jalo Viskibassot |
1580 | 8 | 3–2 | 53 % |
| ~10.02.21 | Miikka Laine Basso 1 |
1295 | 8 | 3–1 | 84 % |
| ~03.02.21 | Jussi Laakso Pirate V |
1631 | 8 | 3–2 | 49 % |
| ~27.01.21 | Kenneth Nyman Aura III |
1592 | 8 | 3–0 | 50 % |
| ~20.01.21 | Torsti Haapio GBilis |
1791 | 8 | 1–3 | 34 % |
| ~13.01.21 | Timo Sipilä Poimari 1 |
1527 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~09.12.20 | Jesse Laihonen Grillihärkä |
1782 | 8 | 1–3 | 26 % |
| ~02.12.20 | Joona Koivisto Moision Rokkari |
1832 | 8 | 1–3 | 20 % |
| ~25.11.20 | Minh Su Tran Basso 1 |
1761 | 8 | 1–3 | 35 % |
| ~18.11.20 | Jussi Laakso Pirate V |
1630 | 8 | 3–0 | 50 % |
| ~04.11.20 | Petri Elo GBilis |
1495 | 8 | 1–3 | 73 % |
| ~28.10.20 | Eetu Oksanen Poimari 1 |
1565 | 8 | 2–3 | 72 % |
| ~21.10.20 | Veikko Lehtinen Grillihärkä |
1310 | 8 | 3–0 | 85 % |
| ~14.10.20 | Miika Kaunisto Moision Rokkari |
1536 | 8 | 2–3 | 62 % |
| ~07.10.20 | Ilir Durmishaj Basso 1 |
1671 | 8 | 0–3 | 44 % |
| ~30.09.20 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1556 | 8 | 2–3 | 64 % |
| ~11.03.20 | Boris Parkkunen GBilis |
1662 | 8 | 0–3 | 52 % |
| ~04.03.20 | Timo Leiniö Pocket X |
1675 | 8 | 0–3 | 53 % |
| ~22.01.20 | Ville Aholainen Härkä V |
1665 | 8 | 1–3 | 53 % |
| ~15.01.20 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1705 | 8 | 0–3 | 46 % |
| ~27.11.19 | Jouni Tähti korona 1 |
1875 | 8 | 1–3 | 18 % |
| ~20.11.19 | Mikko Nieminen GBilis |
1584 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~13.11.19 | Timo Leiniö Pocket X |
1673 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~06.11.19 | Jesse Laihonen Härkä1 |
1785 | 8 | 1–3 | 32 % |
| ~30.10.19 | Tony Hellström Par Rocks |
1475 | 8 | 3–0 | 75 % |
| ~23.10.19 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1749 | 10 | 1–3 | 45 % |
| ~09.10.19 | Teemu Levonen Härkä V |
1707 | 10 | 3–2 | 51 % |
| ~02.10.19 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1651 | 8 | 3–0 | 50 % |
| ~27.03.19 | Miika Merta HV1 |
1615 | 8 | 3–2 | 63 % |
| ~20.03.19 | Rami Nurmi Bar Koivu 2 |
1728 | 8 | 0–3 | 38 % |
| ~13.03.19 | Janne Valtonen Team Apaja |
1713 | 8 | 1–3 | 45 % |
| ~06.03.19 | Timo Leiniö Pocket X |
1666 | 10 | 2–3 | 62 % |
| ~27.02.19 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1387 | 8 | 3–1 | 79 % |
| ~13.02.19 | Pasi Haaslahti Iloinen Härkä 1 |
1555 | 8 | 3–2 | 69 % |
| ~06.02.19 | Juha Mehtälä HV1 |
1736 | 8 | 3–1 | 33 % |
| ~30.01.19 | Teemu Hämäläinen Härkä V |
1555 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~23.01.19 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1833 | 10 | 1–3 | 38 % |
| ~16.01.19 | Nico Vuorinen Moision Olkkari |
1659 | 8 | 3–2 | 47 % |
| ~28.11.18 | Vesa Katajamäki Bar Koivu 2 |
1421 | 10 | 3–0 | 73 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29